09377000080
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

اسکوتر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین اقساطی فقط کالاهای موجود :

اسکوتر دستگاه سیار برقی می باشد که با وجود دو چرخ که رو به رو و موازی یکدیگر قرار گرفته اند سواری خوب و البته هیجان انگیزی را به شما هدیه می دهد. اسکوتر باتری قابل شارژ داخلی دارد که با کامل شدن شارژ باتری اسکوتر می توانید برای چند ساعت سواری کنید، بدون اینکه اسکوتر برای حرکت به سوختی احتیاج داشته باشد. برای استفاده از اسکوتر باید به آرامی روی آن بایستید و در ابتدا با کمک دیگران بتوانید تعادلتان را بر روی اسکوتر حفظ کنید و بعد از آن با کمک قدرت بدنی تان محکم بر روی اسکوتر با کمک توان و قدرت عضلات پاهایتان اسکوتر را هدایت کنید. اسکوتر پدال، گاز و ترمز ندارد و لمس کردن و فشار آوردن بر روی سنسورهای تعبیه شده بر روی اسکوتر می توانید جهت حرکت و میزان سرعت تان را تنظیم نمایید. توجه داشته باشید که سرعت در اسکوتر رابطه مستقیمی با فشار وارد کردن پاهایتان دارد و در واقع هر چه بیشتر بر روی سنسور اسکوتر فشار بیاورید سرعت دستگاه بیشتر شده و بالعکس.
برای استفاده از اسکوتر نیازی به طی مراحل آموزشی ندارید و همین که یک رب تا نیم ساعت با کمک فرد دیگری با اسکوتر سواری انجام دهید به اسکوتر و روش سواری با آن عادت خواهید کرد. برای اینکه بتوانید سواری با اسکوتر را شروع کنید بهتر است با یکی از پاها بر روی بدنه اسکوتر قدم بردارید و سپس پای دیگرتان را بر روی اسکوتر بگذارید. روشن شدن چراغ اسکوتر نشان دهنده تایید حرکت شماست و میدانید که باید تمام کارهایتان را با پاها انجام دهید و فشار پاها به سمت سبب ترمز اسکوتر شده و با فشار آوردن به سمت جلو سرعت اسکوتر زیاد خواهد شد. برای خرید اسکوتر مناسب به عواملی مانند: سن، سال، وزن و ... توجه نمایید. برای خرید اسکوتر به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا با خرید اسکوتر بی کیفیت برای خود و خانواده تان مشکلی به وجود نیاورید. به صورت غیر حضوری نیز می توانید اسکوتر بخرید و فروشگاه اینترنتی هایپرجیم از فروشگاه های فعال معتبری است که انواع اسکوتر را در سایز و برندهای مرغوب گردآوری کرده است که شما به راحتی می توانید اسکوتر با کیفیتی را تهیه کرده و هیجان سواری بر روی اسکوتر را تجربه نمایید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه خرید و فروش اسکوتر فعالیت دارد. با خرید اسکوتر از فروشگاه اینترنتی هایپرجیم می توانید اسکوتر را درب منزلتان دریافت نمایید. هیچ محدودیتی برای استفاده از اسکوتر نیست و با هر سن و سالی و وزنی که باشید می توانید با انتخاب مناسب اسکوتر از سواری با اسکوتر لذت ببرید و از کارایی های مختلف اسکوتر استفاده نمایید.


اسکوتر یا اسکیت برقی، وسیله نقلیه الکتریکی قابل حملی بوده که این شما هستید که باید تعادل خود و دستگاه را حفظ کرده و اسکوتر را بدون فرمان هدایت کنید. اسکوتر ساده کار می کند و برای یاد گرفتن سواری با اسکوتر به مدت زمان زیادی احتیاج ندارید و فقط باید نهایت تا نیم ساعت تمرین را با کمک فرد دیگری یا با استفاده از تکیه گاهی انجام دهید. از اسکوتر علاوه بر تفریح برای حمل و نقل و جابه جایی اجسام مختلف نیز می توانید استفاده کنید. اسکوتر نیازی به سوخت های فسیلی ندارد و راه حل خوبی برای صرفه جویی در سوخت است.

اجزای تشکیل دهنده اسکوتر بسیار ساده و البته بسیار کارآمد هستند به طور مثال: ژیروسکوپ تعبیه شده در اسکوتر قادر است زمانی که شما با شیبی برخورد می کنید تعادل اسکوتر را تنظیم کرده و دچار مشکلی نخواهید شد. باتری اسکوتر؛ قدرت الکتریکی است که بعد از پر شدن و اتمام شارژ اسکوتر می تواند حرکت کند و بعد از زمان مشخصی احتیاج به تمدید مجدد دارد. موتور اسکوتر؛ کمک می کند تا اسکوتر توان حرکت داشته باشد فرد نیز بتواند تعادل خود را بر روی اسکوتر حفظ کند و سواری انجام دهد. سنسور مادون قرمز، سنسورهای سرعت اسکوتر، پورت شارژ، چراغ های راهنما، پدهای فشار بر روی اسکوتر و پوسته های پلاستیکی و ... از اجزای اسکوتر می باشند.

خرید اسکوتر

تمام اجزای اسکوتر باید در کنار هم درست کار کنند تا شما بتوانید سواری خوبی با اسکوتر داشته باشید. خرید اسکوتر ا باید با توجه به نکات مهم زیادی از جمله کیفیت اسکوتر، قدرت موتور اسکوتر، وزنی که اسکوتر می تواند تحمل کند و ... . خرید اسکوتر مانند سایر لوازم و دستگاه ورزشی بسیار حساس و مهم می باشد و باید خرید اسکوتر را به گونه ای انجام دهید که بتوانید سالها از اسکوتر انتخابی تان استفاده کرده و لذت ببرید. در زمان خرید اسکوتر توجه کنید که دوست دارید اسکوتر با چه سرعتی حرکت کند یا نهایت وزن شما در زمان خرید اسکوتر نیز بسیار اهمیت دارد و نباید این نکات را فراموش کنید. تقاضا برای خرید اسکوتر این روزها زیاد شده است و علاقه مندان زیادی در تمام سنین پیدا کرده است. اسکوتر این روزها هم وسیله ای خوب برای تفریح در هر سن و سالی بوده و هم وسیله نقلیه خوبی برای جابه جایی بزرگسالان است.

قیمت اسکوتر

قیمت اسکوتر در سایزها و مدل های متنوع آن مختلف است. برای خرید اسکوتر در نظر گرفتن قیمت اسکوتر یکی از گزینه های مهم است و اما این را فراموش نکنید اسکوتر بی کیفیت قطعا می تواند به شما آسیب برساند. سواری اسکوترها بسیار سرگرم کننده است و همه افراد از استفاده از آن ها لذت نهایی را خواهند برد. این را هم باید یادآوری کنیم که تنوع قیمت اسکوتر بسیار زیاد است و با هر نوع بودجه ای می توانید اسکوتر مناسبی تهیه نمایید.

اسکوتر ارزان/ فروشگاه اینترنتی اسکوتر هایپرجیم

استفاده از اسکوتر در انواع مختلف به حمل و نقل و محیط زیست نیز کمک زیادی می کند. اسکوتر ارزان است و نسبت به سایر وسیله های نقلیه سوختی کاملا به صرفه است. اسکوتر با برق کار می کند و با شارژ شدن می توانید چند ساعت به صورت مدام از آن استفاده نمایید.

در زمان استفاده از اسکوتر ارزان ولی با کیفیت می توانید سواری لذت بخشی را تجربه نمایید. فراموش نکنید در هر حالتی مواظب شتاب و و توقف با اسکوتر باشید. استفاده از اسکوتر نیاز به مدیریت بدن تان دارد و در ابتدا باید این نکات را خوب آموزش ببینید. در این بخش از فروشگاه اینترنتی اسکوتر هایپرجیم انواع اسکوتر در سایز ها و مدل های مختلف را مشاهده خواهید کرد که سعی شده انواع قیمت اسکوتر که شامل اسکوتر ارزان و اسکوتر گران می شود را به راحتی در کیفیت های خوب مشاهده نمایید و با توجه به بودجه تان خرید خوبی داشته باشید. مراقب باشید از فروشگاه های غیر معتبر که برندهای ناشناخته ارزان دارند و کیفیت را صرف کمیت می کنند خرید نداشته باشید و سعی کنید از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه اینترنتی اسکوتر هایپرجیم خرید اسکوتر را انجام دهید تا از گارانتی و مزایای جانبی اسکوتر معتبر نیز استفاده نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()