جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت هیدروجیم

>> >> >>

ورزش در آب باعث تسکین دردها و سوزاندن درصد بیشتری از کالری در بدن ما خواهد شد. دوچرخه ثابت آبی یکی از محصولات آبی کمپانی هیدروجیم است که با استفاده از آن مفاصل آرام می گیرند و به خوبی رها شدن بدن از تنش را حس خواهید کرد. ورزش در آب با دوچرخه های آبی به افراد مبتلا به آرتروز یا افرادی که اضافه وزن یا چاقی هستند کمک زیادی می کند و حتی افرادی که دچار نقاهت بعد از آسیب دیدگی یا جراحی هستند می توانند از این وسایل مفید استفاده کنند.
کمپانی هیدروجیم در ایران اقدام به تولید انواع دستگاه های هوازی آبی از جمله دوچرخه ثابت آبی کرده و در طراحی دستگاه های خود نیز از طراحان مجرب ایتالیایی نیز بهره برده است. دوچرخه آبی هیدروجیم دارای 1 سال گارانتی پس از فروش می باشد که ضمانتی برای کیفیت این کالاست. در فروشگاه هایپرجیم تحویل تردمیل در تهران به صورت حمل و نصب رایگان بوده و در شهرستان نیز به صورت حمل رایگان تا باربری شهر شما انجام می شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دوچرخه ثابت هیدروجیم

 • دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم مدل A4

  دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم مدل A4 بسیار مناسب برای آب درمانی یا هیدروتراپی است که با اجرای متداوم تمرین در آب علاوه بر تناسب اندام در افراد سالم، باعث بهبود بیماران خواهد شد. در مقایسه با مقاومت هوا، مقاومت آب بسیار بالا بوده و همین امر باعث می شود که بدن تاثیر بیشتری از تمرین درون آب بپذیرد. دسته های این دوچرخه ثابت آبی ارگونومیک است و همچنین کاربر می تواند با توجه به درجه تنظیم مقاومت در دستگاه، شدت تمرینات را در آب افزایش یا کاهش دهد. ابعاد این دوچرخه ثابت آبی برابر با 120h*66*100 سانتی متر است که به راحتی می توان آن را در هر نقطه از استخر قرار داد. زین دستگاه به صورت عمودی قابل تنظیم است و کاربر می تواند ارتفاع صندلی را با قد خود هماهنگ نماید و همچنین دسته این دوچرخه ثابت آبی نیز در صورت نیاز تنظیم خواهد شد.
  آب داری سه ویژگی مهم شامل شناوری، فشار هیدرواستاتیکی و چسبندگی است که باعث ایمنی و تاثیر مفید تمرینات آبی خواهد شد؛ این ویژگی ها موجب می شود، علاوه بر افزایش تعادل باعث فشار کمتر بر مفاصل شوند. این دستگاه تولیدی از کشور ایران است که از ضمانت 1 ساله هیدروجیم برخوردار می باشد. وزن این دوچرخه ثابت آبی معادل 21 کیلوگرم است و با چرخ هایی که در زیر آن قرار گرفته است به راحتی می توان دستگاه را جا به جا نمود و به نقطه دیگری انتقال داد. عمق مجاز برای قرار دادن این دوچرخه ثابت آبی 100 تا 140 سانتی متر است و با توجه به استفاده از این دستگاه درون آب باید بدون هیچ گونه لغزش و تکانی انجام شود، پایه های فیکس در این دوچرخه ثابت آبی تعبیه شده است که باعث می شود جای دستگاه به خوبی ثابت شود.

 • دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم مدل A2

  دوچرخه آبی هیدروجیم A2 دارای 26 کیلوگرم است. با قرار گرفتن در آب وزن کمتر خواهد شد و سبک شدن بدن همراه با ورزش و فعالیت به بافت ها و استخوان های بدن فشار کمتری وارد می کند و سبب کمتر شدن درد نواحی مانند استخوان ها، مفصل ها، تاندون ها و عضلات خواهد شد. ابعاد این دستگاه 123*60.5*144 سانتی متر است که می توانید تا عمق 100 تا 140 سانتی متر از آن استفاده کنید. ورزش کردن در آب برای تمام افراد مخصوصا افراد بیمار که در دوران نقاحت به سر می برند بسیار عالی است و قادر بوده سطح سلامتی افراد سالم را ارتقا دهد. دسته و زین این دوچرخه آب قابلیت تنظیم به صورت عمودی را نیز دارند.
  این دستگاه جنسی از استیل ضد زنگ و پلی اتیلن دارد. با دوچرخه سواری و در کل ورزش در آب می توانید عضلات اندام تحتانی و حتی عضلات بالا تنه خود را تقویت کرده و استخوان های لگن و ستون مهره خود را قوی کنید. انجام دادن ورزش هوازی مخصوصا در آب برای بیماران قلبی بسیار مفید است و بهبودی آنها کمک زیادی می کند. یکی از بهترین روش های آب درمانی برای کاهش دردهای عضلانی و مفاصل راه رفتن در داخل استخر به صورت مرتب در طول هفته است که بسیار باعث شادابی افراد و کاهش فشار می‌شود. دسته این دوچرخه ثابت آبی ارگونومیک بوده و می توانید برای افزایش میان بازدهی تمرینات با این دستگاه مقاومت دستگاه را نیز افزایش دهید. دوچرخه آبی قابلیت جابه جایی دارد و می توانید در کف استخر این دستگاه را ثابت کنید تا در زمان اجرای تمرینات لغزشی نداشته باشد.

 • دوچرخه نشسته آبی هیدروجیم

  دوچرخه نشسته آبی هیدروجیم از استیل 304 ساخته شده است که بسیار مرغوب و ضد زنگ می باشد. این دوچرخه دارای ابعاد 106*61*134 سانتی متر است و ثابت داخل آب قرار می گیرد و فشار آب نیز می تواند ورم و درد مفاصل را بهبود ببخشد و آنها را درمان کند. عمق آبی که می توانید این دستگاه را در داخل آن بگذارید باید 70-100 سانتی متر باشد. با کمک فضای متراکم آب می توانید سلامتی اعضای بدن را در زمان اجرای ورزش های هوازی یا حتی قدرتی حفظ کنید. دوچرخه ثابت نشسته آبی هیدروجیم برای افراد آسیب دیده مخصوصا افرادی که از ناحیه کمر آسیب دیده اند بسیار مناسب است. با استفاده از این دستگاه در حین تمرین می توانید در آب غوطه ور باشید و البته این کار را با دوچرخه های عادی نمی توانید انجام دهید و از مزایای آن بهره مند شوید.
  با انجام دادن دوچرخه سواری در آب فشار وارده بر روی ماهیچه ها، مفاصل و اندام های داخلی در طی تمرینات ورزشی کمتر می شود و ورزش برای شما همانند ماساژ درمانی خواهد بود. در زمان ورزش کردن در آب گردش خون شما سریع تر خواهد شد و این مسئله وضعیت قلبی- عروقی فرد را بهبود می بخشد. این دستگاه مناسب برای دوره های توانبخشی و حتی آب درمانی است و به بازگشت سلامتی شما کمک زیادی خواهد کرد. در زیر پایه های این دوچرخه ثابت آبی پایه هایی نصب شده است که دستگاه را در استخر ثابت می کند و اجازه لغزشی حین استفاده به آن را نمی دهد. این دستگاه ساخت ایران با استفاده از طراحی طراحان ایتالیایی است و 1 سال نیز گارانتی دارد.

 • دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم

  دوچرخه ثابت آبی هیدروجیم ابعاد این دستگاه 112*61*111- 134 سانتی متر است که می توانید تا عمق 100- 140 سانتی متر از آن استفاده کنید. ورزش کردن در آب برای تمام افراد مخصوصا افراد بیمار که در دوران نقاحت به سر می برند بسیار عالی است و می تواند سطح سلامتی افراد سالم را نیز بالا ببرد. دسته این دوچرخه ثابت آبی ارگونومیک می باشد. انجام دادن ورزش هوازی مخصوصا در آب برای بیماران قلبی بسیار مفید است و بهبودی آنها کمک زیادی می کند. این دوچرخه آبی جنسی از استیل 304 ضد زنگ می باشد. با دوچرخه سواری و در کل ورزش در آب می توانید عضلات اندام تحتانی و حتی عضلات بالا تنه خود را تقویت کرده و استخوان های لگن و ستون مهره خود را قوی کنید.
  با کمک تردمیل آبی می توانید در محیط آرامش بخشی مانند آب راه بروید و تمام تنش های بدنی و حتی روانی را از خود دور کنید.در این دستگاه مواد آلوده کننده استخر مانند روغن یا .... استفاده نمی شود و محیط ورزش شما را پاک نگه خواهد داشت. یکی از بهترین روش های آب درمانی برای کاهش دردهای عضلانی و مفاصل راه رفتن در داخل استخر به صورت مرتب در طول هفته است که بسیار باعث شادابی افراد و کاهش فشار می‌شود. دوچرخه آبی قابلیت جابه جایی دارد و البته می توانید در کف استخر این دستگاه را ثابت کنید تا در زمان اجرای تمرینات لغزشی نداشته باشد. این دستگاه قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی، دسته در جهت افقی را نیز دارد که می توانید با توجه به شرایط خود آن را تنظیم کنید.

9 / 10
از 22 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()