09377000080
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

باسکول باشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین اقساطی فقط کالاهای موجود :

باسکول باشگاهی؛ ترازوی دیجیتال است که ظرفیت و ابعاد بزرگی دارد و برای استفاده از باسکول باشگاهی باید آن را روی زمین قرار داد. باسکول باشگاهی یا در حقیقت باسکول برای اندازه گیری افراد یا حتی مواد سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. ترازو، باسکول باشگاهی انواع متفاوتی دارد که این روزها با پیشرفت دنیای الکترونیک باسکول باشگاهی یا عقربه ای تولید می شوند یا به صورت دیجیتال. اکثر انواع باسکول باشگاهی دارای سیستم قد سنج، BMI، نشان دهنده اضافه وزن و کمبود وزن می باشند. برخی از انواع پیشرفته تر باسکول باشگاهی ریموت کنترل و پرینتر داخلی دارند که می توانند اطلاعات ارائه شده را بر روی کاغذ در اختیار شما قرار دهند. باسکول باشگاهی در انواع مختلف به صورت سکه ای یا بدون سکه نیز تولید شده اند که این نوع باسکول باشگاهی اغلب در سالن های بدنسازی، داروخانه ها، درمانگاه ها، مطب پزشکان، فدراسیون های ورزشی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. باسکول باشگاهی توان زیادی برای تحمل کردن وزن های سنگین دارد و افراد مختلف به راحتی می توانند از باسکول باشگاهی استفاده نمایند. حداکثر وزن قابل تحمل باسکول باشگاهی بالاست و هر چه باسکول باشگاهی وزن بیشتری را تحمل کند، اغلب بیشتر استفاده می شود و پاسخگوی نیاز افراد بیشتری خواهد بود. قیمت باسکول باشگاهی در انواع مختلف متفاوت است و باید با توجه به نیازی که در باشگاه یا دیگر مکان های مورد استفاده تان دارید، خرید باسکول باشگاهی را انجام دهید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه خرید و فروش باسکول باشگاهی فعالیت دارد و سعی کرده است باسکول باشگاهی را در نمونه هایی با کیفیت و مدرن گردآوری کند تا شما با اطلاعات کامل و با بهترین قیمت باسکول باشگاهی، خرید باسکول باشگاهی مورد نظر تان را انجام دهید و بتوانید سالها از باسکول باشگاهی خریداری شده خود استفاده نمایید.

باسکول باشگاهی دقت زیادی در اندازه گیری داشته و ظرفیت و ابعاد سینی متفاوتی در انواع مختلف دارد. باسکول باشگاهی دیجیتالی امروزی نسبت به نشان دادن وزن دقیق اجسام یا افراد حساسیت زیادی دارد. خرید و فروش باسکول باشگاهی در فروشگاه های مختلفی انجام می شود و بهتر است خرید باسکول باشگاهی از فروشگاه های معتبری انجام شود که قادر باشند خدمات پس از فروش مناسبی به خریداران ارائه دهند. داشتن وزنی متعادل و تناسب اندام برای افراد مختلف امری مهم است و با ورزش و داشتن رژیم غذایی وزن ها در حال تغییر و نوسان خواهد بود. وجود باسکول باشگاهی در هر باشگاه یا حتی مطب پزشکان و داروخانه ها امری مهم و واجب است. باسکول باشگاهی برای افراد سنگین وزن و اغلب بالای 200 کیلوگرم می باشند و با توجه به توان و امکاناتی که باسکول باشگاهی در انواع مختلف دارند، قیمت باسکول باشگاهی تعیین می شود. باسکول باشگاهی یا ترازوی نفرکش در ابعاد کوچکتر و سبک تر برای خانه نیز کاربرد دارد و به شما برای رسیدن به تناسب اندام و حفظ وزن کمک زیادی خواهد کرد. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در زمینه خرید و فروش باسکول باشگاهی فعالیت دارد و این امکان را در اختیار شما قرار داده است که به صورت حضوری و غیر حضوری بتوانید خرید باسکول باشگاهی را انجام دهید و برای اینکه بتوانید در زمان خرید باسکول باشگاهی انتخاب مناسبی داشته باشید بهتر است از مشاوره فروشگاه اینترنتی هایپرجیم باسکول باشگاهی استفاده کنید.

خرید باسکول باشگاهی / قیمت باسکول باشگاهی

باسکول باشگاهی در انواع باسکول باشگاهی عقربه ای و باسکول باشگاهی دیجیتال تولید می شود. قیمت باسکول باشگاهی در زمان خرید باسکول باشگاهی بسیار اهمیت دارد، اما کیفیت را فدای کمیت باسکول باشگاهی نکنید و سعی کنید باسکول باشگاهی با کیفیت عالی هر چند کمی گران تر خریداری نمایید. با خرید باسکول باشگاهی با کیفیت می توانید سالهای سال علی رغم استفاده زیاد از باسکول باشگاهی، دچار خرابی باسکول باشگاهی نشوید. باسکول باشگاه دیجیتالی در بین مردم محبوبیت بیشتری داشته و کاربردی آسان تر نیز دارد. باسکول باشگاهی دیجیتال دقت بالایی دارد و خطای آن معمولا در حد صد گرم است. قیمت باسکول باشگاهی دیجیتال نیز با باسکول باشگاهی عقربه ای متفاوت بوده و باسکول باشگاهی دیجیتال در برابر صدمات و ضربات مقاوت بیشتری نیز دارد و در حقیقت نوعی سرمایه گذاری بلند مدت برای باشگاه یا حتی خانه شما محسوب می شود.

باسکول باشگاهی ارزان

کاربرد باسکول باشگاهی بسیار مهم است و از آن برای تعیین وضعیت وزن بدن استفاده می شود که ورزشکار بداند باید چه برنامه ای برای رسیدن به هدف نهایی خود داشته باشد. اغلب انواع باسکول باشگاهی دارای فرمول BMI در حافظه باسکول باشگاهی می باشند که می توانند با توجه به وزن و قد اشخاص، عددی را برای متناسب بودن وزن ورزشکار ارائه دهند که بسیار کاربردی و مورد نیاز است. باسکول باشگاهی وزن ورزشکاران را با دقت نشان می دهد و در ضمن باسکول باشگاهی مقاومت بالاتری نسبت ترازوهای خانگی یا معمولی دارد. باسکول باشگاهی امکان اندازه گیری قد را نیز دارد و بهتر است از باسکول باشگاهی در مکان های ورزشی که فضای کافی برای نگهداری آن وجود دارد استفاده شود.

قیمت باسکول باشگاهی نیز مانند هر وسیله ورزشی با مدل های مختلف تغییر می کند و طبق امکانات یا حتی ابعادی که برای باسکول باشگاهی در نظر گرفته شده است، قیمت باسکول باشگاهی متفاوت است. اگر می خواهید مدت زمان طولانی از باسکول باشگاهی استفاده کنید و هر روز با خرابی جدید از سمت باسکول باشگاهی تان روبه رو نشوید، بهتر است بیش از اندازه بر روی خرید باسکول باشگاهی ارزان تمرکز نکنید و برای خرید باسکول باشگاهی کیفیت را محور اصلی قرار دهید. ممکن است در بازار باسکول باشگاهی ارزان زیاد ببینید، اما اغلب برندهای متفرقه که باسکول باشگاهی ارزان در اختیار شما قرار می دهند نمی توانند برای بلند مدت کیفیت باسکول باشگاهی را تضمین کنند و شما بعد از مدت زمان کوتاهی بعد از خرید باسکول باشگاهی دچار مشکلات خرابی باسکول باشگاهی خواهید شد. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم سعی کرده است انواع باسکول باشگاهی را با قیمت مناسب و در حقیقت باسکول باشگاهی ارزان را در اختیار شما با کیفیت عالی قرار دهد. باسکول باشگاهی ارزان در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم به صورت حضوری و غیر حضوری به فروش می رسد. خرید باسکول باشگاهی ارزان با ارسال و نصب رایگان در تهران همراه خواهد بود و ارسال باسکول باشگاهی ارزان برای شهرستان تا باربری هر شهر نیز رایگان خواهد بود.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()