جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز

کفش آدیداس

>> >> >>

شرکت آدیداس در کشور آلمان تاسیس شده است. امروزه سال های زیادی از تاریخ تاسیس کمپانی کفش آدیداس می گذرد و این برند توانسته کنار کتونی ورزشی، محصولات دیگری، مانند: کوله پشتی، پیراهن، ساعت، عینک و ... که همگی مربوط به ورزش هستند را تولید کند. کتونی آدیداس انواع مختلفی داشته و این کتونی ورزشی در طراحی های متفاوتی تولید شده است. کتانی آدیداس محکم در عین حال انعطاف پذیری بالایی دارد. شاید شنیده باشید که کمپانی کفش آدیداس که در زمینه فروش کتونی آدیداس و تولید آن فعالیت دارد را دو برادر با یکدیگر تاسیس کردند و بعدها بر اثر اختلافی که با یکدیگر داشتند، از هم جدا شدند و یکی از آنها شرکت جدیدی برای تولید کتونی ورزشی و انواع البسه ورزشی با نام Puma تاسیس کرد.
کمپانی کفش آدیداس در سال 1997 گروه سالامون که متخصص در زمینه‌ی البسه اسکی بود را به دست آورد و نام آن را به Addidas-Salamon تغییر داد. جالب است بدانید شرکت کفش آدیداس در پی اقدامی شرکت کفش ریباک را نیز خریداری کرد و جزو زیر مجموعه های خود قرار داد. با انتخاب کتونی ورزشی مناسب می توانید از میزان آسیب دیدگی پاها و کمر جلوگیری کنید و با استفاده از کتونی آدیداس از ورزش لذت زیادی ببرید. فروشگاه هایپرجیم نیز در بخش فروش کتانی آدیداس مشابه اوجینال نیز فعالیت دارد و قیمت کفش آدیداس را در بهترین حالت خود در این فروشگاه عرضه می کند و با خرید کتونی آدیداس "مشابه اورجینال" می توانید کتونی ورزشی با کیفیت اورجینال و قیمتی مناسب تهیه کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کفش آدیداس | کتانی آدیداس | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش کتونی آدیداس با بهترین قیمت

هایپرجیم فروشگاه اینترنتی خرید و فروش کتونی آدیداس با بهترین قیمت است که با ارائه چندین مدل از کفش های آدیداس این امکان را به شما می دهد تا با بهترین قیمت بهترین کفش آدیداس را تهیه نمایید. کمپانی کفش آدیداس در سال 1997 گروه سالامون که متخصص در زمینه‌ی البسه اسکی بود را به دست آورد و نام آن را به Addidas-Salamon تغییر داد. کفش آدیداس در انواع متفاوت با قابلیت های گوناگون به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برای هر نوع ورزش و فعالیتی از میان انواع کفش آدیداس انتخاب خوبی داشته باشید. کفش آدیداس از بهترین های دنیای کتونی ورزشی است و کتونی آدیداس در تمام لحضات روزانه شما می تواند همراه خوبی برایتان باشد. بیشتر فعالیت های ورزشی باید با استفاده از کتانی آدیداس یا کتونی ورزشی مناسبی انجام شود، زیرا تمرینات تناسب اندام، پاها، قوزک، ساق و ران پای شما را درگیر ورزش می کنند و به همین دلیل نیز باید برای راحتی بیشتر بدن تان کتونی ورزشی یا کتانی آدیداس مناسبی با اندازه درست تهیه کنید تا بتواند فشارهای وارده بر روی پاها، ستون فقرات را خنثی کرده و از بوجود آمدن آسیب‌های ورزشی پیشگیری نمایید. درست انتخاب کردن کتونی آدیداس بسیار اهمیت دارد و داشتن کفش ورزشی مناسب به شما کمک می کند تا شما نیز در طول انجام دادن کارهای روزانه فعال تر بوده و کارایی بیشتری داشته باشید. در فروشگاه اینترنتی کفش و کتونی آدیداس شما می توانید انواع کتانی آدیداس را با بهترین کیفیت خریداری نمایید. 

کفش آدیداس

فروشگاه اینترنتی کفش و کتونی آدیداس

فروشگاه اینترنتی کفش و کتونی آدیداس در سراسر دنیا وجود دارد و در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم نیز انواع مدل های مختلف کتونی آدیداس وجود دارد که به صورت غیر حضوری و البته حضوری می توانید آنها را ببینید و خرید خوبی انجام دهید. فراموش نکنید که پای شما در کتونی آدیداس یا هر کتونی ورزشی دیگر باید آزاد باشد، البته نه آنقدر که با راه رفتن کتونی ورزشی شما از پای تان خارج شود. به عرض یا در اصل پهنای کفش آدیداس انتخابی خود نیز توجه کنید تا زیاد به انگشت تان فشار وارد نکند. با خرید یک نوع کتانی آدیداس از فروشگاه اینترنتی کفش و کتونی آدیداس نمی توانید تمام فعالیت های روزانه و ورزشی تان را انجام دهید و باید برای هر نوع فعالیت تان کفش و کتونی آدیداس مناسبی انتخاب کنید تا پاها و بعد بدن تان دچار آسیب خاصی نشوند. کتونی آدیداس در انواع مختلف زیادی سالانه در سراسر دنیا تولید می شوند که برندهای معروفی نیز در دنیا به تولیدات مرغوب خود معروف شده اند که در صورت استفاده و خرید کفش آدیداس نیز باید یک سری نکات که اشاره شد را در نظر بگیرید تا بتوانید با راحتی و آسایش از کفش آدیداس منتخب خود استفاده کنید.

خرید کفش آدیداس

اگر قصد خرید کفش آدیداس یا هر کتونی ورزشی دیگری را دارید به شما توصیه می کنیم بعد از یک پیاده روی طولانی که پای شما ورم کرده است، درست این زمان برای خرید کفش ورزشی وقت مناسبی است. کتونی آدیداس یکی از برترین کفش و برندها در دنیاست و در میان دنیای کفش ورزشی، کفش آدیداس محکم، بادام و با قابلیت انعطاف پذیری بسیار زیادی می باشد که کمپانی آن در کشور آلمان تاسیس شده است. کمپانی تولیدی کفش آدیداس محصولات دیگری مانند کفش‌های ورزشی، کوله پشتی، پیراهن های مختلف ورزشی و ... نیز تولید می کند که طرفداران خاص خود را دارد.

در زمان خرید کفش آدیداس و کتونی ورزشی مناسب باید به موقعیت پاشنه و پنجه هایتان درون کفش توجه داشته باشید تا راحت باشند. همان طور که گفته شد نه تنها کفش آدیداس بلکه هر کتونی ورزشی دیگری دارای انواع زیادی می باشد و فراموش نکنید زمانی که کفش آدیداس تهیه می کنید نباید بیش از اندازه تنگ باشد. حتی با بستن بندهای کفش آدیداس باید پاهای تان جایی برای لغزیدن داشته باشند تا به انگشتان شما فشار وارد نشود و شما راحت باشید.

قیمت کفش آدیداس

رویه کتونی ورزشی نیز بسیار اهمیت دارد و به این مورد در زمان خرید کفش آدیداس حتما توجه کنید تا به اندازه کافی راحت و اندازه باشد و در صورت تمایل کفش آدیداس انتخابی شما بهتر است تمام رویه پای شما را بپوشاند. برای انتخاب رویه کفش آدیداس مناسب به فصلی که در آن هستید و می خواهید کفش آدیداس را در آن زمان استفاده کنید نیز توجه داشته باشید. قیمت کفش آدیداس در فروشگاه های مختلف متفاوت در نظر گرفته شده و در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم قیمت کفش آدیداس( های کپی) بسیار به صرفه و ارزان در نظر گرفته شده است. در زمان پوشیدن کتانی آدیداس نباید از ناحیه پنجه ها احساس فشار کنید تا بتوانید مدت طولانی ورزش یا پیاده روی مفیدی انجام دهید و کتونی ورزشی را به پا داشته باشید. فروشگاه هایپرجیم با عرضه مناسب، در زمینه فروش کفش آدیداس فعالیت دارد و کفش آدیداس "های کپی" مرغوبی را برای شما تهیه کرده که با کیفیت و جنس بسیار عالی که کتونی آدیداس در انواع مختلف دارد قیمت کفش آدیداس مناسب بود و کتونی آدیداس های کپی ارائه شده در هایپرجیم چیزی کم از اصل برند کفش آدیداس که این روزها با قیمتی حیرت آوری در ایران پیدا می شوند، ندارند و می توانید سالها با خرید کفش آدیداس راحت ورزش کرده و فعالیت روزانه خود را انجام دهید.

کتانی آدیداس ارزان

با انتخاب کفش آدیداس مناسب می توانید از میزان آسیب دیدگی پاها و کمر جلوگیری کنید و از ورزش لذت بیشتری ببرید. فروش کتونی آدیداس با مشخصات و ویژگی های کامل آن در سایت هایپرجیم انجام می شود و امکان مقایسه انواع کتونی ورزشی از جمله کفش آدیداس در این فروشگاه امکان پذیر است. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه فروش کتانی آدیداس ارزان و قیمت مناسب فعالیت داشته و قیمت کتونی ورزشی آدیداس را برای شما مناسب در نظر گرفته است. نمونه های عالی "های کپی" کتانی آدیداس ارزان در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم برای شما مشتریان عزیز وجود دارد که با بهترین قیمت و کیفیت می توانید کتونی آدیداس خوبی خریداری کرده و با استفاده از کتونی ورزشی مناسب از پاهای خود محافظت کنید و با لذت بیشتری ورزش و پیاده روی انجام دهید.

دقت کنید برای انجام فعالیت های سنگین ورزشی کفش آدیداس منتخب شما انعطاف پذیری خوبی داشته باشد. برای تشخیص انعطاف پذیری کتانی آدیداس باید آن را از ناحیه پاشنه و نوک پنجه با دست خم کنید و باید نقطه خم شدگی کتونی آدیداس با انعطاف پذیری پای شما یکی باشد تا شما در زمان راه رفتن یا ورزش وضعیت خوبی داشته باشید.

 • کفش آدیداس پورشه دیزاین

  کفش آدیداس پورشه دیزاین ؛ طراحی بی نظیری دارد که خوش سلیقه ها را به سمت خود جلب می کند. رویه این کتانی پوشش چرم مصنوعی است که باعث خاصیت ضد آبی آن می شود. رویه یک تکه و نازک کتانی باعث عبور هوا و تنفس کفش شده و با پوشیدن آن احساس گرما در تابستان نخواهید داشت. زیره کفش در عین نرمی و انعطاف پذیری که دارد از کمر و پاها محافظت می کند.
  در ساخت این کفش ورزشی از تکنولوژی EVA استفاده شده است و این تکنولوژی هم نشان دهنده ضربه گیر بودن و انعطاف پذیری قوی این کتانی می باشد. در زمان پوشیدن این کتانی از پاشنه پاها نیز محافظت می شود و شما کمتر دچار پیچ خوردن پا و دیگر آسیب های احتمالی می شوید. کفی های این کفش نیز انعطاف پذیر هستند و علاوه بر کم کردن بوی بد پا از لیز خوردن درون کفش جلوگیری می کنند. خط های روی این کتانی براق می باشند و در شب یا فضای تاریک به خوبی به دیده می شوند که به جذابیت کفش می افزاید.

 • کفش آدیداس پورشه دیزاین New

  کفش آدیداس پورشه دیزاین New یکی از مدل های پر طرفدار آدیداس است که با بقیه مدل های کفش ورزشی این برند تفاوت دارد. با پوشیدن این کفش راحت می توانید سبک راه رفتنتان را نیز اصلاح کرده و بدون به وجود آمدن مشکلی در حین انجام دادن کارهای روزانه نیز از آن استفاده کنید. پوشش بیرونی این کفش بسیار سبک و از چرم مصنوعی ساخته شده است که در عین حال خنک می باشد.
  بر روی پوشش چرم این کتانی سوراخ های ریزی تعبیه شده است که موجب جریان داشتن هوا داخل کفش و خنک بودن فضای درون کتانی می شود. داخل کفش پوششی پارچه ای لطیف و چرمی دارد که همین موضوع سبب می شود پای شما کمتر عرق کند و گرفتار بوی بد داخل کفش نشوید. کفی این کفش بسیار محکم، نرم و بادوام است و این استقامت از ضربات احتمالی که در زمان راه رفتن به پاها و کمر شما وارد می شود محافظت می کند.

 • کفش آدیداس FastShell 2.0 Boost

  کفش آدیداس FastShell 2.0 Boost ؛ فناوری فوم Boost در کفش های آدیداس یک ویژگی است که نشان خلاقیت و خاص بودن این برند است که به آسانی از ضربه های وارده جلوگیری می نماید. این مدل دارای نرمی و سبکی خاصی می باشد که موجب تفاوت آن با سایر کفش ها خواهد شد به این دلیل که فشار زیاد را از مفاصل و تاندون ها دور کرده و به خاطر بالشتکی که در قسمت پشت پا دارد حس نرمی و راحتی ایجاد خواهد کرد.
  زیره کفش قسمتی از کفش است که با زمین در تماس است و زیره آدیداس Boost ساخته شده از پلیمر لاستیکی است که باعث ایجاد انعطاف پذیری در کفش خواهد شد و مسلما از دوام بالایی برخوردار می باشد.

 • کفش آدیداس Gazelle

  کفش آدیداس Gazelle ؛ کفشی راحت با رنگ های خاص و زیبا که برای بانوان مناسب است. این محصول کفش راحتی بادامی است که می توانید در طی انجام کارهای روزانه از آن استفاده کنید. با پوشیدن کفش Adidas Gazelle دچار کمردرد و خستگی پا نمی شوید. جنس رویه این کفش از نبوک است و بافت سبکی به کفش می دهد. چرمی که در داخل و پاشنه این کفش تعبیه شده است از سایش رویه آن جلوگیری می کند و به شما این امکان را می دهد که مدت زمان بیشتری از کفش استفاده کنید.
  کفی محکم و یک تکه این کفش فشار وارد بر اثر راه رفتن در مدت زمان طولانی را می گیرد و در پایان روز احساس درد و خستگی نخواهید داشت. طراحی و رنگ های خاص این کفش انتخاب مناسبی برای فصل تابستان شما خواهد بود. جنس داخل این کفش حالت پنبه ای دارد که علاوه بر نرمی فضای داخل از رشد باکتری و قارچ جلوگیری می کند. سبک بودن رویه این کفش سبب می شود تا پاها بیش از حد گرم نشوند و عرق نکنند و شما با گذشت ساعتی بوی نامطبوع را احساس نخواهید کرد.

 • کفش مردانه آدیداس پورشه دیزاین New

  کفش آدیداس پورشه دیزاین New ؛ رویه این کفش ورزشی آدیداس از چرم مصنوعی بوده و بسیار نرم، سبک می باشد.  تهیه کفش ورزشی مناسب که امروزه به عنوان یکی از ابزار اصلی هر رشته ورزشی مطرح است برای اجرای بهتر ورزش بسیار مهم بوده و دارای سه کارکرد اصلی حفاظت از پا، راحتی و حمل وزن بدن است. قابلیت انعطاف پذیری بالای این کتانی آدیداس سبب می شود بتوانید علاوه بر اینکه در زمان انجام دادن ورزش هایی مانند پیاده روی و دویدن آن را به پا کنید، بتوانید به صورت مداوم از صبح تا شب برای انجام دادن امور روزانه نیز از کتانی آدیداس پورش دیزاین استفاده کرده، بدون اینکه دچار پا درد یا کمردرد شوید. زیره نرم و انعطاف پذیر این کفش ورزشی آدیداس برای بدن مخصوصا کمر شما مانند ضربه گیر عمل می کند و فشار هر ضربه از قدم برداشتن شما را در زمان ورزش یا حتی قدم برداشتن به خوبی می گیرد و شما از ناحیه کمر و زانوها دچار مشکل نخواهید شد.

9 / 10
از 25 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()