جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

اسکی فضایی اکسترا

>> >> >> >>

اکسترا یکی از برندهای مطرح تایوانی است که توانسته در تولید وسایل ورزشی علاقه مندان زیادی را در سراسر جهان برای خود بدست آورد. اسکی فضایی خانگی اکسترا دارای کیفیتی بالا و زیبایی منحصر به فردی میباشد که ورزشکار با استفاده از آن در خانه میتواند ورزش خوبی را انجام داده و به اهداف خود در کمترین زمان برسد. با استفاده از اسکی فضایی در خانه میتوانید به راحتی ورزش هوازی را در خانه تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
تحمل وزن
نوع مگنت
کشور سازنده
برند
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
  • اسکی فضایی اکسترا RSX1500

    اسکی فضایی اکسترا RSX1500 تلفیقی از دو دستگاه اسکی فضایی و استپر بوده و مناسب تمام افراد به خصوص کهنسالان می باشد. این دستگاه مانند اسکی فضایی دسته های بلندی دارد که برای افراد مسنی که نمی توانند برای مدت طولانی سرپا بایستند و بر روی دستگاه اسکی فضایی ورزش انجام دهند، بسیار مناسب است. این دستگاه بسیار مقاوم و مستحکم است و می تواند تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل کند. صندلی این دستگاه مبله بوده و در قسمت کمر شکل توری دارد تا در زمان انجام تمرینات پشت شما عرق نکند و در ضمن می توانید صندلیتان را به صورت افقی تنظیم کنید. پدال زدن بر روی این دستگاه مانند استپر است و حرکت پاها به صورت جلو و عقب رفتن می باشد. نمایشگر این دستگاه می تواند سرعت، کالری سوزانده شده، مسافت طی کرده، تعداد ضربان قلب، نوع برنامه در حال اجرا را نشان دهد. 
    این دستگاه دو دسته یکی کوتاه که بر روی آن سنسور ضربان قلب تعبیه شده و دیگری بلند که مانند دسته های اسکی فضایی طراحی شده است، دارد و شما می توانید به راحتی آن را تنظیم نمایید و به وسیله آن بازوها و بالاتنه خود را تقویت کنید. عملکرد این دستگاه الکترومگنتی است که سطح مقاومت ورزش کردن را می توانید تا 24 حالت تغییر دهید و تمریناتی با سختی های مختلف در سطوح متفاوتی اجرا کنید. انتقال نیرو در این دستگاه از طریق دیسک 10 کیلوگرمی انجام می شود. ورودی AUX نیز بر روی نمایشگر این دستگاه نیز تعبیه شده است که به شما این امکان را می دهد تا با متصل کردن به گوشی یا MP3 خود بتوانید در حین انجام تمرینات به موسیقی مورد علاقه تان گوش دهید.  در زیر پایه های این دستگاه نیز چرخ برای جابه جایی راحت تر تعبیه شده است.  این دستگاه برای بهبود بیماران توانبخشی به دلیل کارآیی بالای آن و حرکت اکثر اعضای بدن بسیار مناسب بوده و باعث فعالیت فیزیکی بیماران خواهد شد. این دستگاه اکسترا دارای 24 برنامه از پیش تعیین شده در سطوح مختلف نیز می باشد. این دستگاه 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش دارد.

7 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()