جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
کالا برای:

دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته
>> >> >>

دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ساخت چین و مونتاژ تایوان می باشد. دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد در انواع مختلف کیفیت بسیار عالی داشته و همچنین قیمت دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس با توجه به مرغوبیتی که دارد ، بسیار مناسب می باشد. دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد در مدل های متنوع با قابلیت های گوناگون تولید و به بازار عرضه شده است که با توجه به این امر در زمان خرید دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس می توانید طبق نیاز و کاربردتان دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را انتخاب نمایید. انواع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد قدرت و تحمل وزن بالاتری نسبت به دوچرخه خانگی دی اچ زد فیتنس دارند و مدت زمان زیادتری کارایی خواهند داشت.
فروشگاه اینترنتی هایپرجیم از نمایندگان فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد در سراسر ایران می باشد که انواع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را گردآوری کرده است. تمرین بر روی دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد به این علت که با استفاده از اندام پایین تنه یعنی پاها اجرا می شود ، بنابراین موجب خوش فرم شدن پاها خواهد شد. تمرین بر روی دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس یکی از ورزش های هوازی مهم برای درگیری عضلات سرینی بوده که موجب تقویت این ماهیچه ها و نیز ماهیچه های ساق پا خواهد شد. علاوه بر این ها با تمرینات متداوم بر روی دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس می توانید عضلات مرکزی بدن که شامل ماهیچه های شکم و کمر می باشد را به خوبی قوی کنید. انواع دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم موجود است. حین خرید دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس در این مرکز فروش دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس می توانید گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس را دریافت نمایید.

دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد | خرید و فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد | قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد

تمرینات متناوب با دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ظرفیت تنفسی تان را افزایش داده تا با این روش از ابتلا به انواع بیماری های قلبی- عروقی جلوگیری کنید. مدل های متنوع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد در بازار وجود دارد که با توجه به انواع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ، قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد نیز متغیر خواهد بود. در زمان خرید دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد هدف از خرید دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را مشخص کنید و سپس با دقت بیشتری خرید را انجام دهید. قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد از در انواع مختلف متفاوت است و باید با توجه به نیازتان دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را انتخاب نمایید. علاوه بر تمامی این موارد امکانات موجود در انواع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ، موجب تغییر قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد خواهد شد ؛ برای مثال برخی دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد از برنامه های تمرینی برخوردار بوده که از مدل دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد الکترومگنتی می باشند و قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد الکترومگنتی با قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد مگنتی متفاوت می باشد. تمرین بر روی دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد در صورتی که با رژیم غذایی مناسب همراه باشد ، نه تنها موجب کاهش وزن و کالری سوزی می شود ، بلکه موجب تقویت ماهیچه قلب شده و گردش خون در بدن را بهبود می بخشد. به همین دلیل است که اغلب ورزشکاران و دوچرخه سواران حرفه ای عموما از نظر جسمانی ، بدنی سالم داشته و می توانند مدت زمان بیشتری را نسبت به افراد عادی به اجرای تمرینات روزانه و هوازی بپردازند.

فروشگاه اینترنتی هایپرجیم ، جهت سهولت در روند خرید و نیز جلب رضایت مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را در سایت هایپرجیم راه اندازی نموده است ؛ شما همچنین می توانید با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ، انواع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و همچنین قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را در این مرکز فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد با سایر مراکز فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ، مقایسه نمایید و سپس اقدام به خرید دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد از فروشگاه اینترنتی دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس در سایت هایپرجیم نمایید.

خرید دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد / فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد

برای خرید دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد باید به مراکز معتبر در زمینه فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد مراجعه نمایید. همچنین حین خرید دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس دقت به مواردی از جمله : قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ، تحمل وزن دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ، نوع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد و نیز برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد بسیار مهم است. مراکز معتبر فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ، حین خرید دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ، دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد به مشتری عرضه می دارند.

فروشگاه هایپرجیم اقدام به فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد در مدل های متنوع نموده است که حین خرید دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ، انواع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس به مشتریان گرامی عرضه می دارد. شما می توانید به صورت حضوری از نمایشگاه هایپرجیم دیدن فرمایید و انواع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد را در این مرکز فروش دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد در صورت نیاز امتحان نموده و سپس اقدام به خرید دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد نمایید.

دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ارزان

برای خرید دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ارزان باید به مراکز معتبر فروش دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس مراجعه نمایید تا دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ارزان که از کیفیت و اصالت برخوردار می باشد را به شما عرضه نمایند. دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ارزان در فروشگاه هایپرجیم با کیفیت بالا ارائه می شود ؛ انواع دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد ارزان در این مرکز فروش دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس ، شامل گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه باشگاهی دی اچ زد فیتنس است.

9 / 10
از 4 کاربر
 • دوچرخه ثابت اسپینینگ دی اچ زد فیتنس مدل X959

 • دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد فیتنس A5100

  دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 ساخت تایوان و مونتاژ چین می باشد. این دوچرخه الکترومگنتی بوده و با استفاده از دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100  پشتی دار عضلات و ماهیچه های پاهایتان را تقویت کرده و به باسن خود فرم زیبایی نیز بدهید و به روند کاهش وزن و چربی سوزی نیز کمک کنید. زمانی که از دوچرخه ثابت نشسته دی اچ زد فیتنس A5100 استفاده می کنید ضربان قلب تان افزایش پیدا کرده و با رکاب زدن منظم و البته سریع خون با سرعت بیشتری در کل بدن به گردش در می آید و در نتیجه جذب اکسیژن در بدن بهتر خواهد شد. دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 موقعیت راحت تری برای نشستن و ورزش کردن دارد و با استفاده از دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 فشار زیادی به بدن او وارد نمی شود و در راحتی کامل می توانید تمرینات ورزشی خود را انجام دهید. ابعاد دوچرخه ثابت نشسته دی اچ زد فیتنس A5100 در حدود 140*65*175.5 سانتی متر است. این دوچرخه ثابت پشتی دار دی اچ زد فیتنس است و وضعیت راحتی را برای ورزشکار در زمان رکاب زدن به وجود می آورد. 
  مانیتور LCD دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 می تواند زمان، کالری، سرعت، ضربان قلب را به نمایش در بیاورد و شما با توجه به اطلاعاتی که دریافت می کنید و برای اجرای تمرینات تان برنامه ریزی خوبی داشته باشید. زین دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 به صورت افقی تنظیم می شود و شما می توانید دوچرخه ثابت نشسته دی اچ زد فیتنس A5100 را با توجه خصوصیات فیزیکی تان به دلخواه تنظیم کنید. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کرده و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. مقاومت دوچرخه ثابت نشسته دی اچ زد فیتنس A5100 در سطوح مختلف قابل تنظیم است.
  با استفاده از دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 می توانید سیستم قلبی و عروقی و حتی دستگاه تنفسی خود را تقویت کرده و مانع به وجود آمدن بسیاری از بیماری ها در بدن تان شوید. وزن دوچرخه ثابت نشسته دی اچ زد فیتنس A5100 در حدود 125 کیلوگرم است که می تواند به صورت وزن آزاد افراد مختلف از این دوچرخه ثابت استفاده کنند. زمانی که از دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100 استفاده می کنید چربی های بد بدن و کلسترون خون تان به دلیل افزایش گردش خون در بدن تان از بین خواهند رفت. دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5100  دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد فیتنس A5200

  دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5200 ساخت کشور تایوان و مونتاژ چین می باشد. دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد فیتنس A5200 دارای سیستم الکترومگنتی است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به صورت الکترونیکی میزان شلی یا سفت بودن مگنت دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5200 را از روی مانیتور تنظیم کرده و بعد از آن استفاده کنید. ابعاد دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد فیتنس A5200 در حدود 121*63*154 سانتی متر است و وزن آن 100 کیلوگرم می باشد و تحمل آن وزن آزاد است و در واقع افراد با وزن های مختلف می توانند از این دوچرخه ثابت استفاده کنند.

  چرخی که در زیر پایه های دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5200 تعبیه شده است باعث سهولت در حمل و نقل می شود. صفحه نمایشگر دوچرخه ثابت باشگاهی دی اچ زد فیتنس A5200 LCD قادر است به راحتی سرعت، مسافت، زمان، کالری، تعداد ضربان قلب را به کاربر خود نشان دهد و او با اطلاع از وضعیت عمومی بدن خود تمریناتش را برنامه ریزی کند. زین دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5200 به صورت عمودی قابلیت تنظیم دارد و بر روی دسته های آن سنسور ضربان قلب تعبیه شده است که با گرفتن آنها می توانید فورا از تعداد ضربان قلبتان در حین ورزش مطلع شوید. دوچرخه ثابت دی اچ زد فیتنس A5200 دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()