جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس

>> >> >>

دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ، با استفاده از بهترین قطعات در کشور تایوان تولید و به بازار جهانی عرضه می شود ؛ کمپانی پروتئوس با ارائه محصولات با کیفیت توانسته نظر بسیاری از ورزش دوستان را به خود جلب نماید. انواع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس به دلیل کارآیی های متفاوت موجود می باشد که شما می توانید با توجه به هدف خود از تمرین بر روی دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ، بر روی انواع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس رکاب بزنید.
انواع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس عبارتند از : دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس در نوع اسپینینگ که مناسب برای کالری سوزی و از بین بردن چربی های اضافه می باشد ، دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس در نوع نشسته که بیشترین کاربرد برای سلامتی قلبی- عروقی در زمینه پزشکی را دارید که البته می توانید با استفاده از دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس در نوع نشسته کاهش وزن نیز داشته باشید و دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس در نوع پشتی دار که بسیار مناسب برای افراد آسیب دیده در جهت توانبخشی و نیز افراد مسن می باشد که می توانند تعادل خود را بر روی این دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس در نوع پشتی دار به آسانی حفظ نموده و به ورزش بپردازند.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» انواع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس را در نمایشگاه موجود نموده است تا به این ترتیب رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید ؛ همچنین انواع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس در این مرکز فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس عرضه خواهد شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس | خرید و فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس | قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس

دوچرخه ثابت باشگاهی نیز همانند دوچرخه ثابت خانگی ، دارای دو عملکرد متفاوت می باشد ؛ دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس با عملکرد الکترومگنتی که شما می توانید حین تمرین بر روی این دوچرخه ثابت باشگاهی ، برنامه های تمرینی متفاوتی را اجرا نمایید و دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس با عملکرد مگنتی که شما می توانید حین تمرین بر روی این دوچرخه ثابت باشگاهی ، مقاومت رکاب زدن را تغییر داده و تمرین با شدت زیاد یا کم اجرا نمایید. علاوه بر این دوچرخه ثابت باشگاهی با عملکرد الکترومگنتی قادر است حین تمرین میزان ضربان قلب را نشان داده و به این ترتیب شما را از شدت تمرین در حال اجرا مطلع نماید.

فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس

در صورت عدم خرید حضوری می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس در سایت هایپرجیم ، انواع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس را مشاهده نمایید ؛ فروشگاه هایپرجیم امکان خرید آنلاین و غیر حضوری را از طریق فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس برای مشتریان گرامی فراهم نموده است. بنابراین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ، انواع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس را بررسی نموده و اقدام به خرید دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس مورد نظر نمایید.

قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس

قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس با توجه به نوع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس متغیر می باشد ؛ به همین دلیل شما با انتخاب دقیق دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس می توانید به طور مستقیم بر قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس تاثیر گذار باشید. بهترین قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس را می توانید با مراجعه به مراکز معتبر فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس بیابید ؛ قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس در مراکز معتبر فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس منصفانه می باشد.

خرید دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس و فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس

جهت خرید دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ، دقت به مواردی از جمله : تحمل وزن دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ، عملکرد دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ، نوع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ، قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس و همچنین مرکز فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس الزامی می باشد ؛ با توجه به این موارد می توانید بهترین خرید دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس را انجام دهید. فروشگاه هایپرجیم از مراکز معتبر در زمینه فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس می باشد که حین فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ، گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس را به مشتریان گرامی عرضه می دارد.

دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ارزان

انواع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ارزان در فروشگاه هایپرجیم موجود می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ارزان دارای گارانتی و و خدمات پس از فروش می باشد ؛ شما می توانید به صورت حضوری با مراجعه به این مرکز فروش دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ارزان ، انواع دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس را مشاهده نمایید. همچنین فروشگاه هایپرجیم امکان خرید دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس از طریق فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس را برای شما مشتریان گرامی فراهم نموده است.

 • دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس Vantage R5

  دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس Vantage R5 ساخت کشور تایوان می باشد. این دستگاه برای استفاده در باشگاه  مناسب می باشد؛ اما در داخل منزل هم قابل استفاده است. ابعاد این دوچرخه ثابت پشتی دار 134*65*142 سانتی متر است و تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل می کند. عملکرد آن به صورت الکترومگنتی بوده و برای انجام تمرینات متنوع در سطوح مختلف مناسب است. صندلی این دوچرخه ثابت بر روی یک ریل درجهت افقی قابل تنظیم می باشد؛ اما چون ریل به صورت شیب دار است هر چه صندلی را عقب می برید زاویه شیب بیشتر شده و ارتفاع صندلی افزایش می یابد و برای قد و قامت کاربر متناسب می شود؛ جنس ریل آن از آلومینیوم بسیار محکمی می باشد. صندلی آن بسیار راحت است و باعث می شود کوچک ترین فشاری به ستون فقرات و کمر ورزشکار وارد نشود؛ به همین علت انجام تمرین با آن برای افراد سالمند و آسیب دیده بسیار مناسب است. میزان مقاومت در تمرینات در این دوچرخه ثابت تا 16 حالت تغییر می کند و با کمک آن می توانید شلی و سفتی رکاب زدن را نیز تعیین کنید. در این دستگاه ویژگی اتصال به بلوتوث و هماهنگی با برنامه آیفون و اندروید نیز وجود دارد. 
  پدال های بزرگ آن راحتی استثنایی به کاربر داده و پا به وسیله تسمه ای برای پدال نگه داشته می شود. وزن این دستگاه 60 کیلوگرم است و  وجود سنسور ضربان قلب بر روی دسته هایی که در کنار صندلی قرار دارد، استحکام بالای بدنه، 12 برنامه اتوماتیک، قابلیت استفاده 4 کاربر، 3 برنامه HRC و برنامه THR و چرخ جهت جا به جایی و حمل آسان از ویژگی ها و امکانات این دوچرخه ثابت نشسته محسوب می شود. مانیتور LCD آن سرعت، کالری مصرف شده، مدت تمرین، الگوی برنامه در حال اجرا، مسافت طی شده و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ این اطلاعات برای طراحی یک الگوی مناسب ورزشی بسیار مفید هستند. دوچرخه ثابت پروتئوس دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • دوچرخه ثابت باشگاهی نشسته پروتئوس R12

  دوچرخه ثابت باشگاهی نشسته پروتئوس R12 ساخت کشور تایوان است. دارای مانیتوری است که می تواند به راحتی سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب، چربی سنجی و کالری را به نمایش در بیاورد و کاربر با توجه به اطلاعات داده شده برای تمرینات خود برنامه ریزی درستی انجام دهد. ابعاد این دستگاه 125*69*152 سانتی متر بوده که فضای چندانی را اشغال نمی کند. این دوچرخه از انواع پشتی دار است که با صندلی راحتی که دارد این امکان را به کاربران خود می دهد تا با هر سن و سالی که باشند بتوانند ورزش خود را دنبال کنند. این دستگاه دارای معادل 79 کیلوگرم است که می تواند تا 180 کیلوگرم را تحمل کند و کاربری تا این وزن به راحتی با این دستگاه میتواند ورزش انجام دهد. ورزش کردن با دوچرخه ثابت مخصوصا پدال زدن باعث افزیش قدرت عضلات پا، ساق پاها و ران ها می شوداین دوچرخه نشسته دارای 19 برنامه از پیش تعیین شده است که کاربر میتواند از میان آنها یکی را انتخاب کند و در سریع ترین زمان ممکن ورزش خود را شروع کند.
  این دستگاه الکترومگنتی است که میتوان از این طریق مقاوت رکاب زدن دستگاه را تا 20 حالت متفاوت به دلخواه تنظیم کرد. صندلی این دوچرخه ثابت را میتوان به صورت افقی تنظیم کرد تا در راحت ترین حالت ممکن به ورزش بپردازید. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کنید و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. این دستگاه دارای1سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است که در صورت پیش آمد مشکلی به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.

 • دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس V12

  دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس V12 ساخت کشور تایوان می باشد و 66 کیلوگرم وزن دارد که قادر است تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل کند. این دستگاه دارای ابعاد 129*68*147 سانتی متر است. این دستگاه دارای مانیتوری است که می تواند سرعت، مسافت، کالری، زمان، ضربان قلب و چربی سنجی را در اختیار کاربر خود قرار دهد و او با اطلاع از این داده ها برای ورزش خود به راحتی برنامه ریزی کند. زین این دوچرخه هم به صورت عمودی قابل تنظیم است که با تنظیم آن کاربر می تواند در شرایط راحت تری ورزش خود را ادامه دهد. عملکرد این دستگاه الکترومگنتی بوده که تا  20 حالت فشار متفاوت یعنی سختی و آسانی متفاوتی را می تواند در اختیار کاربران خود قرار دهد و آنها با استفاده از این دستگاه ورزش کاملی را انجام دهند.
  این دستگاه دارای 19 برنامه از پیش تعیین شده می باشد که کاربر به راحتی می تواند از آنها استفاده کند و در کمترین زمان ورزش خود را شروع کند. برای آنکه کاربر بتواند این دستگاه را جابه جا کند و حمل آسانی داشته باشد، در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده است که این کار را بسیار راحت می کند. این دستگاه دارای 1سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که در صورت نیاز می تواند به کاربران خود کمک کند.

10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()