جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت باشگاهی Circle Fitness

>> >> >>

دوچرخه ثابت باشگاهی Circle Fitness

دوچرخه ثابت باشگاهی Circle Fitness ساخت کشور تایوان و به سفارش آمریکا میباشد. محصولات تولید این کمپانی از جمله دوچرخه ثابت های آن دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشند. شرکت هایپر جیم با جمع آوری بهترین برندها سعی دارد به شما کمک کند تا بتوانید در زمان انتخاب و خرید بهترین تصمیم را بگیرید. Circle Fitness برای محصولات خود 1 سال گارانتی در نظر گرفته است که در صورت لزوم می توانید از آن استفاده کرده و مشکل خود را رفع کنید.  دوچرخه ثابت Circle Fitness دارای مدل نشسته و ایستاده می باشد که می توانید از میان آنها با توجه به شرایط و علاقه خود انتخاب کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دوچرخه ثابت باشگاهی Circle Fitness

  • دوچرخه ثابت Circle Fitness B8

    دوچرخه ثابت Circle Fitness B8 زین قابل تنظیمی دارد و می توانید به صورت عمودی آن را تنظیم کنید تا با قد شما متناسب باشد. وزن این دوچرخه ثابت معادل 66.9 کیلوگرم بوده و ابعاد آن 147*69*113 سانتی متر می باشد. دوچرخه ثابت باشگاهی circle در زیر پایه های خود دارای چرخ نیز می باشد که به شما در جابه جایی راحت تر کمک می کند. بر روی دسته های دوچرخه ثابت سنسور ضربان قلب تعبیه شده است و کاربر می تواند در طول تمرین با قرار دادن دست ها بر روی آن تعداد ضربان قلب خود را بسنجد. این دوچرخه ثابت که گزینه مناسبی برای از بین بردن چربی های اطراف شکم و پهلو می باشد، قادر است افراد تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل نماید.
    دوچرخه ثابت عملکردی الکترومگنتی دارد و برنامه های HRC، برنامه شروع سریع، برنامه چربی سوز، برنامه کاردیو یا تمرینات هوازی، برنامه مقاومت، برنامه اینتروال، برنامه هدف، برنامه شخصی سازی، برنامه تست فیزیکی از قابلیت های این دستگاه می باشد. دوچرخه ثابت B8 مجهز به نمایشگر است که حین تمرین اطلاعات دقیقی از سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده را در اختیار کاربر قرار می دهد. مقاومت این دستگاه به راحتی تا 25 سطح قابل تنظیم است و شدت تمرینات خود را تغییر دهید و کالری بیشتری بسوزانید. دوچرخه ثابت به شما کمک می کند تا عضلات پایین نته مخصوصا ماهیچه های ساق پا را تقویت نماید. این دستگاه ساخت کشور تایوان و به سفارش آمریکا بوده و 1 سال گارانتی نیز دارد.

  • دوچرخه ثابت Circle Fitness R8

    دوچرخه ثابت Circle Fitness R8 دارای وزن 89.9 کیلوگرم می باشد و می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را نیز تحمل کند. دوچرخه ثابت های نشسته برای افراد بیمار کهنسال و سالمند مناسب می باشند؛ زیرا به راحتی این افراد می توانند با نشستن بر روی صندلی دستگاه تعادل خود را به خوبی حفظ نمایند و فعالیتی ورزشی انجام دهند. ابعاد آن 136*63*168 سانتی متر می باشد و چرخ جهت جا به جایی نیز دارد. مقاومت دستگاه تا 25 سطح تنظیم می شود و کاربر می تواند شدت تمرین و پدال زدن را تغییر دهد.
    برنامه HRC، برنامه شروع سریع، برنامه چربی سوز، برنامه کاردیو یا تمرینات هوازی، برنامه مقاومت، برنامه اینتروال، برنامه هدف، برنامه شخصی سازی، برنامه تست فیزیکی از برنامه های تعبیه شده در این دستگاه می باشند. از قابلیت های این دستگاه می توان به کلید تنظیم مقاومت بر روی دسته ها اشاره کرد که باعث می شود کاربر بتواند در هر لحظه سختی و شدت تمرین را به راحتی افزایش یا کاهش دهد. بر روی دسته های بغل این دوچرخه ثابت سنسور ضربان قلب تعبیه شده است که کاربر با قرار دادن دست ها بر روی آن حین تمرین می تواند به خوبی ضربان قلب خود را بسنجد. زین این دوچرخه ثابت به صورت افقی قابل تنظیم است و بهتر است قبل از شروع تمرینات آن را تنظیم نمایید. دوچرخه ثابت R8 محصولی از کشور تایوان به سفارش آمریکاست که شامل 1 سال گارانتی می شود.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()