09377000080
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

دستگاه روئینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین اقساطی فقط کالاهای موجود :

دستگاه روئینگ یکی از بهترین انواع دستگاه بدنسازی می باشد که با کمک این دستگاه تمرینات می توانید تمام عضلات  بدن را درگیر اجرای ورزش کنید. دستگاه روئینگ ورزش قایقرانی را شبیه سازی می کند و می توانید با کمک دستگاه روئینگ عضلات مخصوصا بالاتنه عضلات سرشانه و کتف ها را پرورش داده و تقویت کنید.  با استفاده از دستگاه روئینگ  تمام عضلات بدن فعال خواهند شد، مقاوت بدن افزایش پیدا می کند و در بدن ورزشکار کالری سوزی خوبی اتفاق خواهد افتاد. دستگاه بدنسازی روئینگ در انواع مختلف توسط برندهای مختلف تولید شده اند که نمونه های جدید دستگاه روئینگ دارای برنامه های از پیش تعیین شده هستند که با انتخاب هر یک از آنها راحت تر می توانید با دستگاه روئینگ تمرین انجام دهید و شاهد تغییرات خوبی در بدن تان باشید. انواع جدید دستگاه بدنسازی روئینگ امکانات بیشتری دارند و کار با آنها راحت تر و لذت بخش تر است. مدل ها و برندهای دستگاه روئینگ در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم برای شما جمع آوری شده است که می توانید با کمک مشاوران مجرب این فروشگاه بهترین انتخاب دستگاه روئینگ را داشته باشید. استفاده از دستگاه روئینگ (Rowing Machine) یک تمرین هوازی عالی بر ارتقای سطح سلامتی بدن است و کمک می کند تا عضلات خوش فرم و ورزیده تر یداشته باشید و از همه مهم تر استفاده از دستگاه روئینگ کمک می کند سلامت قلب و ریه های شما تضمین شده و حتی بیشتر شود و بدن تان استقامت خوبی برای فعالیت های روزانه زندگی داشته باشد.  

دستگاه روئینگ جزو انواع دستگاه بدن سازی است که می تواند همزمان روی بالاتنه و پایین تنه کار کرده و عضلات تمام بدن را درگیر فعالیت ورزشی کند. تمرین با دستگاه روئینگ تمرین قدرتی-هوازی است که همزمان می تواند چربی سوزی و عضله سازی را به ورزشکار خود هدیه دهد.

تجهیزات ورزشی را از فروشگاه های معتبر ورزشی خریداری کنید تا خرید دستگاه روئینگ را نیز بتوانید به بهترین کیفیت انجام دهید. استفاده از دستگاه روئینگ فشاری کمی بر روی مفاصل داشته و افرادی که دچار مشکلات مفصلی هستند به راحتی می توانند تمام افراد حتی آنهایی که مشکل مفصلی دارند یا سالمندان از دستگاه روئینگ استفاده نمایند. با کمک دستگاه روئینگ در مدت زمان کمی کالری زیادی می سوزانید و عضله سازی را همزمان با آب کردن چربی ها انجام خواهید داد.

دستگاه روئینگ است از یک زنجیر برای چرخاندن چرخ دنده بر روی یک توپ تشکیل شده است و نحوه عملکرد دستگاه روئینگ مانند کارکرد دوچرخه است. زنجیر دستگاه روئینگ به کابلی کششی متصل شده و ورزشکار با کشیدن و رها کردن آن تمرین را می تواند انجام دهد. دستگاه روئینگ بهورزش قایقرانی بسیار شبیه است و به همین دلیل نیز به این نام شهرت دارد.

خرید دستگاه روئینگ / قیمت دستگاه روئینگ / فروش دستگاه روئینگ

دستگاه روئینگ انواع مختلف دارد و در زمان خرید دستگاه روئینگ به این نکته توجه کنید که چه نوع دستگاه روئینگ را می خواهید. قیمت دستگاه روئینگ در انواع مختلف متفاوت است و باید با توجه به نیازتان خرید دستگاه روئینگ انجام دهید. دستگاه روئینگ در طرح های مختلف دارای نوع مقاومت متفاوت است که با خرید دستگاه روئینگ برای باشگاه یا حتی خانه به دلخواه می توانید مقاومت های مختلفی را در زمان تمرین داشته باشید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه فروش دستگاه روئینگ فعالیت دارد و انواع مختلف دستگاه روئینگ را گردآوری کرده و برندهای مختلف دستگاه روئینگ را برای انتخاب شما فرام کرده است. با خرید دستگاه روئینگ به بدن تان کمک می کنید تا در یک زمان کالری بسوزانید و عضله سازی کنید. دستگاه روئینگ جدید و امروزی دارای نوعی نمایشگر بوده و می تواند فاصله، سرعت، قدرت و میزان کالری سوزی شما را به نمایش در بیاورد و به شما کمک بزرگی کند. دستگاه روئینگ در انواع مختلف تولید شده است و در زمان خرید دستگاه روئینگ باید به مدلی که نیاز دارید توجه نمایید.

دستگاه روئینگ ارزان

قیمت در خرید دستگاه بدنسازی یا حتی سایر تجهیزات ورزشی بسیار اهمیت دارد. اکثر افراد در زمان خرید دستگاه روئینگ به دنبال دستگاه روئینگ ارزان هستند و صرف ارزان بودن دستگاه روئینگ آن را خریداری می کنند. این نکته را به یاد داشته باشید که نباید برای خرید دستگاه روئینگ ارزان فقط به دنبال قیمت ارزان باشید و کیفیت را فدای کمیت نکنید. برای خرید دستگاه روئینگ ارزان نیز به فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر تجهیزات ورزشی مانند فروشگاه اینترنتی هایپرجیم مراجعه نمایید.

با خرید دستگاه روئینگ ارزان برای باشگاه یا خانه می توانید کمک کنید میزان ضربان قلب شما بیشتر شود و با بیشتر شدن ضربان قلب بدن در وضعیت هوازی قرار خواهد گرفت. استفاده از دستگاه روئینگ ارزان برای قلب و ریه بسیار عالی است و کمک می کند تا عضلات به چالش کشیده شوند و خون بیشتری به بافت عضلات برسد.

دستگاه روئینگ قابل حمل بوده و بسیار جمع و جور است و حتی در خانه نیز می توانید از دستگاه روئینگ استفاده نمایید. بسیاری از مدل های روئینگ به قدری جمع و جور هستند که به راحتی در هر فضایی می توان از آنها استفاده کرد. برای کسانی که ورزش را تازه آغاز کرده اند یا دوره نقاهت و درمانی ناشی از آسیب دیدگی را می گذرانند، روئینگ یک ورزش بسیار امن و راحت است. استفاده از روئینگ بسیار آسان است و نیاز به تنظیمات پیچیده ای ندارد.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()