جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
تحمل وزن
کالا برای:

اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی اقساطی جدیدترین ارزان ترین گرانترین جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

استفاده متداوم از اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ميزان ظرفيت قلب را به سرعت افزايش خواهد داد و اعضای بدن تان را به فعاليت وا می دارد. علت اين كه اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس متناسب برای ورزش روزانه می باشد ، اين است كه تمرین بر روی اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس باعث جلوگیری از آسيب های احتمالی حین راه رفتن ، دويدن یا ورزش های بیرون از منزل می شود ؛ در حقيقت شما با اين اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس بهتر و پايدارتر به نسبت ديگر ورزش ها به فعاليت بدنی خواهيد پرداخت.
اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس بدن شما را از لحاظ استقامت ، آماده کرده و شما می توانید با تمرینات پیاپی بر روی اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس موجب افزایش آمادگی جسمانی بدن برای اجرای سایر فعالیت ها شوید. تمرین با اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس همچنین ورزشی هوازیست که موجب افزایش ظرفیت تنفسی شما خواهد شد و به همین علت شما می توانید بدون احساس خستگی ، مدت زمان بیشتری را به ورزش با اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس بپردازید.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» از مراکز فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس در سراسر ایران می باشد ؛ انواع اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس در نمایشگاه هایپرجیم موجود است که امکان خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس به صورت حضوری را برای شما مشتری گرامی فراهم شده است. اضافه بر این هایپرجیم ، فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس را در سایت هایپرجیم دایر نموده است که شما آنلاین و غیر حضوری می توانید ، از این فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ، مبادرت به ثبت سفارش و خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس مورد نظر نمایید.

اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس | خرید و فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس | قیمت اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس

اسکی فضایی یا همان الپتیکال دستگاهی ورزشی مختص فیتنس است که استفاده از انواع اسکی فضایی در سال های اخیر به دلیل آگاهی مردم از مزایای تمرین با اسکی فضایی بسیار رایج شده است ؛ علاوه بر این که الپتیکال باشگاهی در بیشتر سالن ‌های ورزشی وجود دارد ، اسکی فضایی خانگی نیز به بسیاری از منازل راه یافته است. پدال زدن بر روی انواع اسکی فضایی حرکت تلفیقی از ورزش پیاده روی و دوچرخه سواریست که بسیار هیجان انگیز بوده و همین امر شما را برای اجرای هرچه بیشتر تمرین بر روی انواع اسکی فضایی ترغیب می نماید ؛ به همین علت شما می توانید با استفاده از برنامه ورزشی به طور روزانه بر روی اسکی فضایی تمرین کرده و از فواید تمرین با اسکی فضایی بهرمند شوید.

فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس

هدف از ایجاد فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس در سایت هایپرجیم ، سهولت در روند خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس می باشد ؛ در صورتی که امکان خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس با حضور به نمایشگاه هایپرجیم برای شما مشتری گرامی فراهم نباشد ، با استفاده از اینترنت می توانید به فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس مراجعه نموده و به آسانی در جهت ثبت سفارش و خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس اقدام نمایید. در فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ، انواع اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس موجود می باشد که اطلاعات مورد نیاز درباره اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس مورد نظر را در اختیار شما قرار خواهد داد.

قیمت اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس

برای یافتن بهترین قیمت اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ، باید به مراکز فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس که معتبر بوده و قیمت اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس در این مراکز فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس منصفانه باشد. شما همچنین می توانید با کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد انواع اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ، در قیمت اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس تاثیر گذار باشید ؛ برای مثال: قیمت اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس با عملکرد الکترومگنتی با قیمت اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس با عملکرد مگنتی متفاوت است.

خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس و فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس

برای خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ابتدا باید با این دستگاه آشنا شوید ، تا حین خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس برای شما مشکلی پیش نیاید. از مواردی که حین خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس باید به آن دقت شود ، تحمل وزن اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس و نیز عملکرد اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس می باشد که البته در قیمت اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس نیز موثر است. علاوه براین مراجعه به مرکز معتبر فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس نیز از دیگر مواردیست که بسیار حائز اهمیت می باشد ؛ فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم از مراکز معتبر فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس می باشد که حین خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس به شما مشتری گرامی گارانتی و خدمات پس از فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس را ارائه خواهد داد.

اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ارزان

فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم انواع اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ارزان را موجود نموده است. شما می توانید به صورت حضوری انواع اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ارزان را در این مرکز فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ارزان امتحان کرده و پس از اطمینان خاطر از کیفیت اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ارزان در این مرکز فروش اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس مبادرت به خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ارزان نمایید. همچنین امکان خرید اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس ارزان از طریق فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی باشگاهی پروتئوس برای شما مشتری گرامی فراهم می باشد.

10 / 10
از 3 کاربر
  • الپتیکال باشگاهی پروتئوس Vantage F5

    الپتیکال باشگاهی پروتئوس Vantage F5 که قطعات آن در کشور تایوان تولید شده است؛ این دستگاه در مقایسه با سایر الپتیکال های باشگاهی ابعاد نسبتاً کمتری داشته و جمع و جور می باشد. الپتیکال F5 با حرکت بیضی شکل پدال ها پیاده روی از سطح ملایم تا سطح شدید را شبیه سازی می کنند؛ به طوری که گویا فرد در حال صحرا نوردی است. قاب فولادی آن استحکام بسیار بالایی دارد. دامنه حرکتی پدال های آن بسیار هوشمندانه بوده و به بدن فرم فوق العاده زیبایی می دهد. ورزش با این دستگاه مانند یک پیکرتراشی به اندام کاربر شکل خواهد داد.
    پدال های ضد لغزش که پایداری خوبی برای ورزشکار به همراه می آورند، کنسول کاربر پسند، دو دسته ثابت و دو دسته متحرک، حرکت روان پدال ها و دسته های متحرک، طول گام 51 سانتی متر، 12 برنامه از پیش تعیین شده در 16 سطح، 1 برنامه شخصی، 1 برنامه ضربان قلب، برنامه Manual، برنامه ریکاوری، برنامه اندازه گیری چربی بدن، قابل تنظیم بودن مقاومت دستگاه در برابر پدال زدن و چرخ جهت جا به جایی و حمل آسان از دیگر امکانات این دستگاه هوازی به شمار می آید. مانیتور LCD آن سرعت، الگوی برنامه در حال اجرا، کالری سوزانده شده، مسافت طی شده، مدت تمرین و ضربان قلب ورزشکار را نشان می دهد؛ توسط این اطلاعات ارزشمند می توان الگوی مناسبی را برای ورزش طراحی کرد. ابعاد این دستگاه 152*71*153 سانتی متر است و تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل می کند. عملکرد این اسکی فضایی به صورت الکترومگنتی بوده و برای انجام تمرینات دشوار و آسان قابل تنظیم می باشد. الپتیکال پروتئوس Elliptical F5 Proteus شامل 1 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می شود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()