جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس

>> >> >>

دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس ساخت تایوان است و دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت توانسته نظر بسیاری از ورزش دوستان را به خود جلب کند. شرکت هایپر جیم با گرد هم آوردن بهترین محصولات می تواند در انتخاب بهترین و مناسب ترین دستگاه ورزشی به شما کمک کند و شما را در حفظ سلامتیتان یاری رساند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس

 • دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس Sparta Z5

  دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس Sparta Z5 دارای سیستم ترمز و ضامن ویژه ای است که کاربر می تواند زمانی که در حال رکاب زدن است و می خواهد به سرعت دستگاه را متوقف کند از این قابلیت اسپینینگ استفاده کند. این دستگاه دارای بدنه محکمی است که می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند و کاربری تا این وزن به راحتی با این دستگاه ورزش کند.
  این دستگاه در قسمت فرمان نیز قابلیت تنظیم داشته و دارای زین قابل تنظیم به صورت عمودی و افقی است که به راحتی میتوان آن را با آناتومی بدن هماهنگ کرد. ابعاد این دستگاه اسپینینگ 109*51*112 سانتی متر بوده که فضای چندانی را اشغال نمی کند. وزن دیسک این دوچرخه ثابت 19 کیلوگرم بوده و کل دستگاه 56 گیلوگرم است. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کنید و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. این دستگاه دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است که در صورت پیش آمد مشکلی به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.

 • دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس Vantage V5

  دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس Vantage V5 یک مدل پیشرفته است که با ویژگی های خاص خود برای کاربر فرصت های منحصر به فردی به وجود می آورد. در عصر تکنولوژی می توانید مدرن ترین تجهیزات ورزشی را تجربه کنید. با یک نگاه به این دوچرخه ثابت متوجه می شوید اسکلت بسیار محکمی دارد و می تواند بار سنگینی را بر روی خود تحمل کند؛ حداکثر تحمل وزن این دستگاه وزن 150 کیلوگرم است؛ به همین خاطر اغلب افراد می توانند آن را مورد استفاده قرار بدهند و برای استفاده در باشگاه های ورزشی بسیار مناسب می باشد. زیبایی در طراحی، استحکام بسیار بالا، امکان تنظیم افقی و عمودی زین که با تنظیم عمودی ارتفاع دوچرخه تغییر کرده و برای قد کاربر متناسب می شود، 12 برنامه از پیش تعیین شده، 4 برنامه کنترل ضربان قلب HRC که سطح تمرین را با ضربان قلب متناسب نگه می دارد، برنامه اندازه گیری چربی بدن، سیستم مقاومت الکترومگنتی که سختی و آسانی تمرینات را می تواند تا 16 حالت تنظیم نماید و چرخ جهت جا به جایی و حمل آسان از دیگر امکانات و ویژگی های این دوچرخه ثابت به شمار می آیند. مانیتور LCD آن سرعت، کالری مصرف شده، مسافت طی شده، مدت زمان تمرین و ضربان قلب ورزشکار را نشان می دهد.  وزن این دستگاه 51 کیلوگرم است و کاربر توسط اطلاعاتی که دارد می تواند در حین تمرین از وضعیت عمومی بدن خود آگاه شده و  یک الگوی مناسب ورزشی را طراحی کند. دوچرخه ثابت باشگاهی Power bike V5 Proteus  شامل 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می شود. 

 • دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس Vantage R5

  دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس Vantage R5 ساخت کشور تایوان می باشد. این دستگاه برای استفاده در باشگاه  مناسب می باشد؛ اما در داخل منزل هم قابل استفاده است. ابعاد این دوچرخه ثابت پشتی دار 134*65*142 سانتی متر است و تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل می کند. عملکرد آن به صورت الکترومگنتی بوده و برای انجام تمرینات متنوع در سطوح مختلف مناسب است. صندلی این دوچرخه ثابت بر روی یک ریل درجهت افقی قابل تنظیم می باشد؛ اما چون ریل به صورت شیب دار است هر چه صندلی را عقب می برید زاویه شیب بیشتر شده و ارتفاع صندلی افزایش می یابد و برای قد و قامت کاربر متناسب می شود؛ جنس ریل آن از آلومینیوم بسیار محکمی می باشد. صندلی آن بسیار راحت است و باعث می شود کوچک ترین فشاری به ستون فقرات و کمر ورزشکار وارد نشود؛ به همین علت انجام تمرین با آن برای افراد سالمند و آسیب دیده بسیار مناسب است. میزان مقاومت در تمرینات در این دوچرخه ثابت تا 16 حالت تغییر می کند و با کمک آن می توانید شلی و سفتی رکاب زدن را نیز تعیین کنید. در این دستگاه ویژگی اتصال به بلوتوث و هماهنگی با برنامه آیفون و اندروید نیز وجود دارد. 
  پدال های بزرگ آن راحتی استثنایی به کاربر داده و پا به وسیله تسمه ای برای پدال نگه داشته می شود. وزن این دستگاه 60 کیلوگرم است و  وجود سنسور ضربان قلب بر روی دسته هایی که در کنار صندلی قرار دارد، استحکام بالای بدنه، 12 برنامه اتوماتیک، قابلیت استفاده 4 کاربر، 3 برنامه HRC و برنامه THR و چرخ جهت جا به جایی و حمل آسان از ویژگی ها و امکانات این دوچرخه ثابت نشسته محسوب می شود. مانیتور LCD آن سرعت، کالری مصرف شده، مدت تمرین، الگوی برنامه در حال اجرا، مسافت طی شده و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد؛ این اطلاعات برای طراحی یک الگوی مناسب ورزشی بسیار مفید هستند. دوچرخه ثابت پروتئوس دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 • دوچرخه ثابت باشگاهی نشسته پروتئوس R12

  دوچرخه ثابت باشگاهی نشسته پروتئوس R12 ساخت کشور تایوان است. دارای مانیتوری است که می تواند به راحتی سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب، چربی سنجی و کالری را به نمایش در بیاورد و کاربر با توجه به اطلاعات داده شده برای تمرینات خود برنامه ریزی درستی انجام دهد. ابعاد این دستگاه 125*69*152 سانتی متر بوده که فضای چندانی را اشغال نمی کند. این دوچرخه از انواع پشتی دار است که با صندلی راحتی که دارد این امکان را به کاربران خود می دهد تا با هر سن و سالی که باشند بتوانند ورزش خود را دنبال کنند. این دستگاه دارای معادل 79 کیلوگرم است که می تواند تا 180 کیلوگرم را تحمل کند و کاربری تا این وزن به راحتی با این دستگاه میتواند ورزش انجام دهد. ورزش کردن با دوچرخه ثابت مخصوصا پدال زدن باعث افزیش قدرت عضلات پا، ساق پاها و ران ها می شوداین دوچرخه نشسته دارای 19 برنامه از پیش تعیین شده است که کاربر میتواند از میان آنها یکی را انتخاب کند و در سریع ترین زمان ممکن ورزش خود را شروع کند.
  این دستگاه الکترومگنتی است که میتوان از این طریق مقاوت رکاب زدن دستگاه را تا 20 حالت متفاوت به دلخواه تنظیم کرد. صندلی این دوچرخه ثابت را میتوان به صورت افقی تنظیم کرد تا در راحت ترین حالت ممکن به ورزش بپردازید. در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده اند که به شما کمک می کنند تا به راحتی دستگاه را جابه جا کنید و در هر مکانی که دوست دارید از آن استفاده کنید. این دستگاه دارای1سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است که در صورت پیش آمد مشکلی به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.

 • دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس V12

  دوچرخه ثابت باشگاهی پروتئوس V12 ساخت کشور تایوان می باشد و 66 کیلوگرم وزن دارد که قادر است تا وزن 180 کیلوگرم را تحمل کند. این دستگاه دارای ابعاد 129*68*147 سانتی متر است. این دستگاه دارای مانیتوری است که می تواند سرعت، مسافت، کالری، زمان، ضربان قلب و چربی سنجی را در اختیار کاربر خود قرار دهد و او با اطلاع از این داده ها برای ورزش خود به راحتی برنامه ریزی کند. زین این دوچرخه هم به صورت عمودی قابل تنظیم است که با تنظیم آن کاربر می تواند در شرایط راحت تری ورزش خود را ادامه دهد. عملکرد این دستگاه الکترومگنتی بوده که تا  20 حالت فشار متفاوت یعنی سختی و آسانی متفاوتی را می تواند در اختیار کاربران خود قرار دهد و آنها با استفاده از این دستگاه ورزش کاملی را انجام دهند.
  این دستگاه دارای 19 برنامه از پیش تعیین شده می باشد که کاربر به راحتی می تواند از آنها استفاده کند و در کمترین زمان ورزش خود را شروع کند. برای آنکه کاربر بتواند این دستگاه را جابه جا کند و حمل آسانی داشته باشد، در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده است که این کار را بسیار راحت می کند. این دستگاه دارای 1سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که در صورت نیاز می تواند به کاربران خود کمک کند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()