جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

اسکیت

>> >> >>

اسکیت در لغت به معنای سر خوردن یا شبیه سازی برای لیز خوردن روی زمین خشک است. اسکیت زیر شاخه های زیادی مانند: اسکیت سرعت،اسکیت استقامت، اسکیت با مانع و... دارد که هر کدام از آنها دنیای آموزشی متفاوتی دارند.
اسکیت وسیله ورزشی تفریحی ساده ای است که اسکیت سوار میتواند به راحتی با استفاده از کفش مخصوص و طی دوران آموزشی مناسب این ورزش را به راحتی تجربه کند.
باتوجه به بالا رفتن آمار علاقه مندان به این رشته ورزشی تفریحی، فروشگاه اینترنتی هایپر جیم برای راحت و آسان تر شدن خرید شما مخاطبانش اقدام به فروش بهترین اسکیت های موجود در بازار رقابتی جهانی کرده است که به راحتی میتوانید با گفت وگو با متخصصان این فروشگاه بهترین مدل و سبکی که برای فعالیتتان مناسب باشد را در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری کنید و آن را به راحتی تحویل بگیرید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اسکیت یک وسیله تفریحی- ورزشی است که در بین جوانان و نوجوانان طرفداران بسیاری دارد. از سال ها پیش اروپاییان می کوشیدند با کفش هایی شبیه به کفش پاتیناژ این ورزش مفرح را بدون نیاز به زمین یخی انجام بدهند و بالاخره در دهه 90 نوعی کفش اسکیت در بازار عرضه شد و نظر تعداد زیادی از مردم را به خود جلب کرد.

امروزه اسکیت شامل رشته ها و سبک های متعددی نظیر اسکیت نمایشی، اسکیت سرعت، اسکیت سرعت مسیر بلند، اسکیت سرعت مسیر کوتاه، اسکیت تور، اسکیت نوردیک و ... می شود. شکل و فرم کفش اسکیت بر نیرو و قدرتی که اسکیت باز وارد می کند اثر می گذارد و برای هر کدام از رشته های یاد شده کفش مناسب آن موجود می باشد. اغلب این کفش ها بدنه پلاستیکی سختی دارند. البته در ساخت کفش های حرفه ای کربن نیز به کار می رود. رویه کفش شامل چسبک، بندهای محکم کننده و کلیپس می شود. ترمز این کفش ها معمولا بر روی پای راست قرار دارد و جوراب داخلی کفش، می بایست ضخامت لازم را داشته باشد. قیمت و مرغوبت این کفش ها بسیار متنوع هستند.

به تازه کارها توصیه می کنیم از همان ابتدا به سراغ کفش های گران قیمت نروند. ابتدا این ورزش را با کفش های معمولی تر بیاموزند و اگر متوجه شدند به آن علاقمند هستند، کفش حرفه ای مناسب برای رشته ای که انتخاب کرده اند را تهیه کنند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()