دستگاه جلو بازو لاری پروتئوس Pros 105

10 / 10
از 1 کاربر

Proteus Pros 105

محصولات >> تجهیزات ورزشی >> دستگاه بدنسازی >>
کد کالا : 1055
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

دستگاه جلو بازو لاری پروتئوس Pros 105 برای کسانی مناسب است که تمایل دارند عضلاتی حجیم و ورزیده داشته باشند؛ به وسیله این دستگاه بدنسازی می توان عضلات پشت بازو را تقویت کرد و رشد داد؛ مربیان حرفه ای می دانند عضلات با چاقی مقابله می کنند؛ وقتی عضلات بیشتری داشته باشید بدن برای نگه داری از این عضلات انرژی بیشتری صرف می کند؛ در نتیجه سوخت و ساز افزایش پیدا کرده و فرد متناسب تر باقی می ماند.

این دستگاه بدنسازی حرفه ای ساخت کشور چین بوده و تحت لیسانس کشور تایوان قرار دارد؛ روی تصویر موقعیت تحت فشار نشان داده می شده؛ قسمت قرار گیری پا، ضد لغزش و قابل تنظیم می باشد. ارتفاع صندلی نیز به آسانی قابل تنظیم است و دارای محل قفل می باشد. وزن پشته دستگاه 100 کیلوگرم است و سیم بسیار قدرتمندی دارد؛ چرخی که سیم در آن قرار می گیرد روان عمل می کند. ابعاد این دستگاه 140*93*157 سانتی متر است و 175 کیلوگرم وزن دارد و برای استفاده در باشگاه ورزشی مناسب می باشد.

در این دستگاه محل نگه داری بطری آب و حوله در نظر گرفته شده؛ این دستگاه تاییدیه CE دریافت کرده است. این روزها تمرینات بدنسازی طرفداران بسیاری دارد؛ این تمرینات توانایی بدن را افزایش می دهند و باعث تقویت استخوان ها می شوند؛ همچنین پایداری عضلات بهبود می یابد. مربیان فیتنس و بدنسازی کار با وزنه و این گونه دستگاه ها را به همه ورزشکاران توصیه می کنند.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()