جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دستگاه ماساژور ریلکس

>> >> >> >>

کمپانی ریکلس یکی از تولید کنندگان انواع دستگاه ماساژور ریلکس است ؛ انواع دستگاه ماساژور ریلکس در کشور چین ساخته و عرضه می شود. برند ریلکس همچنین انواع لوازم ماساژ را ارائه می دهد و همانطور که می دانید ، افراد متخصص در زمینه ماساژ ، بدون استفاده از انواع لوازم ماساژ قادر به انجام ماساژ نیستند. دستگاه ماساژور ریلکس یکی از بهترین گزینه ها برای رفع خستگی روزانه است که شما بدون نیاز به فردی خاص و تنها با تهیه دستگاه ماساژور ریلکس می توانید ، خستگی یک روز کاری پرمشغله را از تن بیرون کنید.
با توجه به این که سلایق افراد متفاوت می باشد ، کمپانی ریلکس نیز انواع دستگاه ماساژور ریلکس را در طرح ها و مدل های متنوع تولید نموده است ؛ از جمله انواع دستگاه ماساژور ریلکس عبارتند از: ماساژور مخصوص بدن ریلکس ، روکش صندلی ماساژور ویبره ای ریلکس و سایر دستگاه ماساژور ریلکس که می توانید نسبت به نیاز خود اقدام به تهیه و خرید دستگاه ماساژور ریلکس نمایید. انجام ماساژ روزانه با استفاده از انواع دستگاه ماساژور ریلکس موجب افزایش گردش خون در بدن شده که همین امر از گرفتگی عضلات و ماهیچه ها جلوگیری خواهد کرد.
فروشگاه تجهیزات ورزشی«هایپرجیم» انواع دستگاه ماساژور ریلکس را با مدل های متنوع در نمایشگاه موجود کرده است که به این ترتیب شما مشتری گرامی می توانید به صورت حضوری به این مرکز فروش دستگاه ماساژور ریلکس مراجعه نموده و اقدام به خرید دستگاه ماساژور ریلکس نمایید. علاوه بر این شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی دستگاه ماساژور ریلکس در سایت هایپرجیم ، انواع دستگاه ماساژور ریلکس را همراه با جزئیات کامل بررسی نموده و اقدام به ثبت سفارش و خرید دستگاه ماساژور ریلکس از این فروشگاه اینترنتی دستگاه ماساژور ریلکس نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
نوع ماساژور
برند
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه ماساژور ریلکس | خرید و فروش دستگاه ماساژور ریلکس | قیمت دستگاه ماساژور ریلکس

ماساژ با انواع دستگاه ماساژور موجب بهبود سلامت استخوان ها و همچنین عملکرد عضلانی خواهد شد ؛ ماساژ با دستگاه ماساژور باعث می شود تا انرژی از دست رفته برای اجرای فعالیت های روزانه بازیابی شود. همچنین اگر شما از درد نقطه ای خاص در بدن رنج می برید ، می توانید با استفاده از انواع دستگاه ماساژ یا مراجعه به متخصص ماساژ موجب درمان یا کاهش درد شوید. همانطور که می دانید ماساژ انواع مختلفی دارد که از جمله می توان به: ماساژ سنگ ، ماساژ شمع ، ماساژ روغن و سایر ماساژ ها اشاره نمود ؛ به همین جهت افرادی که در زمینه ماساژ فعالیت دارند نیز با استفاده از لوازم ماساژ موجب آرامش یا تسکین درد در نواحی خاصی از بدن شوند.

فروشگاه اینترنتی دستگاه ماساژور ریلکس

یکی از روش های رایج خرید دستگاه ماساژور ریلکس این روزها ، از طریق اینترنت و به صورت غیر حضوری از فروشگاه اینترنتی دستگاه ماساژور ریلکس می باشد که موجب سهولت در روند خرید دستگاه ماساژور ریلکس خواهد شد. به همین منظور فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم ، فروشگاه اینترنتی دستگاه ماساژور ریلکس را در سایت هایپرجیم دایر نموده است تا به این ترتیب شما مشتری گرامی بتوانید به صورت آنلاین و غیر حضوری اقدام به خرید دستگاه ماساژور ریلکس از این فروشگاه اینترنتی دستگاه ماساژور ریلکس نمایید.

قیمت دستگاه ماساژور ریلکس

با توجه به این که دستگاه ماساژور ریلکس در مدل ها و طرح های متنوع و نیز با کارآیی های متفاوت تولید شده است ، بنابراین قیمت دستگاه ماساژور ریلکس متغیر خواهد بود. شما می توانید با انتخاب دستگاه ماساژور ریلکس مورد نظر در قیمت دستگاه ماساژور ریلکس تاثیر گذار باشید. قیمت دستگاه ماساژور ریلکس همچنین در مراکز فروش دستگاه ماساژور ریلکس متفاوت بوده و شما باید برای یافتن بهترین قیمت دستگاه ماساژور ریلکس ، به مراکز معتبر در زمینه فروش دستگاه ماساژور ریلکس مراجعه نمایید.

خرید دستگاه ماساژور ریلکس و فروش دستگاه ماساژور ریلکس

فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم از مراکز معتبریست که در زمینه فروش دستگاه ماساژور ریلکس فعالیت دارد و شما می توانید در سراسر ایران اقدام به خرید دستگاه ماساژور ریلکس از این مرکز فروش دستگاه ماساژور ریلکس نمایید. از مزایای خرید دستگاه ماساژور ریلکس از این مرکز فروش دستگاه ماساژور ریلکس می توان به ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه ماساژور ریلکس اشاره نمود که نشانه ای از اصالت دستگاه ماساژور ریلکس می باشد.

دستگاه ماساژور ریلکس ارزان

فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم انواع دستگاه ماساژور ریلکس ارزان را به شما مشتری گرامی ارائه می دهد ؛ دستگاه ماساژور ریلکس ارزان در این مرکز فروش دستگاه ماساژور ریلکس ارزان از کیفیت بالایی برخوردار بوده و شما می توانید با اطمینان خاطر از اصالت دستگاه ماساژور ریلکس ارزان اقدام به خرید دستگاه ماساژور ریلکس ارزان از این مرکز فروش دستگاه ماساژور ریلکس نمایید. همچنین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دستگاه ماساژور ریلکس در سایت هایپرجیم انواع دستگاه ماساژور ریلکس ارزان را مشاهده نموده و در صورت لزوم اقدام به ثبت سفارش و خرید دستگاه ماساژور ریلکس مورد نظر نمایید.

 • ماساژور بدن ریلکس Relax & Spin Tone

  ماساژور بدن ریلکس Relax & Spin Tone عملکردی آسانی دارد و برای تمام افراد خانواده مفید است. این ماساژور دارای چند سری مختلف می باشد و با کمک آن می توانید تمامی نقاط بدن از جمله پاها، کتف ها، شکم، کمر و ... ماساژ دهید. از ماساژور "ریلکس اند تون" برای ماساژ لاغری نیز میتوانید استفاده کرده و چربی های نواحی شکم و پهلوها را وادار به آب شدن کنید. این ماساژور برقی بوده و قدرت ماساژ آن قابل تنظیم می باشد. “ریلکس اند تون” چند سری مختلف دارد که بسته به نیاز خود می توانید از آن ها استفاده کرده و ماساژهای مختلف را تجربه کنید. دکمه روشن، خاموش و همچنین تنظیم قدرت موتور بر روی دسته ماساژور تعبیه شده که سبب راحتی کار شما برای انجام دادن ماساژ می شود.

 • ماساژور بدن دلفینی

  ماساژور بدن دلفینی دارای یک بدنه اصلی برای ارائه ماساژ است که 3 عدد سری با شکل های متفاوت برای قسمت های مختلف بدن دارد که با انتخاب هر یک از آنها می توانید شدت و نوع ماساژ را تغییر دهید. این ماساژور با برق کار می کند و با کمک دکمه ای که بر روی آن تعبیه شده  است می توانید شدت ویبره را به دلخواه تغییر بدهید. با استفاده از این ماساژور کوچک و سبک می توانید به راحتی تمام قسمت های مختلف بدن را در خانه یا حتی محل کار ماساژ دهید و با رفع خستگی و ریلکس شدن عضلات از اسپاسم عضلات و گرفتگی آنها خلاص شوید. با استفاده از این ماساژور سبک به آسانی می توانید جریان گردش خون را در بدن افزایش دهید. زیاد شدن جریان خون علاوه بر مزیت هایی که میتواند برای رفع گرفتگی ها و خستگی های بدن داشته باشد، می تواند پوست را سالم تر و با نشاط تر کند. با استفاده از دستگاه ماساژ دلفینی به راحتی می توانید خستگی یک روز کاری را از تن بیرون کنید.

 • روکش صندلی ماساژور ویبره ای ریلکس

  روکش صندلی ماساژور ویبره ای ریلکس؛ این روکش صندلی ماساژور قادر است از پشت کمر تا نشیمنگاه را ماساژ بدهد و سبب آرامش کل بدن شما شود. ماساژ این روکش به صورت ویبره ای باعث نرم کردن عضلات و از بین رفتن اسپاسم آنها می شود و از این طریق جریان خون در بدن افزایش بیشتری پیدا می کند و با گذشت ساعتی احساس درد و خستگی از بدن شما از بین خواهد رفت. همان طور که می دانید کمر از بخش های مهم بدن است که بر اثر کارهای روزانه بیشتر از سایر اعضای بدن خسته می شود. برای از بین بردن این خستگی و ادامه دادن فعالیت های روزانه زندگی یا باید مدتی به استراحت پرداخت یا به کمک وسیله ای روکش های ماساژ کم وزن حداقل قسمت های اصلی بدن را ماساژ داد. این روکش صندلی بخش پشت و زیرین کمر که بر روی صندلی قرار می گیرد را مورد ماساژ قرار می دهد و به وسیله ریموت کنترلی قابل تنظیم و کنترل است.
  این روکش با استفاده از فشار و شدتی که دارد می تواند ماساژ را به عمق بافت های بدن انتقال دهد و برای رفع گرفتگی و اسپاسم عضلات بسیار موثر باشد و موجب آرام بخشی به تمام بدن شود. دارای طراحی ارگونومیک است که برای آناتومی بدن شما بسیار مناسب می باشد. در این ماساژور 5 موتور ماساژور پرقدرت دارد که این موتورها باعث ماساژ دادن بخش های مختلف بدن می شوند. این روکش در خانه نیز قابل استفاده بوده و فقط کافی است بندهای آن را به صندلی دلخواه خود متصل کرده و از ماساژور در خانه نیز استفاده کنید. این روکش صندلی دارای کیفیت بالایی است و جنس بسیار خوبی دارد که قسمت نشیمنگاه و پشت آن نیز یک تکه است. این روکش را روی صندلی های راحتی نیز میتوان گذاشت و برای گردن و مهره های پشت به صورت لرزشی و ویبره ای ماساژ انجام می دهد. ابعاد این دستگاه 48*110 سانتی متر است و در ماشین با کمک فندک ماشین نیز قابل استفاده می باشد. این روکش صندلی ماساژور ویبره ای ریلکس در قسمت کمر حرارت ایجاد می کند تا رگ ها و عضلات گرفته شده نرم شوند و احساس آرامش خوبی داشته باشید. این دستگاه ماساژور ریلکس قابلیت شست و شو نیز دارد و می توانید در صورت لزوم آن را بشورید.

 • هیتر سنگ ریلکس HSH6

  هیتر سنگ ریلکس HSH6 دستگاهی برای گرم کردن سنگ های ماساژ که بین 40 تا 50 عدد سنگ را می توانید به راحتی داخل آن قرار دهید و آنها را گرم کنید. این دستگاه قابلیت کنترل دمای اتوماتیک را دارد که شما می توانید از طریق آن دمای سنگ ها را ثابت نگه دارید و این امر سبب می شود سنگ ها تا پایان ماساژ داغی و دمای خود را حفظ کنند. جنس بدنه این گرمکن سنگ از استیل ضد زنگ است و مقاومت خوبی دارد. برای استفاده از این دستگاه می توانید با آب مخزن را پر کنید و سپس با تنظیم دما در حرارتی که دوست دارید سنگ ها را برای ماساژ دلخواهتان آماده کنید و البته این حرارت را تا انتهای ماساژ نیز حفظ کنید.
  قاشق چوبی همراه این گرمکن به شما نیز ارائه می شود که با کمک آن می توانید راحت تر سنگ ها را از داخل دستگاه بردارید. قدرت این دستگاه 750 وات بوده و به برق 115 یا 230 ولت احتیاج دارد. هیتر سنگ ماساژ برای انواع ماساژهای حرفه ای از جمله ماساژهای صورت و بدن مناسب می باشند. این دستگاه ساخت چین و تحت لیسانس آمریکا بوده و دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش نیز می شود.

9 / 10
از 5 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()