جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

اسکی فضایی هیدروجیم

اسکی فضایی آبی هیدروجیم تولید ایران است که در کیفیت ساخت و طراحی بی نظیر می باشد و توانسته با تولیدات دیگر کشورها در سراسر جهان به رقابت بپردازد. اسکی فضایی هیدروجیم دارای کیفیتی بالا و زیبایی منحصر به فردی می باشد که ورزشکار با استفاده از آن در خانه و در عمق آب می تواند ورزش خوبی را انجام داده و به اهداف خود در کمترین زمان برسد. با استفاده از اسکی فضایی آبی می توانید به راحتی ورزش هوازی را داخل آب تجربه کنید و از مزایای بی شمار آن بهره مند شوید. برای مشاهده مدل های مختلف و آشنا شدن با قابلیت های محصولات هیدروجیم به خصوص اسکی فضایی هیدروجیم می توانید به سایت و فروشگاه اینترنتی هایپرجیم مراجعه کنید و اگر سوال و راهنمایی نیز خواستید از مشاوران مجرب این فروشگاه کمک بگیرید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
تحمل وزن
نوع مگنت
کشور سازنده
برند
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
  • مون واکر هیدروجیم A6

    الپتیکال آبی مون واکر هیدروجیم A6 دستگاهی ورزشی هوازی است که داخل آب استفاده می شود. جنس این الپتیکال آبی استیل است که ضد زنگ بوده و با مدت های طولانی قرار گرفتن درون آب، هیچ گونه آسیبی نخواهد دید. این دستگاه به دلیل برخورداری از دو دسته متحرک، علاوه بر این که موجب تعادل کاربر خواهد شد، در حین تمرین و با پدال زدن باعث فعالیت نواحی بالا تنه و حرکت مداوم دست ها نیز می شود. عمق مجاز برای قرار دادن دستگاه دورن آب 100 تا 140 سانتی متر می باشد و با توجه به پایه های فیکس تعبیه شده در این الپتیکال آبی، حین تمرین دستگاه به هیچ وجه لغزش نخواهد داشت و در مکان مورد نظر ثابت می شود. این دستگاه محصولی از کشور ایران با طراحی ایتالیاست که شامل 1 سال ضمانت هیدروجیم می باشد. میزان مقاومت در این دستگاه قابل تنظیم بوده و کاربر می تواند شدت تمرین یا پدال زدن را به آسانی افزایش یا کاهش دهد.
    ابعاد کلی این الپتیکال آبی برابر با 92h*53*146 سانتی متر است که قابلیت تاشوندگی دارد و در صورت عدم استفاده می توان دستگاه را بست و در گوشه ای از استخر قرار داد. هنگامی که با استفاده از دستگاه های ورزشی درون آب به اجرای تمرین می پردازید به این دلیل که آب نیروی جاذبه را خنثی می کند، باعث کاهش وزن اضافه بر روی مفاصل و سایر اندام می شود که چنین چیزی می تواند به گسترش و بهبود توازن و قدرت فرد تاثیر گذار باشد. وزن دستگاه معادل 21 کیلوگرم است و با چرخ هایی که در آن تعبیه شده است می توان به راحتی الپتیکال آبی را جابجا کرد و به مکان دیگری انتقال داد. این دستگاه بسیار مناسب برای کاهش وزن و همچنین درمان بیمارن و توانبخشی خواهد بود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()