جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت باشگاهی توربو فیتنس

دوچرخه ثابت باشگاهی توربوفیتنس دارای دو نوع نشسته و ایستاده است که کاربر از طریق آنها میتواند ورزش هوازی خوبی را انجام دهد و به اهداف ورزشی خود به راحتی دست پیدا کند. این برند با تنوع خوبی که در محصولات خود دارد توانسته است طرفداران زیادی برای خود پیدا کند و در سراسر جهان محبوبیت خاص پیدا کند و شناخته شود. این محصول چینی دارای دو سال گارانتی نیز میباشد که خریداران آن میتوانند از این وسیله به راحتی استفاده کرده و در صورت پیش آمد مشکلی آن را بر برطرف کنند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
  • دوچرخه ثابت توربو فیتنس R 5100

    دوچرخه ثابت توربو فیتنس R 5100 ، دوچرخه ثابت باشگاهی که توسط شرکت Turbo Fitness تایوان طراحی و تولید شده است و با ابعاد 126*59*176 سانتی متر و وزن 72 کیلوگرم تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل می کند و چون صندلی آن به صورت مبله است در حین تمرین فشار زیادی به کمر وارد نمی شود و برای افراد مسن، کسانی که دچار زانو درد، آرتروز، واریس و کمر درد هستند مناسب می باشد. عملکرد آن به صورت الکترومگنتی بوده و در 16 سطح برای انجام تمرینات آسان و دشوار قابل تنظیم می باشد، دارا بودن یک برنامه Manual ، دوازده برنامه ورزشی از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، چهار برنامه HRC ، برنامه USER، سه برنامه هدف و بازسازی Recovery، صندلی پشتی دار قابل تنظیم در جهت افقی، دو دسته در کنار صندلی و دو دسته مقابل، پدال تسمه دار برای ثابت نگه داشتن پا بر روی رکاب و محل نگهداری بطری آب از امکانات این دوچرخه ثابت محسوب می شود. نمایشگر LED دستگاه سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده، نمودار برنامه و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار توسط این اطلاعات ارزشمند می تواند از وضعیت عمومی بدن خود در حین تمرین آگاه شده و یک برنامه ورزشی مناسب را طراحی کند و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود. این دستگاه هوازی برای لاغری، چربی سوزی، کاهش وزن، عضله سازی، فرم دادن به عضلات پا، بهبود وضعیت قلبی- عروقی بدن و بهبود سیستم تنفسی مناسب است و در منزل نیز قابل استفاده می باشد. دوچرخه ثابت پشتی دار باشگاهی R 5100 شامل یک سال ضمانت می شود.

  • دوچرخه ثابت توربو فیتنس B 4100

    دوچرخه ثابت توربو فیتنس B 4100 ، دوچرخه ثابت باشگاهی که توسط شرکت Turbo Fitness تایوان طراحی و تولید شده است و با ابعاد 129*56*156 سانتی متر و وزن 57 کیلوگرم  میتواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل می کند. عملکرد آن به صورت الکترومگنتی بوده و در 16 حالت برای انجام تمرینات آسان و دشوار قابل تنظیم می باشد، دارا بودن یک برنامه Manual ، دوازده برنامه ورزشی از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، 4 برنامه HRC ، سه برنامه USER، سه برنامه هدف  و بازسازی Recovery، زین قابل تنظیم در جهت عمودی که ارتفاع دوچرخه نیز با آن تنظیم می شود، پدال تسمه دار برای ثابت نگه داشتن پا بر روی رکاب و محل نگهداری بطری آب از امکانات این دوچرخه ثابت محسوب می شود. مانیتور LED دستگاه سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده، نمودار برنامه و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ ورزشکار می تواند توسط این اطلاعات از وضعیت عمومی بدن خود در حین تمرین آگاه شده و یک برنامه ورزشی مناسب را برای خود طراحی کند و بر اساس آن الگوی اولیه پیش برود. این دستگاه هوازی برای لاغری، چربی سوزی، کاهش وزن، عضله سازی، فرم دادن به عضلات پا، بهبود وضعیت قلبی- عروقی بدن و بهبود سیستم تنفسی مناسب است و در منزل نیز قابل استفاده می باشد. دوچرخه ثابت باشگاهی B 4100 شامل یک سال ضمانت می شود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()