جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

تردمیل TF

>> >>

تردمیل TF ساخت چین بوده و با گارانتی 18 ماهه عرضه می شوند . از ویژگی های محصولات این برند میتوان به طراحی زیبا و قیمت مناسب آن اشاره کرد. محصولات TF با وجود چینی بودن از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. فروشگاه هایپرجیم با ارائه مشاوره توسط مشاوران مجرب می تواند شما را با انواع مدل های تردمیل TF آشنا کند تا شما خرید خوب و راضی کننده ای داشته باشید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تردمیل TF

 • تردمیل TF 190SM

  تردمیل TF 190SM چینی بوده و 18 ماه گارانتی دارد. تحمل وزن این دستگاه 115 کیلوگرم است.این تردمیل TF چند منظوره می باشد و ویبراتور، میله درازنشست برای تکمیل تمرینات دارد. ابعاد این دستگاه 137*56*157 سانتی متر است و این دستگاه دارای موتوری با قدرت 2.5 اسب بخار می باشد. این تردمیل 68 کیلوگرم وزن دارد و خانگی می باشد. این دستگاه دارای برنامه Body fat نیز می باشد که می توانید میزان چربی بدن را به راحتی اندازه گیری کنید.وزنی که می تواند بر روی این دستگاه راه برود یا بدود تا 115 کیلوگرم است. این تردمیل گیره ایمنی دارد و با جدا شدن گیره از دستگاه سریعا موتور خاموش شده و به شما آسیبی وارد نمی شود. شیب این تردمیل به صورت دستی تا 3 حالت و 5 درجه تغییر می کند.
  ویژگی تاشوندگی به کاربر این امکان را می دهد تا بتوانید در صورت کمبود فضا تردمیل را جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کنید. نمایشگر LCD این دستگاه 5 اینچی بوده و می تواند سرعت، مسافت، کالری و ضربان قلب را به نمایش در بیاورد. ابعاد تسمه این تردمیل 127*42 سانتی متر است.این تردمیل محل قرارگیری بطری آب نیز دارد.این دستگاه ضربه گیر SDS و کمک فنر دارد که سر و صدای زیاد را به اطراف انتقال نمی دهد و در زمان ورزش فشار کمتری به پاها و کمر وارد می شود. این دستگاه 12 برنامه از پیش تعیین شده دارد که می توانید در کمترین زمان ممکن برنامه ورزش خود را شروع کنید.سرعتی که این تردمیل می تواند ارائه دهد تا 14 کیلومتر است. از قابلیت های خوب این تردمیل روغن کاری نیمه اتوماتیک، اسپیکر، بلوتوث و ورودی کابل AUX دارد که از قابلیت های خوب این دستگاه به شمار می روند.

 • تردمیل TF 350SM

  تردمیل TF 350SM چند منظوره می باشد، ویبراتور، میله درازنشست برای تکمیل تمرینات دارد. این دستگاه دارای موتوری با قدرت 3 اسب بخار است.این تردمیل 70 کیلوگرم وزن دارد و خانگی می باشد. نمایشگر LCD این دستگاه 7 اینچی بوده و می تواند سرعت، مسافت، شیب، کالری و ضربان قلب را به نمایش در بیاورد. ابعاد تسمه این تردمیل 128*45 سانتی متر است. بر روی دسته های تردمیل دکمه کنترل شیب و سرعت وجود دارد. تحمل وزن این دستگاه تا 120 کیلوگرم است. این تردمیل محل قرارگیری تبلت و بطری آب نیز دارد.  نهایت سرعت این دستگاه تا 16 کیلومتر است. قابلیت پخس موزیک از طریق اتصال به AUX از ویژگی های این دستگاه است.
  برای جایه جایی راحت تر چرخ هایی زیر پایه های این تردمیل تعبیه شده است. شیب این تردمیل به صورت برقی تا 15 درجه تغییر می کند. ویژگی تاشوندگی به کاربر این امکان را می دهد تا بتوانید در صورت کم بود جا تردمیل را جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کنید. ضربه گیر SDS و Anti Shock دارد که سر و صدای زیاد را به اطراف انتقال نمی دهد و فشار وارد بر روی زانوها و کمر را کم می کند. از قابلیت های خوب این تردمیل روغن کاری خودکار نیمه اتوماتیک این دستگاه می باشد که باعث سالم ماندن و طولانی شدن عمر دستگاه می شود. این تردمیل گیره ایمنی دارد و با جدا شدن گیره از دستگاه سریعا موتور دستگاه خاموش شده و نقش محافظ دارد و کمک می کند آسیبی به شما وارد نشود. این دستگاه 12 برنامه از پیش تعیین شده دارد که می توانید در کمترین زمان ممکن برنامه ورزش خود را شروع کنید همچنین دارای برنامه Body fat می باشد که می توانید میزان چربی بدن را به راحتی اندازه گیری کنید. این تردمیل چینی بوده و دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

 • تردمیل TF 180SM

  تردمیل TF 180SM چند منظوره بوده و دارای ویبراتور، میله درازنشست، دمبل و مسگری می باشد. این تردمیل خانگی بوده و وزن 70 کیلوگرمی دارد. نمایشگر این تردمیل LCD بوده و می تواند سرعت، مسافت، شیب، کالری و ضربان قلب را به نمایش در بیاورد. این دستگاه دارای برنامه Body fat نیز می باشد که می توانید میزان چربی بدن را به راحتی اندازه گیری کنید. ابعاد تسمه این تردمیل 127*42 سانتی متر است. سرعتی که این تردمیل می تواند به شما ارائه دهد تا 14 کیلومتر است. برای جابه جایی راحت تر دستگاه در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است که این امکان را فرام می کند تا بتوان دستگاه را به راحتی حرکت داده و در مکان های دیگر از آن استفاده کرد. شیب این تردمیل به صورت برقی تا 15 درجه نیز تغییر می کند. ویژگی تاشوندگی به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند در صورت کمبود فضا تردمیل را جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کند. این دستگاه دارای موتوری با قدرت 2.25 اسب بخار است و وزنی که می تواند بر روی این دستگاه راه برود یا بدود تا 110 کیلوگرم است. این تردمیل قابلیت ورودی AUX و بلوتوث دارد که از طریق اسپیکرهای آن می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را گوش دهید.
  این تردمیل گیره ایمنی دارد و با جدا شدن گیره از دستگاه سریعا موتور دستگاه خاموش شده و نقش محافظ دارد و کمک می کند آسیبی به شما وارد نشود. این دستگاه دارای 12برنامه از پیش تعیین شده دارد که می توانید در کمترین زمان ممکن برنامه ورزش خود را شروع کنید. بر روی دسته های این تردمیل کلیدهای کنترل، سرعت و شیب وجود دارد که در حین تمرین می توانید تغییراتی در برنامه ورزشی ایجاد کنید. این تردمیل محل قرارگیری تبلت نیز دارد. این دستگاه چند ضربه گیر قوی از جمله ضربه گیر کمک فنری که باعث نرم شدن سطح تردمیل می شود، ضربه گیر Anti Shock برای جلوگیری از انتقال صدای پیاده روی و دویدن به اطراف جلوگیری کرده و ضربه گیر SDS برای جلوگیری از انتقال فشار به زانوها و کمر جلوگیری می کند، دارد. از قابلیت های خوب این تردمیل روغن کاری خودکار نیمه اتوماتیک این دستگاه می باشد که باعث سالم ماندن و طولانی شدن عمر دستگاه می شود. محل قرارگیری بطری آب نیز که بر روی این دستگاه تعبیه شده است به شما نوشیدن آب در حین ورزش را یادآوری می کند. این تردمیل چینی بوده و دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

 • تردمیل TF 600SM

  تردمیل TF 600SM چینی بوده و دارای 18 ماه گارانتی می باشد. وجود ضربه گیر در تردمیل سبب می شود تا از فشار وارد بر زانوها و کمر کم شود و این دستگاه نیز دارای ضربه گیر Rubber Spring Shock و ضربه گیر کمک فنری می باشد و می توانند علاوه بر کم کردن فشار بر روی بدن سر و صدا را نیز کاهش دهند. این تردمیل چند منظوره بوده و دارای ماساژور، میله درازنشست، دمبل و مسگری می باشد که شما می توانید از طریق آنها تمرینات کامل تری انجام دهید. وزن این دستگاه 95 کیلوگرم است و میتواند تا 130 کیلوگرم را تحمل کند.نمایشگر LCD این دستگاه 7 اینچی بوده و می تواند سرعت، مسافت، شیب، کالری و ضربان قلب را به نمایش در بیاورد. ابعاد تسمه این تردمیل 137*48 سانتی متر است. بر روی دسته های تردمیل دکمه کنترل شیب و سرعت وجود دارد. این دستگاه دارای برنامه Body fat نیز می باشد که می توانید میزان چربی بدن را به راحتی اندازه گیری کنید.
  نهایت سرعت این دستگاه تا 18 کیلومتر است. این تردمیل محل قرارگیری تبلت و بطری آب نیز دارد. برای جابه جایی راحت تر چرخ هایی زیر پایه های این تردمیل تعبیه شده است.شیب این تردمیل به صورت برقی تا 15 درجه نیز تغییر می کند. ابعاد این دستگاه 129*78*174 سانتی متر بوده و دارای قابلیت تاشوندگی می باشد که در صورت کم بود جا می توانید تردمیل را جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کنید. این دستگاه 12 برنامه از پیش تعیین شده دارد که می توانید در کمترین زمان ممکن برنامه ورزش خود را شروع کنید. از قابلیت های خوب این تردمیل روغن کاری خودکار نیمه اتوماتیک این دستگاه می باشد که باعث سالم ماندن و طولانی شدن عمر دستگاه می شود. این تردمیل گیره ایمنی دارد و با جدا شدن گیره از دستگاه سریعا موتور دستگاه خاموش شده و نقش محافظ دارد و کمک می کند آسیبی به شما وارد نشود. این دستگاه قابلیت روغن کاری به صورت نیمه اتوماتیک نیز دارد.

 • تردمیل TF 800SM

  تردمیل TF 800SM انتخابی خوب برای کسانی است که می خواهند یک تردمیل خانگی چندکاره داشته باشند. این تردمیل چند کاره پایه درازنشست، ویبراتور و دمبل دارد که با کمک ویبراتور می توانید چربی های بدن را خرده کرده تا با سرعت بیشتری آب شوند و میله درازنشست نیز به شما کمک میکند تا با انجام دادن درازنشست عضلات شکم خود را تقویت کرده و از چربی های شکمی خود با سرعت بیشتری خلاص شوید. موتور 3.5 اسب بخار به کار رفته در این تردمیل محدوده ی سرعتی معادل 1-18 کیلومتر در ساعت برای شما فراهم می کند و بیشترین وزنی که این تردمیل تحمل می کند تا 125 کیلوگرم است. ابعاد تسمه ی 138*48 سانتی متری این مدل فضای کافی برای دویدن و انجام حرکات ورزشی را در اختیار شما قرار می دهد. قابلیت تنظیم برقی شیب تا 15 درجه به شما کمک می کند برنامه های ترکیبی مختلف را اجرا کرده و شدت تمرینات را کم و زیاد کنید.
  نمایشگر تعبیه شده بر روی این تردمیل اطلاعات مهمی همچون کالری مصرف شده، تعداد ضربان قلب، مسافت طی شده، سرعت، درجه ی شیب و برنامه ی در حال اجرا را به نمایش در می آورد. سنسور ضربان قلب هایی که بر روی دسته وسط این تردمیل تعبیه شده است به شما کمک میکنند به راحتی و در کمترین زمان از تعداد ضربان قلبتان مطلع شوید. قابلیت تاشوندگی تردمیل TF 800SM سبب می شود تا بتوانید در صورت کمبود جا دستگاه را جمع کنید و از فضای کوچک خود نهایت استفاده را ببرید. این تردمیل دارای 12 برنامه از پیش تعیین شده و برنامه Body fat میباشد. در زمان استفاده مجدد قابلیت جک گازی که در این دستگاه به شما کمک می کند تا دستگاه را به آرامی باز کرده و آسیبی متوجه آن نشود. ضربه گیر به کار گرفته شده بر روی این محصول از نوع کمک فنری و SDS است که می توانند فشار وارده به عضلات و مفاصل را کاهش دهد.
  گیره ایمنی تردمیل سبب می شود تا اگر در زمان انجام تمرینات تعادل خود را به هر دلیلی از دست بدهید موتور دستگاه خاموش شود و دچار مشکلی نشوید. قابلیت ویژه ای که تردمیل TF 800SM دارد روغن کاری نیمه اتوماتیک است که کار شما را راحت تر می کند و به عمر دستگاهتان اضافه می نماید. با تعبیه ورودی USB و کارت SD به راحتی در زمان انجام تمرینات می توانید به آهنگ های مورد علاقه تان گوش دهید و متوجه گذر زمان نشوید. با کمک چرخ های تعبیه شده در زیر پایه های این تردمیل میتوانید این دستگاه را جابه جا کرده و به هر مکانی که دوست دارید منتقل کنید. این تردمیل ساخت چین بوده و دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

8 / 10
از 23 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()