جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت فِرِش وی

>> >> >>

اجرای ورزش روزانه یکی از روش های درمان آرتروز زانو می باشد و افرادی که از درد آرتروز زانو رنج می برند ، می توانند با اجرای تمرینات هوازی مانند : دوچرخه سواری ، پیاده روی و انواع ورزش های آبی از شدت درد بکاهند. در بین ورزش های گفته شده تمرین بر روی دوچرخه ثابت یکی از بهترین ورزش ها برای درمان آرتروز زانو به شمار می آید ؛ زیرا با استفاده از دوچرخه ثابت ، بدون این که وزن فرد بر روی مفاصل باشد ، می توان به تقویت عضلات و ماهیچه هایی که مسئول حفظ مفاصل هستند پرداخت.
دوچرخه ثابت فِرِش وی از سری محصولات تولید شده در کشور چین است که از اعتبار بالایی برخوردار بوده و انواع دوچرخه ثابت فِرِش وی کیفیت بالایی دارند. شما می توانید با تهیه دوچرخه ثابت فِرِش وی به اجرای تمرینات روزانه بر روی دوچرخه ثابت فِرِش وی پرداخته و موجب سلامتی و تناسب اندام شوید. با توجه به این که دوچرخه ثابت فِرِش وی در انواع متفاوت تولید می شود ، بنابراین می توانید طبق سلیقه و نیز هدفی که از تمرین بر روی دوچرخه ثابت فِرِش وی دارید ، اقدام به خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی مورد نظر نمایید.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» از نمایندگان فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی در سراسر ایران می باشد ؛ انواع دوچرخه ثابت فِرِش وی در این مرکز فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی موجود بوده و هایپرجیم امکان تست و امتحان انواع دوچرخه ثابت فِرِش وی را برای مشتریان گرامی به صورت حضوری فراهم نموده است. دوچرخه ثابت فِرِش وی در این مرکز فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی ، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی عرضه می گردد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دوچرخه ثابت فِرِش وی | خرید و فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی | قیمت دوچرخه ثابت فِرِش وی | فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت فِرِش وی

رکاب زدن بر روی دوچرخه ثابت از تمرینات کم برخورد می باشد که گزینه ای مناسب برای توانبخشی و بهبود زانوها می باشد. شما می توانید با تنظیم ارتفاع زین دوچرخه ثابت ، میزان خمیدگی زانو حین اجرای تمرین بر روی دوچرخه ثابت را تعیین نمایید ؛ با توجه به این امر افرادی که از درد زانو رنج می برند ، بهتر است قبل از شروع تمرین بر روی انواع دوچرخه ثابت ، صندلی را تنظیم کرده و با کم کردن میزان خمیدگی زانو ، شروع به اجرای تمرین بر روی دوچرخه ثابت نمایند. پس از مدتی تمرین با استفاده از دوچرخه ثابت عضلات ران ، ساق پا و از همه مهم تر عضلات مرتبط با مفصل زانو تقویت شده و همین امر از درد مفاصل می کاهد.

قیمت دوچرخه ثابت فِرِش وی

اگر تصمیم به خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی دارید ، قیمت دوچرخه ثابت فِرِش وی یکی از آیتم های خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی به شمار می آید ؛ همانطور که می دانید دوچرخه ثابت فِرِش وی در مدل های متنوع تولید و به بازار عرضه می شود که این امر در قیمت دوچرخه ثابت فِرِش وی تاثیری مستقیم دارد. بنابراین قبل از خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی ، با تعیین هدف از تمرین بر روی دوچرخه ثابت فِرِش وی و این که دوچرخه ثابت فِرِش وی از مدل دوچرخه ثابت فِرِش وی خانگی باشد یا دوچرخه ثابت فِرِش وی باشگاهی یا دوچرخه ثابت فِرِش وی منتخب شما الکترومگنتی باشد یا مگنتی ، موجب تغییر قیمت دوچرخه ثابت فِرِش وی خواهد شد.

خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی و فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی

علاوه بر قیمت دوچرخه ثابت فِرِش وی که در خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی موثر می باشد ، تحمل وزن دوچرخه ثابت فِرِش وی ، در انتخاب شما برای خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی مهم می باشد ؛ حین خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی ، اگر قصد خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی خانگی را دارید ، باید با توجه به سنگین وزن ترین فرد خانواده مبادرت به خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی نمایید. دوچرخه ثابت فِرِش وی دارای تحمل وزن های متفاوت بوده که حین خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی باید به آن دقت شود. خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی از مراکز معتبر فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی یکی دیگر از مواردیست که حین خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی باید به آن دقت شود. فروشگاه هایپرجیم از مراکز معتبر در زمینه فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی می باشد که دوچرخه ثابت فِرِش وی را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی به مشتریان گرامی ارائه می دهد که این امر نشانه ای از اصالت محصول می باشد.

فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت فِرِش وی

با ترویج خرید آنلاین و غیر حضوری ، فروشگاه هایپرجیم امکان خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت فِرِش وی در سایت هایپرجیم را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است. در خرید غیر حضوری دوچرخه ثابت فِرِش وی از فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت فِرِش وی ، شما می توانید به آسانی انواع دوچرخه ثابت فِرِش وی را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در صورت نیاز به خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی مبادرت نمایید.

دوچرخه ثابت فِرِش وی ارزان

انواع دوچرخه ثابت فِرِش وی ارزان در فروشگاه هایپرجیم موجود می باشد که شما می توانید با امتحان دوچرخه ثابت فِرِش وی در نمایشگاه هایپرجیم و اطمینان حاصل نمودن از کیفیت بالای دوچرخه ثابت فِرِش وی در این مرکز فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی ارزان ، اقدام به خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی نمایید. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت فِرِش وی ، انواع دوچرخه ثابت فِرِش وی ارزان را مشاهده نموده و پس از مقایسه قیمت دوچرخه ثابت فِرِش وی در این مرکز فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی با سایر مراکز فروش دوچرخه ثابت فِرِش وی در جهت خرید دوچرخه ثابت فِرِش وی اقدام نمایید.

  • دوچرخه اسپینینگ Fresh way FW 102

    دوچرخه اسپینینگ یک دستگاه هوازی فوق العاده ای است که در منزل و باشگاه قابل استفاده می باشد. این اسپینینگ دارای مانیتوری است که سرعت، کالری مصرف شده، مدت تمرین و ضربان قلب ورزشکار را نشان می دهد؛ کاربر بدین وسیله در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه خواهد شد و می تواند تمرین اصولی انجام بدهد. زین این دوچرخه ثابت در دو جهت افقی و عمودی قابل تنظیم می باشد؛ با تنظیم عمودی زین ارتفاع دوچرخه تغییر کرده و برای قد کاربر متناسب خواهد شد؛ فنری که زیر زین قرار دارد باعث انعطاف پذیری این بخش شده و ورزشکار به واسطه آن احساس راحتی بیشتری خواهد داشت.نهایت تحمل وزن برای این دستگاه تا 150 کیلوگرم می باشد.
    بدنه محکم و دارا بودن دو دسته به شکل های مختلف برای حفظ تعادل و تغییر دادن حالت بدن و قمقمه آب و محل نگهداری آن از دیگر ویژگی های این دوچرخه ثابت محسوب می شود؛ اسپینینگ دستگاهی است که بیش از هر دوچرخه ثابت دیگری ورزش دوچرخه سواری را شبیه سازی می کند؛ با انجام تمرین توسط این دستگاه می توان برای تناسب اندام، بهبود وضعیت قلبی- عروقی، چربی سوزی، عضله سازی و ارتقای سلامتی تمرینات موثری انجام داد. دوچرخه اسپینینگ Fresh way FW 102 شامل 1 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می شود.

  • دوچرخه اسپینینگ Fresh Way FW 104

    دوچرخه اسپینینگ Fresh Way FW104 دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که کاربر می تواند در صورت به وجود آمدن مشکلی آن را بر طرف کند. تحمل وزن این دستگاه تا 150 کیلوگرم می باشد. با کمک دستگاه اسپینینگ می توانید استقامت عضلانی را با زیاد کردن اعمال نیروی بیشتر بالا ببرید و علاوه بر سوزاندن چربی قادر خواهید بود بر روی عضلات بدن نیز کار کنید و آنها را قدرتمند نمایید.
    سیستم انتقال نیرو در این دستگاه تسمه ای است و درجه مقاومت این اسپینینگ به صورت لنتی قابلیت تنظیم دارد که می توان با تنظیم آن شدت رکاب زدن را افزایش یا کاهش داد. دوچرخه های اسپینینگ برای شما رکاب زدن دوچرخه های کورسی را شبیه سازی می کنند و با استفاده از آنها می توانید چربی سوزی خوبی برای بدن خود انجام دهید. در زیر پایه های این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است که جابجایی آن را بسیار راحت می کند. عملکرد این دستگاه دیسکی بوده که وزن دیسک آن 27 کیلوگرم است. زین و فرمان این اسپینینگ قابلیت تنظیم به صورت افقی و عمودی دارد و می توانید با توجه به فرم بدنتان آنها را تنظیم کنید.

9 / 10
از 33 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()