جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

صندلی ماساژور روتای

>> >> >> >>

صندلی های ماساژور روتای جنس و کیفیت عالی دارند و در مدل های متنوع با قابلیت های گوناگونی طراحی و ساخته شده اند. صندلی های ماساژور روتای قادرند ماساژهای مختلفی را با قابلیت های متفاوتی از جمله مادون قرمز، حسگرهای گرمایی و ...  به شما ارائه دهند و عضلات را گرفتگی های روزانه و دردهای مزمن خلاص کنند. صندلی های ماساژور روتای ساخت چین و تحت لیسانس آمریکا می باشند. صندلی های ماساژور روتای انواع مختلفی دارند که در این بخش با آنها و قابلیت های خوبی که دارند آشنا می شوید. کمپانی روتای برای تولیدات خود 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که در صورت پیش آمد مشکلی می توانید از آنها استفاده کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

صندلی ماساژور روتای

 • صندلی ماساژور روتای 8600S

  صندلی ماساژور روتای 8600S قابلیت حرکت و باز شدن به سمت جلو تا طول 26 سانتی متر را دارد که در صورت نیاز می توانید دستگاه را در حالت خوابیده قرار دهید و کاربر تنها به 5 سانتی متر فاصله از دیوار برای قرار دادن دستگاه نیاز خواهد داشت. این دستگاه از سیستم گرمایشی در ناحیه کمر برخوردار است که باعث شل شدن عضلات شده و تاثیر پذیری بدن از ماساژ را چند برابر خواهد کرد؛ در صورتی که از درد های مزمن در ناحیه کمر رنج می برید، می توانید با ماساژ گرفتن در این صندلی به طور چشمگیری درد هایتان را کاهش دهید. این دستگاه بوسیله 53 کیسه هوا در نقاط مختلف دستگاه و نیز رولینگ یا گوی های ماساژ در نواحی کمر، گردن و نشیمنگاه اقدام به ماساژ کل بدن می نماید. کاربر می تواند با استفاده از ریموت کنترل LED در این دستگاه تمامی عملیات ماساژ را به آسانی اعمال نماید. در نواحی بغل نشیمنگاه، پهلو، کتف و شانه، ساعد و بازو، نشیمنگاه و پا از کیسه های هوا برای ماساژ استفاده شده است که با فشار هوا باعث لذت هرچه بیشتر کاربر از ماساژ خواهد شد.
  صندلی ماساژور روتای 8600S قابلیت های ویژه ای از جمله: سیستم تسویه و یونیزه هوا و ریل ماساژ L شکل که از گردن تا ران پا بالا و پایین می رود و نقاط طب سوزنی را بیشتر تحریک می کند، تنظیم شدت ماساژ در پشت کمر و کیسه های هوا، جای گیری صفر برای صرفه جویی در محیط، ماساژ بی وزنی و ماساژ سه بعدی با تکنولوژی جدید دارا می باشد. این دستگاه تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند و می توان مدت زمان ماساژ را در آن تنظیم نمود. ناحیه ساق پا به صورت اتوماتیک تا 26 سانتی متر کشیده خواهد شد تا نیاز کاربر با قدهای متفاوت را برآورده سازد؛ همچنین تعداد 4 گوی در 2 ردیف به خوبی نقاط کف پا را ماساژ داده که تا 5 سطح شدت ماساژ متغیر می باشد که به بهترین شکل خستگی را از بدن بیرون می کند. از قابلیت های ویژه این صندلی ماساژ می توان به ریتمیک کردن ماساژ با موزیک اشاره نمود که ماساژی هیجان انگیز را برای کاربر به ارمغان می آورد. علاوه بر این می توان از طریق اتصال بلوتوث موزیک مورد علاقه را از اسپیکرهای دستگاه شنید؛ برای سیستم های صوتی دیگر، کابل صوتی اضافی در کنار سوکت کنترل موجود می باشد.

 • صندلی ماساژ روتای مدل 8720

  صندلی ماساژ روتای مدل 8720 مجهز به ماساژ L شکل است که نزدیک به انحنای بدن بوده و از گردن تا ران، بالا و پایین می رود و نقاط طب سوزنی را به خوبی تحریک می نماید. با استفاده از سیستم بلوتوث در این دستگاه می توان حین ماساژ گرفتن به موسیقی مورد علاقه گوش داد. این دستگاه قادر است ماساژ کتف و شانه، ماساژ پا، کف پا و ساق پا، ماساژ نشیمنگاه و بغل نشیمنگاه، ماساژ حالت اتوماتیک، ماساژ L شکل، حرکت صندلی رو به جلو، مرکز ثقل صفر، فیزیک درمانی، مغناطیس تراپی، کشش مفاصل را به کاربر ارائه دهد. سیستم گرمایشی تعبیه شده در ناحیه کمر می تواند درد پشت و کمر را بهبود بخشیده و نیز متابولیسم را افزایش دهد.
  در ناحیه کمر، گردن و نشیمنگاه برای ماساژ از گوی استفاده شده است که به خوبی این نواحی را ماساژ داده و موجب آرامش خواهد شد. طراحی دستگاه به صورتی است که تا 26 سانتی متر رو به جلو حرکت می کند و تنها به 5 سانتی متر فاصله از دیوار برای جاگیری نیاز دارد. ماساژ کف پا در این دستگاه به صورت رولینگ انجام می شود و تعداد 4 گوی در 2 ردیف تعبیه شده است که کف پا را به خوبی ماساژ می دهد. ماساژ دست از کتف تا انگشتان به صورت ریتمیک از طریق فشار هوای پالسی انجام می گیرد.

 • صندلی ماساژور روتای 6920

  صندلی ماساژور روتای 6920 با بهره گیری از 52 عدد کیسه هوا در سرتا سر دستگاه و سیستم گرمایشی با فیبر کربن در قسمت پشت کمر و نشیمنگاه، ماساژی مطبوع و دلچسب را فراهم می‌ کند. برای ماساژ ناحیه پا این صندلی مجـهز به گـوی‌های 2×3 در قسمـت پای صـندلی بوده که با ایجاد ماساژی عمیق به گردش خون کمک می ‌کند؛ تعداد 4 گوی در 2 ردیف نقاط کف پا را ماساژ می دهند که تا 5 سطح سرعت ماساژ قابل تنظیم می باشد. علاوه بر این ناحیه ساق پا به صورت اتوماتیک تا 26 سانتی متر توسط کنترل کشیده می شود تا نیاز کاربران با قدهای متفاوت را برآورده نماید. این دستگاه از خاصیت zero Gravity برخوردار است که با استفاده از آن پشتی صندلی به حالت کاملا خوابیده در می آید و پای صندلی بالا آمده به این صورت وزن بدن در کل بدن تقسیم می شود که حس سبکی را به فرد القا می نماید.
  هنگام ماساژ با صندلی ماساژ Rotai 6920 می توان با استفاده از گرمایش 40 تا 50 درجه، درد در ناحیه پشت کمر را بهبود بخشید؛ علاوه بر این از طریق ماساژ L شکل در این دستگاه که نزدیک به انحنای بدن بوده و از گردن تا ران پا نقاط طب سوزنی را تحریک می نماید، بهترین ماساژ به کاربر ارائه خواهد شد. دستگاه قابلیت پخش موزیک از طریق اتصال به بلوتوث را دارد که می توان حین ماساژ موسیقی مورد علاقه را گوش داد؛ همچنین کنترل بلوتوث، سیستمی قابل استفاده توسط ویندوز 7، موبایل، انواع آیپد و آی سی برای پخش موزیک می باشد که برای سیستم های صوتی دیگر کابل اضافه در کنار سوکت کنترل تعبیه شده است. تعداد 3 ماساژ اتوماتیک، مرکز ثقل صفر، ماساژ دست، ماساژ کف پا و جاگیری صفر با این دستگاه به کاربر ارائه می شود.

 • صندلی ماساژ روتای مدل 8600

  صندلی ماساژ روتای مدل 8600 دستگاهی مناسب برای ماساژ بدن است که تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می نماید. در ناحیه کمر به دلیل سیستم گرمایشی می توان حین ماساژ باعث شل شدن عضلات این ناحیه شد که تاثیر به سزایی در کاهش و تخفیف درد خواهد شد؛ افرادی که دچار کمر درد های مزمن هستند می توانند در جهت درمان از این صندلی ماساژ استفاده نمایند. ماساژ دست از کتف تا انگشتان به صورت ریتمیک از طریق فشار هوای پالسی انجام می گیرد. در ناحیه کمر، گردن و نشیمنگاه برای ماساژ از گوی استفاده شده است که به خوبی این نواحی را ماساژ داده و موجب آرامش خواهد شد. تعداد 78 کیسه هوا در نقاط مختلف دستگاه تعبیه شده است که نواحی بازو، بغل نشیمنگاه، پا، پهلو، دست، کمر و نیز نشیمنگاه با استفاده از این کیسه های هوا ماساژ داده می شود.
  از ویژگی های این صندلی ماساژ می توان به ماساژ بی وزنی که با استفاده از آن صندلی به حالت خوابیده در می آید و باعث حس سبکی در فرد می شود، تنظیم تکیه گاه، جای گیری صفر که صندلی تا 26 سانتی متر رو به جلو حرکت می کند و باز می شود، تنظیم مدت زمان ماساژ، مغناطیس درمانی، حالت اتوماتیک، کشش مفاصل و پخش موزیک از طریق بلوتوث که حین ماساژ لذت را چند برابر می نماید اشاره نمود. این دستگاه ماساژ L شکل را اجرا می کند که از گردن تا ران پا پایین و بالا رفته و نزدیک به انحنای کمر می باشد. علاوه بر این نواحی کف پا از طریق رولینگ که تعداد 4 گوی در 2 ردیف وجود دارد ماساژ داده می شود که شدت آن تا 5 سطح قابل تنظیم است. جهت راحتی کاربر و تنظیم قد، ناحیه ساق پا به صورت اتوماتیک تا 26 سانتی متر کشیده می شود تا نیاز کاربران با قدهای متفاوت را بر آورده نماید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()