جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

صندلی ماساژور گوستو

>> >> >> >>

صندلی های ماساژور GUSTO با طراحی های زیبا و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده اند. صندلی های ماساژور گستو قادرند ماساژهای مختلفی را با قابلیت های متفاوتی از جمله مادون قرمز، لرزشی، مالشی، ضـربه‌ای، حسگرهای گرمایی به صورت 2 یا 3 بعدی به شما ارائه دهند و عضلات را از گرفتگی های روزانه و دردهای مزمن خلاص کنند. صندلی های ماساژور گستو انواع مختلفی دارند که در این بخش با آنها و قابلیت های خوبی که دارند آشنا می شوید. در این فروشگاه تحویل صندلی های ماساژور در تهران به صورت حمل و نصب رایگان بوده و در شهرستان نیز به صورت حمل رایگان تا باربری شهر شما می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

صندلی ماساژور گوستو

  • صندلی ماساژور Gusto GU A10

    صندلی ماساژور Gusto GU A10 با طراحی بی نظیر علاوه بر قابلیت های ویژه، زیبایی فوق العاده ای نیز دارد. در ساخت این صندلی ماساژور آخرین تکنولوژی روز دنیا به کار برده شده است که با استفاده از آنها می توانید آرامش دلچسبی را بعد از یک روز شلوغ کاری تجربه کنید. از ویژگی های خوب این صندلی ماساژور داشتن دو ریل عقب صندلی با طراحی S و L است. گوی های ماساژ در سراسر صندلی از کمر تا نشیمنگاه تعبیه شده اند که می توانند تمامی این نقاط را ماساژ خوبی دهند و ماساژ ریلی این دستگاه به صورت ارگونومیک می تواند از گردن تا کمر را ماساژ قدرتمندی دهد. 114 عدد کیسه هوا در سراسر این صندلی تعبیه شده اند که قابلیت تنظیم قدرت دارند و می توانید به راحتی شدت آنها را کنترل کرده یا به طور کل آنها را خاموش یا روشن کنید. در پشت کمر شما سیستم گرمایشی نیز وجود دارد که می تواند کمر و نشیمنگاه یا حتی ناحیه ساق پای شما را گرم نگه دارد و اسپاسم های عضلانی شما را از بین ببرد. 
    گوی های تعبیه شده در این صندلی از ژل سیلیکا ساخته شده اند و می توانند با 6 روش مختلف؛ ترکیبـی، ضـربه‌ای، ضربه‌ای محکم، ماسـاژ گوی، مالشـی و شیاتسـو به شما ماساژ خوبی ارائه دهند و به دلخواه سرعت و حتی شدت ماساژتان را انتخاب کنید. جاگیری صفر از قابلیت های خوبی است که در بعضی از مدل های صندلی های ماساژور وجود دارد و با کمک آن می توانید صندلی را کاملا بخوابانید و بدن را در حالت ریلکسی کامل قرار دهید. امکان گوش دادن به موسیقی در حین انجام ماساژ در این دستگاه با کمک بلوتوث امکان پذیر است. کف پاها و ساق پاها از قسمت های مهمی در بدن هستند که به دلیل فعالیت های روزانه بیشتر به ماساژ احتیاج دارند و در این صندلی نیز برای این ناحیه 4 ردیف رولینگ تعبیه شده است که می توانند ماساژ عمیق و دلچسبی به پاها در تمام نواحی آن بدهند و باعث آرام شدن و افزایش گردش خون در این ناحیه شوند. تمام افراد با هر سن و سال و فرم بدنی می توانند از این دستگاه استفاده کنند، زیرا این صندلی ماساژ سنسورهایی دارد که می تواند فرم بدنی و میزان گودی کمر و ... شما را تشخیص دهد و متناسب با سایز و حتی قد شما شود تا شما ماساژ راحتی را تجربه کنید و لذت ببرید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()