جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

تردمیل باشگاهی لند فیتنس

>> >> >> >>

تردمیل های باشگاهی لند فیتنس با قدرت موتورهای متفاوت و قوی خود مشخص می کنند که افراد با چه وزنی می توانند بر روی تردمیل راه بروند یا بدوند که معمولا تردمیل های باشگاهی ظرفیت تحمل وزن بالاتری نسبت به تردمیل های خانگی دارند و شما می توانید از میان مدل های آن به راحتی انتخاب کنید. تردمیل های باشگاهی لند فیتنس چینی بوده و این کمپانی 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش برای تردمیل های باشگاهی تولید خود در نظر گرفته است. در این فروشگاه تحویل تردمیل در تهران به صورت حمل و نصب رایگان بوده و در شهرستان نیز به صورت حمل رایگان تا باربری شهر شما انجام می شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تردمیل باشگاهی لند فیتنس

  • تردمیل لند فیتنس LDT-918B

    تردمیل لند فیتنس LDT-918B ؛ تردمیلی با طراحی زیبا و خاص که در مقابل هم ردیف های خود دستگاهی فوق العاده می باشد. نمایشگر این تردمیل صفحه LED با سایز 21.5 اینچی که دارد مانند تلویزیونی در مقابل شما امکاناتی نظیر نمایش سرعت، زمان، کالری مصرف شده، تعداد ضربان قلب و درجه شیب را در اختیار شما قرار می دهد. برای تحمل کردن تا وزن 200 کیلوگرم موتوری با قدرت 3 اسب بخار AC که در حداکثر قدرت خود به 6 اسب بخار نیز می رسد، دارد. بر روی دسته های وسط این تردمیل کلیدهای تنظیم سرعت و شیب تعبیه شده است. سنسور ضربان قلب که بر روی دسته ها قرار داده شده است کمک می کند در حین انجام تمرینات از تعداد ضربان قلب خود نیز مطلع شوید و آن را کنترل کنید. این دستگاه دارای ضربه گیر SDS می باشد که با نرم کردن صفحه ی تردمیل از آسیب به کمر و زانوها جلوگیری کند و اجازه نمی دهند سر و صدای اجرای تمرینات شما به همسایگان منتقل شود. از طریق این تردمیل می توانید به آهنگ های مورد علاقه تان گوش دهید تا در زمان اجرای تمرینات انرژی بیشتری برای فعالیت داشته باشید.
    وزن این تردمیل باشگاهی 235 کیلوگرم می باشد و دارای ابعاد 163*100*216 سانتی متر بوده و نهایت سرعتی که این تردمیل می تواند به شما ارائه دهد تا 20 کیلومتر است. تسمه فضایی است که شما می توانید بر روی آن راه بروید و بدوید که در این تردمیل ابعاد تسمه 163*60 سانتی متر است. گیره ایمنی نیز از دیگر قابلیت های این مدل از تردمیل است که اگر کاربر تعادل خود را به هر دلیلی از دست بدهد، از زمین خوردن او جلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدگی فرد می شود. برای جابه جایی راحت تر این تردمیل نیز در زیر پایه ها چرخ هایی تعبیه شده است که به شما کمک می کنند تا بتوانید دستگاه را به هر مکانی که دوست دارید انتقال دهید و از طریق پایه های فیکس برای استفاده در جای مشخصی آنها را فیکس نمایید. این تردمیل ساخت چین بوده و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  • تردمیل لند فیتنس LDT-1800B

    تردمیل لند فیتنس LDT-1800B؛ این دستگاه قدرت موتور 3 تا 6 اسب بخاری AC دارد که می تواند تا وزن 170 کیلوگرم را تحمل کند. نهایت سرعت این تردمیل تا 20 کیلومتر در ساعت است و نمایشگر 18.5 اینچی این تردمیل قابلیت نمایش سرعت، زمان، کالری مصرف شده، تعداد ضربان قلب و درجه شیب را دارد. سنسور ضربان قلب که بر روی دسته ها قرار داده شده است کمک می کند در حین انجام تمرینات از تعداد ضربان قلب خود نیز مطلع شوید و آن را کنترل کنید. وزن این دستگاه 220 کیلوگرم است و دارای ابعاد 160*100*240 سانتی متر می باشد. بر روی دسته های این تردمیل کلیدهای تنظیم شیب و سرعت تعبیه شده است. در این تردمیل نیز شیب به صورت برقی تا 20 درجه قابلیت تنظیم دارد.
    این تردمیل دارای ابعاد تسمه 162*68 سانتی متر است و ضخامت آن نیز 2 میلی متر می باشد که فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. گیره ایمنی نیز از دیگر قابلیت های این مدل از تردمیل است که اگر کاربر تعادل خود را به هر دلیلی از دست بدهد، از زمین خوردن او جلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدگی فرد می شود. این دستگاه دارای ضربه گیر SDS می باشد که می تواند با نرم کردن صفحه ی تردمیل از آسیب به کمر و زانوها جلوگیری کند. این تردمیل ساخت چین بوده و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

9 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()