پیشنهاد شگفت انگیز

+ لیست کامل
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
تحمل وزن
نوع مگنت
کشور سازنده
برند
کالا برای:

اسکی فضایی آذیموس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی اقساطی جدیدترین ارزان ترین گرانترین جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

آذیموس

اسکی فضایی آذیموس محصولی از برند آذیموس می باشد که در کشور چین تولید شده و به بازار جهانی عرضه می شود ؛ انواع اسکی فضایی آذیموس کیفیت بالایی داشته که مدت ها قابل استفاده خواهد بود. با تهیه اسکی فضایی آذیموس می توانید روزانه تمرینات متنوعی را بر روی اسکی فضایی آذیموس اجرا نمایید. اسکی فضایی آذیموس در چند نوع از جمله : اسکی فضایی آذیموس خانگی ، اسکی فضایی آذیموس باشگاهی عرضه می شود که کاربر می تواند با توجه به نیاز و کاربرد اسکی فضایی آذیموس ، مبادرت به خرید اسکی فضایی آذیموس نماید.
اسکی فضایی آذیموس همچنین با دو عملکرد متفاوت تولید شده است که عبارتند از : اسکی فضایی آذیموس با عملکرد مگنتی که می توانید شدت پدال زدن بر روی اسکی فضایی آذیموس را به صورت دستی افزایش یا کاهش دهید و اسکی فضایی آذیموس با عملکرد الکترومگنتی که نه تنها دارای برنامه های تمرینی ذخیره شده در حافظه دستگاه می باشد ، بلکه می توانید با فشردن دکمه تعبیه شده در این اسکی فضایی آذیموس ، شدت تمرینات را افزایش یا کاهش دهید. اسکی فضایی آذیموس جهت جلب رضایت مشتریان گرامی در مدل های متنوع ساخته و طراحی شده است که همین امر انتخاب و خرید اسکی فضایی آذیموس را آسان می نماید.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» انواع اسکی فضایی آذیموس را موجود نموده است ؛ انواع اسکی فضایی آذیموس در این مرکز فروش اسکی فضایی آذیموس از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار بوده که می توانید با اطمینان خاطر ، اقدام به خرید اسکی فضایی آذیموس از این مرکز فروش اسکی فضایی آذیموس نمایید. اسکی فضایی آذیموس همچنین در این مرکز فروش اسکی فضایی آذیموس شامل گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد شد. علاوه براین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی آذیموس در سایت هایپرجیم ، انواع اسکی فضایی آذیموس را مشاهده نموده و در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارش و خرید اسکی فضایی آذیموس از این فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی آذیموس نمایید.

اسکی فضایی آذیموس | خرید و فروش اسکی فضایی آذیموس | قیمت اسکی فضایی آذیموس

تعیین هدف قبل از شروع تمرین بر روی الپتیکال ، بسیار مهم بوده و همین امر موجب می شود تا شما سریع تر به نتیجه دلخواه دست یابید ؛ علاوه براین داشتن برنامه تمرینی دقیق برای پدال زدن بر روی اسکی فضایی و پیروی از رژیم غذایی مناسب تاثیر ورزش با الپتیکال را چند برابر خواهد کرد. ورزش با اسکی فضایی نه تنها موجب تقویت عضلات ، استحکام استخوان ها و افزایش آمادگی جسمانی می شود ، بلکه به طور چشمگیری در سلامت قلب و عروق تاثیر گذار می باشد و در زمینه پزشکی نیز بسیار کارآمد است. بنابراین با تمرینات متنوع و روزانه بر روی انواع الپتیکال ، می توانید بدن را برای اجرای سایر فعالیت های روزمره به خوبی آماده نمایید.

فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی آذیموس

مراجعه به فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی آذیموس یکی از آسان ترین روشها جهت خرید اسکی فضایی آذیموس می باشد ؛ فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم با توجه به ترویج خرید آنلاین ، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی آذیموس در سایت هایپرجیم نموده است. در این فروشگاه اینترنتی اسکی فضایی آذیموس ، انواع اسکی فضایی آذیموس همراه با اطلاعات کامل موجود می باشد که شما می توانید با مشاهده انواع اسکی فضایی آذیموس و بررسی کامل اسکی فضایی آذیموس مورد نظر ، اقدام به ثبت سفارش و خرید اسکی فضایی آذیموس نمایید.

قیمت اسکی فضایی آذیموس

قیمت اسکی فضایی آذیموس تحت تاثیر عواملی همچون : تحمل وزن اسکی فضایی آذیموس ، عملکرد اسکی فضایی آذیموس و ... متغیر می باشد ؛ قیمت اسکی فضایی آذیموس همچنین با توجه به نوع اسکی فضایی آذیموس و عملکرد اسکی فضایی آذیموس متفاوت بوده و برای مثال : قیمت اسکی فضایی آذیموس در نوع باشگاهی ، بیشتر از قیمت اسکی فضایی آذیموس در نوع خانگی می باشد. بنابراین برای یافتن بهترین قیمت اسکی فضایی آذیموس و همچنین تاثیر گذاری به طور مستقیم بر روی قیمت اسکی فضایی آذیموس ، با انتخابی دقیق می توانید اسکی فضایی آذیموس را با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

خرید اسکی فضایی آذیموس و فروش اسکی فضایی آذیموس

با توجه به تنوع در مدل و طرح انواع اسکی فضایی آذیموس ، خرید اسکی فضایی آذیموس باید با دقت بیشتری انجام شود تا بتوانید حین خرید اسکی فضایی آذیموس ، دستگاهی را انتخاب نماید که بیشترین کارآیی را برای شما داشته باشد. همچنین حین خرید اسکی فضایی آذیموس مراجعه به فروشگاه هایی که از اعتبار بالا برخوردار بوده و در زمینه فروش اسکی فضایی آذیموس فعال می باشند الزامی بوده تا هنگام خرید اسکی فضایی آذیموس ، گارانتی و خدمات پس از فروش اسکی فضایی آذیموس را به شما ارائه دهند. فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم از مراکز معتبر فروش اسکی فضایی آذیموس در سراسر ایران می باشد که حین خرید اسکی فضایی آذیموس ، اسکی فضایی آذیموس را با گارانتی و خدمات پس از فروش اسکی فضایی آذیموس عرضه می نماید.

اسکی فضایی آذیموس ارزان

انواع اسکی فضایی آذیموس ارزان با طرح ها و مدل های متنوع در فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم موجود می باشد ؛ از ویژگی های خرید اسکی فضایی آذیموس از این مرکز فروش اسکی فضایی آذیموس ارزان ، برخورداری از کیفیت بالای اسکی فضایی آذیموس ارزان می باشد که در این مرکز فروش اسکی فضایی آذیموس عرضه می شود. همچنین انواع اسکی فضایی آذیموس ارزان که در این مرکز فروش اسکی فضایی آذیموس ارائه می شوند ، از گارانتی و خدمات پس از فروش اسکی فضایی آذیموس برخوردار می باشند که نشانه ای از اصالت محصول می باشد.

7 / 10
از 11 کاربر
  • الپتیکال خانگی Azimuth مدل AZ E240

  • اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21)

    پدال زدن بر روی این اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) قابل تنظیم بوده و می توانید شدت تمرین بر روی این اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) را تا 32 درجه افزیش یا کاهش دهید و به این صورت موجب کاهش وزن یا تقویت عضلات شوید. اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) در کشور چین تولید و به بازار جهانی عرضه می شود که حین خرید اسکی فضایی آذیموس ، 15 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش اسکی فضایی آذیموس به شما مشتری گرامی ارائه می شود. از ویژگی هایی که در این اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) وجود دارد می توان به: ضربه گیر ، استند موبایل ، محل قرارگیری بطری آب ، پایه قابل تنظیم برای شیب محیط و سنسور ضربان قلب روی دسته ها اشاره نمود.

    اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) از مانیتور برخوردار بوده که حین پدال زدن و تمرین بر روی این اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) می توانید به وضوح سرعت ، مسافت ، زمان ، ضربان قلب و کالری سوزانده شده را مشاهده نمایید و به این صورت تمرینات تان بر روی اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) را مورد برسی قرار دهید. اسکی فضایی آذیموس 8500 (E21) دستگاهی خانگی- باشگاهی می باشد به این صورت که می توانید از این اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) علاوه بر اجرای ورزش روزانه در منزل به دلیل برخورداری از تحمل وزن بالا در باشگاه پرورش اندام نیز استفاده نمایید ؛ افراد تا وزن 180 کیلوگرم به راحتی می توانند بر روی این اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) به تمرین بپردازند.

    عملکرد اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) الکترومگنتی می باشد که تعداد 12 برنامه تمرینی پیش فرض ، قابلیت برنامه ریزی بر اساس ضربان قلب ، قابلیت برنامه ریزی بر اساس توان مصرفی و قابلیت تعریف برنامه جهت تنوع بخشیدن به تمرینات در حافظه این اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) ذخیره شده است و شما قادرید با تنظیم هر یک از این برنامه های ورزشی بر روی اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) تمرینات تان را متنوع کنید. ابعاد کلی این اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) برابر با 150*60*160 سانتی متر بوده و وزن این اسکی فضایی خانگی آذیموس 8500 (E21) معادل 70 کیلوگرم است که دارای چرخ می باشد و در صورت نیاز می توانید دستگاه را به مکانی دیگر انتقال دهید و به آسانی جا به جا نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()