جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت کریتون فیت

کریتون فیت برندی تایوانی بوده که تولیدات ورزشی با کیفیتی روانه بازار کرده است. دوچرخه های کریتون فیت نمونه ای از این تجهیزات هستند که دارای کیفیت و البته قیمتی مناسب می باشند. دوچرخه ثابت کریتون فیت دارای 2 سال گارانتی است که در صورت به وجود آمدن خرابی از خریدان خود حمایت خواهد کرد. دوچرخه ثابت از دستگاه های ورزشی کارآمدی است که این روزها چه در باشگاه های ورزشی و چه در خانه برای مصارف خانگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است.
این برند توانسته طرفداران زیادی در سراسر جهان برای خود پیدا کند و در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم نیز دوچرخه ثابت کریتون فیت با گارانتی معتبر ارائه می شود. در این فروشگاه تحویل دوچرخه ثابت در تهران به صورت حمل و نصب رایگان بوده و در شهرستان ها نیز به صورت حمل رایگان تا باربری شهر شما می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
  • دوچرخه ثابت کریتون فیت CF 710B

    دوچرخه ثابت کریتون فیت CF 710B ابعاد کلی برابر با 88*52*125 سانتی متر دارد و با چرخ هایی تعبیه شده در زیر پایه ها، می توان به راحتی دستگاه را به مکان دیگری منتقل کرد. کاربر با مشاهده آمار دقیق از سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده حین تمرین می تواند وضعیت جسمانی خود را بسنجد. بر روی دسته های این دوچرخه ثابت سنسور ضربان قلب تعبیه شده است که با قرار دادن دست ها بر روی آن تعداد ضربان قلب مشخص می شود.
    دوچرخه ثابت کریتون فیت CF 710B از صندلی قابل تنظیم برخوردار است که جهت راحتی حین تمرین، می توان زین را به صورت عمودی و افقی تنظیم نمود. دستگاه مجهز به سیستم ترمز مغناطیسی بوده و افراد تا وزن 100 کیلوگرم به راحتی می توانند به تمرین بر روی آن بپردازند. عملکرد این دوچرخه ثابت مگنتی است که به صورت دستی می توان شدت رکاب زدن را تا 8 حالت در جهت تقویت عضلات ساق پا و شکم افزایش داد. این دستگاه ساخت تایوان بوده و دارای دو سال گارانتی نیز می باشد.

  • دوچرخه ثابت کریتون فیت CF 715B

    دوچرخه ثابت کریتون فیت CF 715B دستگاهی ورزشی هوازی است که با استفاده از آن می توان تمرین دوچرخه سواری را شبیه سازی نمود. صندلی این دوچرخه ثابت به صورت عمودی و افقی قابل تنظیم است و کاربر قبل از تمرین می تواند بر روی زین نشسته و آن را تنظیم نماید. عملکرد دستگاه مگنتی است که می توان شدت رکاب زدن را به صورت دستی تا 8 حالت در جهت تقویت عضلات ساق پا و نیز شکم افزایش داد. سیستم ترمز این دوچرخه ثابت به صورت مغناطیسی بوده و قادر است افراد تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل نماید.
    دوچرخه ثابت کریتون فیت CF 715B مجهز به نمایشگر است و کاربر می تواند در طول تمرین با مشاهده سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده وضعیت جسمانی خود را بسنجد. بر روی دسته های این دوچرخه ثابت سنسور ضربان قلب تعبیه شده است که با قرار دادن دست ها بر روی آن تعداد ضربان قلب مشخص خواهد شد. ابعاد دستگاه برابر با 90*52*125 سانتی متر است و دارای چرخ می باشد که در صورت لزوم می توان به آسانی جای آن را تغییر داد. این دستگاه ساخت تایوان بوده و دارای دو سال گارانتی نیز می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()