جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کشور سازنده
تحمل وزن
کالا برای:

اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

ورزش با اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس یکی از کم خطرترین و کم آسیب ترین ورزش هاییست که می توانید در منزل یا سالن پرورش اندام انجام دهید ؛ زیرا اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس کمترین فشار ممکن را به زانوها و مفاصل وارد کرده و در عین حال بیشترین اثربخشی بر بدن را دارد. علاوه بر این می توانید از اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس برای گرم کردن بدن قبل از ورزش استفاده کرده و برنامه ورزشی کاملی با اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس داشته باشید.
یکی از فواید اصلی تمرین بر روی اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ، تقویت عضلات مرکزی بدن است که شامل ماهیچه های اصلی شکم ، کمر و پشت می شود ؛ هنگامی که شما تمرین بر روی اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس را آغاز می کنید ، در ابتدا باید روش حفظ تعادل بر روی اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس را بیاموزید تا بتوانید به اجرای صحیح تمرین بر روی اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس بپردازید. با توجه به این امر ناحیه مرکزی بدن نیز حین تعادل سازی شما برای اجرای تمرین صحیح با اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ، تقویت خواهد شد که تاثیر به سزایی در اجرای راحت تر ورزش با اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس خواهد داشت.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» انواع اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس را در نمایشگاه عرضه می نماید ؛ برای خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس به صورت حضوری می توانید به این مرکز فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس مراجعه نمایید و انواع اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس را امتحان کنید. علاوه بر این از طریق فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس در سایت هایپرجیم ، خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس برای افرادی که امکان خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس به صورت حضوری را ندارند ، فراهم شده است.

اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس | خرید و فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس | قیمت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس

تمرینات متمرکز بر روی انواع اسکی فضایی ، حال چه اسکی فضایی از نوع خانگی باشد یا اسکی فضایی از نوع باشگاهی ، باعث خواهد شد تا شما در کمترین زمان ممکن به اهداف خود از تمرین بر روی اسکی فضایی دست یابید. به همین علت بهتر است قبل از شروع ورزش با اسکی فضایی ، برنامه تمرینی دقیقی داشته باشید و طبق آن ، به پدال زدن بر روی اسکی فضایی بپردازید. از مواردی دیگر که بسیار تاثیر گذار در تمرین با اسکی فضایی می باشد ، رعایت رژیم غذایی بوده که موجب می شود به نتایج شگفت انگیزی از ورزش با اسکی فضایی دست یابید.

فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس

اگر به خرید آسان غیر حضوری علاقمند هستید ، یکی از بهترین روش های خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ، مراجعه به فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس در سایت هایپرجیم است ؛ فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ، انواع اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس را در سایت هایپرجیم موجود نموده است. شما می توانید آنلاین به این فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس مراجعه کرده و انواع اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس را با جزئیات کامل مشاهده نمایید و در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارش و خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس مورد نظر نمایید.

قیمت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس

مواردی در قیمت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس به طور مستقیم تاثیر گذار می باشد که در صورت شناخت آن ها ، حین خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ، می توانید در قیمت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس موثر باشید ؛ از جمله این موارد تحمل وزن اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس که قیمت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس با تحمل وزن بالا متغیر از قیمت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس با تحمل وزن پایین است. همچنین عملکرد انواع اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس موجب تغییر قیمت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس خواهد شد که قیمت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس با عملکرد الکترومگنتی متفاوت از قیمت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس با عملکرد مگنتی می باشد.

خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس و فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس

در صورتی که قصد خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس را دارید ، می توانید با مراجعه به مراکز فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس در سراسر ایران اقدام به خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس نمایید ؛ بهترین و معتبرترین مراکز فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس که فروشگاه هایپرجیم یکی از این مراکز فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس می باشد ، حین خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس به شما گارانتی و خدمات پس از فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ارائه خواهد داد که این امر نشانه کیفیت و اصالت اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس خریداری شده از این مرکز فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس می باشد.

اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ارزان

یکی از مزیت های خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس از فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم ، کیفیت همراه با قیمت مناسب اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس می باشد ؛ این مرکز فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ارزان ، انواع اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ارزان را با کیفیت بسیار عالی در اختیار شما مشتری گرامی قرار می دهد. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر اقدام به خرید اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ارزان از این مرکز فروش اسکی فضایی باشگاهی بی اچ فیتنس ارزان نمایید.

10 / 10
از 3 کاربر
  • الپتیکال بی اچ فیتنس SK9300

    الپتیکال بی اچ فیتنس SK9300 این دستگاه دارای پدال های غیرلغزنده می باشد که کاربر در زمان ورزش دچار لغزندگی نمی شود و تعادل خود را از دست نمی دهد. این الپتیکال سیستم گرداننده تسمه Poli- V دارد و دستگاه نیازی به زنجیر و روغن کاری ندارد و بدون سر و صدا می باشد. شاسی این دستگاه بسیار محکم و بزرگ است و باعث افزایش استحکام دستگاه و امنیت کاربر می شود. فن قوی که این دستگاه دارد سبب ایجاد دمای مناسب برای راحت انجام شدن ورزش می باشد. در ساخت این دستگاه از یاتاقان مخصوصی استفاده شده است که کاربر با وزن سنگین نیز می تواند به راحتی از این دستگاه استفاده کند. این الپتیکال مجهز به تکنولوژی Genesis3 بوده و کاملا باشگاهی می باشد. این دستگاه دارای سیستم ترمز مغناطیسی است که نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد و می توانید در تمام مدت ورزش آرام و بی صدایی انجام دهید.

    این الپتیکال دارای سنسور کنترل ضربان قلب بدون سیم می باشد، یعنی این دستگاه می تواند به صورت اتوماتیک ضربان قلب را کنترل و تنظیم کند تا در حین ورزش کاربر دچار مشکلی نشود. این دستگاه دارای مانیتور LCD لمسی با حساسیت بالا می باشد که می تواند زمان، کالری، سرعت، تعداد ضربان قلب کاربر را در اختیار او قرار دهد. این دستگاه فلایویل عقب و جلو نیز دارد. این دستگاه دارای سیستم هدایت کننده کاربر نیز می باشد که از خارج شدن او از خط الپتیکال جلوگیری می کند. وزن این الپتیکال 85 کیلوگرم است که می تواند تا 190 کیلوگرم را تحمل کند، بدون اینکه دچار مشکلی شود. طول گام ها در این الپتیکال 45.5 سانتی متر است. این الپتیکال دارای پدال های ضد لغزش و شاسی فولادی می باشد و دارای ابعاد 168*65*224 سانتی متر می باشد. سطح مقاومت در این دستگاه در 20 حالت تغییر می کند و کاربر به دلخواه می تواند سختی و آسانی تمریناتش را انتخاب کند.
    بر روی دسته های این الپتیکال سنسور ضربان قلب بدون سیم تعبیه شده است که می تواند به راحتی تعداد ضربان قلب کاربر را بر روی مانیتور دستگاه به نمایش در بیاورد. با افزایش ضربان قلب از طریق پدال زدن، خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید و در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد و چربی سوزی بیشتری نیز در بدن انجام می شود. این الپتیکال ورودی MP3 و اسپیکر دارد که کاربر از طریق آنها می تواند با گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود مدت زمان بیشتری ورزش کرده و زودتر به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کند. این دستگاه دارای 1 برنامه User،یک برنامه HRC و 35 برنامه تمرینی می باشد که کاربر با انتخاب یکی از آنها می تواند در کمترین زمان ممکن ورزش خود را شروع کند. زیر پایه های این الپتیکال چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. این دستگاه ساخت کشور اسپانیا بوده و دارای 5 سال خدمات پس از فروش، قطعات 30 ماهه و 3 سال گارانتی فلایویل می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()