جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

صندلی ماساژور روتای

>> >> >> >>

صندلی ماساژور روتای

صندلی ماساژور روتای در انواع مدل های متفاوتی تولید شده است که همگی جنس و کیفیت عالی دارند و صندلی ماساژور روتای در مدل های متنوع با قابلیت های گوناگونی طراحی و ساخته شده اند. صندلی ماساژور روتای ماساژهای مختلفی را با قابلیت های متفاوتی از جمله مادون قرمز، حسگرهای گرمایی و ... به شما ارائه می دهند و با خرید صندلی ماساژور روتای قادر خواهید بود عضلات را از گرفتگی های روزانه و دردهای مزمن خلاص کنید. صندلی ماساژور روتای ساخت چین و تحت لیسانس آمریکا می باشد.صندلی ماساژور روتای انواع مختلفی دارد که در این بخش با آنها و قابلیت های خوبی که دارند آشنا می شوید. 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش گارانتی انواع صندلی ماساژور روتای می باشد. استفاده از صندلی ماساژور روتای احساس آرامش جسمی،‌ آرامش ذهنی و البته سلامتی را برای شما به ارمغان می آورد. دریافت ماساژ حرفه ای نیازمند ماساژور حرفه ای بوده که این روزها با زیاد شدن دغدغه های کاری ما دریافت روزانه ماساژ برای همه مقدور نیست و با تهیه صندلی ماساژور روتای می توانید در هر زمان و مکانی ماساژهای حرفه ای در مدت زمان دلخواه دریافت نمایید.
در صندلی ماساژور روتای از تکنیک های تخصصی و برنامه های از پیش تعیین شده تخصصی و حرفه ای استفاده می شود که هر فردی با توجه به نیاز و حتی مشکلی که در بدن او وجود دارد ماساژ مناسبی را انتخاب می کند. صندلی ماساژور روتای در مدل های مختلف با قابلیت های متفاوتی تولید شده است که قیمت صندلی ماساژور روتای بنا به قابلیت هایی که دارد متفاوت خواهد بود. در صندلی ماساژور روتای از ضربات مالشی نیز استفاده می شود که این ضربات می توانند ماهیچه های شما را از اسپاسم و گرفتگی خلاص کنند و با احساس مثبت و بدنی آرام می توانید ماساژهای حرفه ای دیگری را نیز دریافت نمایید. اگر شما جزو افرادی هستید که مشکلات جسمی دارید و از پادرد و کمر درد مدت زمان طولانی است رنج می برید با خرید صندلی ماساژور روتای می توانید به صورت روزانه از ماساژ حرفه ای بهره مند شوید و این گونه ماساژ نیز می تواند اسپاسم رگ ها و عضلات شما را برطرف کرده و سبب ارتقای سلامتی شود. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم یکی از نمایندگان صندلی ماساژور روتای بوده که انواع مدل های صندلی ماساژور روتای را در این بخش در گردآوری کرده است که با بررسی هر کدام از آنها می توانید برای خرید صندلی ماساژور روتای اقدام نمایید. برای خرید صندلی ماساژور روتای می توانید از مشاوره کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی هایپرجیم نیز استفاده کرده تا خرید صندلی ماساژور روتای را به بهترین نحو انجام دهید. در ضمن خرید صندلی ماساژور روتای به صورت حضوری و غیر حضوری در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم امکان پذیر است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

صندلی ماساژور روتای | خرید و فروش صندلی ماساژور روتای | قیمت صندلی ماساژور روتای

استفاده از صندلی ماساژور روتای کمک می کند تا انرژی از دست رفته روزانه تان را بازگردانید و در شب نیز بعد از استفاده صندلی ماساژور روتای خواب خوبی را تجربه کنید. قابلیت های انواع صندلی ماساژور روتای متفاوت هستند که با توجه به نیاز و بودجه تان می توانید بهترین مدل صندلی ماساژور روتای را انتخاب نمایید. استفاده روزانه از صندلی ماساژور روتای سبب تسکین درد در نواحی مانند کمر، پاها، زانوها، گردن و ... می شود. با خرید صندلی ماساژور روتای می توانید به صورت روزانه ماساژ حرفه ای دریافت نمایید و کارایی و انرژی خود را در طی روز برای انجام کارها و فعالیت هایتان افزایش دهید. با خرید صندلی ماساژور روتای در زمان و پول خود صرفه جویی نیز خواهید کرد و خرید صندلی ماساژور روتای نیز به شما این امکان را می دهد از سر تا نوک پاهایتان را ماساژ داده و لذت ببرید.

انواع صندلی ماساژور روتای در این بخش از فروشگاه اینترنتی هایپرجیم موجود است که با توجه به بودجه و نیازتان می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ارسال و نصب صندلی ماساژور روتای در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در تهران رایگان بوده و ارسال صندلی ماساژور روتای در شهرستان تا باربری هر شهر رایگان می باشد.

خرید صندلی ماساژور روتای / قیمت صندلی ماساژور روتای

با استفاده از صندلی ماساژور روتای سرعت جریان خون در بدن شما بیشتر شده و این حرکت از ماساژ درمانی کلی جریان خون را به شکل بی نظیری تصحیح می کند و از فرق سر گرفته تا نوک انگشتان پا همه از جریان زیاد خون بهره می برند. مواد مضر و سموم با جریان بالای خون در زمان ماساژ با صندلی ماساژور روتای راحت تر دفع خواهد شد. دریافت ماساژ از طریق خرید صندلی ماساژور روتای به تجمع مواد غذایی مفید در بدن کمک کرده و از به وجود آمدن انواع بیماری ها پیشگیری می کند. همان طور که اشاره شد قیمت صندلی ماساژور روتای در انواع مختلف متفاوت است و شما با هر بودجه ای که دارید می توانید خرید صندلی ماساژور روتای خوبی را تجربه نمایید. قیمت صندلی ماساژور روتای بر اساس قابلیت ها تعداد کیسه های هوا یا انواع ماساژی که می تواند ارائه دهد متفاوت است.

صندلی ماساژور روتای ارزان

با خرید صندلی ماساژور روتای ارزان ذهن تان نیز آرام تر می شود و افکار مثبت بیشتری در ذهن شما ایجاد خواهد شد. استرس و افسردگی را نیز با خرید صندلی ماساژور روتای ارزان می توانید کنترل کرده یا حتی از بین ببرید. با خرید صندلی ماساژور روتای می توانید تمام قسمت های بدن خود را از درد و خستگی نجات دهید. صندلی ماساژور روتای با جنس و کیفیت عالی قادر است انواع مختلفی از ماساژ را در اختیار شما قرار دهد یا حتی در بعضی از مدل های صندلی ماساژور روتای قابلیت مادون قرمز و گرمایی نیز تعبیه شده است که با استفاده از آن می توانید عضلات خود را از اسپاسم نجات دهید و به آرامش خوبی بعد از یک روز پر هیاهو برسید.

این را مد نظر قرار دهید که باید صندلی ماساژور روتای ارزان را از فروشگاه های و نمایندگی های مجاز تهیه نمایید. در این بخش می توانید با انواع صندلی ماساژور روتای آشنا شوید و با خواندن اطلاعاتی که در اختیار شما قرار داده ایم خرید خوبی داشته باشید. صندلی ماساژور روتای می تواند ماساژ دلچسبی را در هر ساعتی که شما وقت کافی داشتید در اختیار شما قرار دهد. قیمت صندلی ماساژور روتای در انواع مختلف، متفاوت است و در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم می توانید صندلی ماساژور روتای ارزان اما با کیفیت بالا را خریداری نمایید.

 • صندلی ماساژور روتای 8600S

  صندلی ماساژور روتای 8600S قابلیت حرکت و باز شدن به سمت جلو تا طول 26 سانتی متر را دارد که در صورت نیاز می توانید دستگاه را در حالت خوابیده قرار دهید و کاربر تنها به 5 سانتی متر فاصله از دیوار برای قرار دادن دستگاه نیاز خواهد داشت. این دستگاه از سیستم گرمایشی در ناحیه کمر برخوردار است که باعث شل شدن عضلات شده و تاثیر پذیری بدن از ماساژ را چند برابر خواهد کرد؛ در صورتی که از درد های مزمن در ناحیه کمر رنج می برید، می توانید با ماساژ گرفتن در این صندلی به طور چشمگیری درد هایتان را کاهش دهید. این دستگاه بوسیله 53 کیسه هوا در نقاط مختلف دستگاه و نیز رولینگ یا گوی های ماساژ در نواحی کمر، گردن و نشیمنگاه اقدام به ماساژ کل بدن می نماید. کاربر می تواند با استفاده از ریموت کنترل LED در این دستگاه تمامی عملیات ماساژ را به آسانی اعمال نماید. در نواحی بغل نشیمنگاه، پهلو، کتف و شانه، ساعد و بازو، نشیمنگاه و پا از کیسه های هوا برای ماساژ استفاده شده است که با فشار هوا باعث لذت هرچه بیشتر کاربر از ماساژ خواهد شد.
  صندلی ماساژور روتای 8600S قابلیت های ویژه ای از جمله: سیستم تسویه و یونیزه هوا و ریل ماساژ L شکل که از گردن تا ران پا بالا و پایین می رود و نقاط طب سوزنی را بیشتر تحریک می کند، تنظیم شدت ماساژ در پشت کمر و کیسه های هوا، جای گیری صفر برای صرفه جویی در محیط، ماساژ بی وزنی و ماساژ سه بعدی با تکنولوژی جدید دارا می باشد. این دستگاه تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند و می توان مدت زمان ماساژ را در آن تنظیم نمود. ناحیه ساق پا به صورت اتوماتیک تا 26 سانتی متر کشیده خواهد شد تا نیاز کاربر با قدهای متفاوت را برآورده سازد؛ همچنین تعداد 4 گوی در 2 ردیف به خوبی نقاط کف پا را ماساژ داده که تا 5 سطح شدت ماساژ متغیر می باشد که به بهترین شکل خستگی را از بدن بیرون می کند. از قابلیت های ویژه این صندلی ماساژ می توان به ریتمیک کردن ماساژ با موزیک اشاره نمود که ماساژی هیجان انگیز را برای کاربر به ارمغان می آورد. علاوه بر این می توان از طریق اتصال بلوتوث موزیک مورد علاقه را از اسپیکرهای دستگاه شنید؛ برای سیستم های صوتی دیگر، کابل صوتی اضافی در کنار سوکت کنترل موجود می باشد.

 • صندلی ماساژ روتای مدل 8720

  صندلی ماساژ روتای مدل 8720 مجهز به ماساژ L شکل است که نزدیک به انحنای بدن بوده و از گردن تا ران، بالا و پایین می رود و نقاط طب سوزنی را به خوبی تحریک می نماید. با استفاده از سیستم بلوتوث در این دستگاه می توان حین ماساژ گرفتن به موسیقی مورد علاقه گوش داد. این دستگاه قادر است ماساژ کتف و شانه، ماساژ پا، کف پا و ساق پا، ماساژ نشیمنگاه و بغل نشیمنگاه، ماساژ حالت اتوماتیک، ماساژ L شکل، حرکت صندلی رو به جلو، مرکز ثقل صفر، فیزیک درمانی، مغناطیس تراپی، کشش مفاصل را به کاربر ارائه دهد. سیستم گرمایشی تعبیه شده در ناحیه کمر می تواند درد پشت و کمر را بهبود بخشیده و نیز متابولیسم را افزایش دهد.
  در ناحیه کمر، گردن و نشیمنگاه برای ماساژ از گوی استفاده شده است که به خوبی این نواحی را ماساژ داده و موجب آرامش خواهد شد. طراحی دستگاه به صورتی است که تا 26 سانتی متر رو به جلو حرکت می کند و تنها به 5 سانتی متر فاصله از دیوار برای جاگیری نیاز دارد. ماساژ کف پا در این دستگاه به صورت رولینگ انجام می شود و تعداد 4 گوی در 2 ردیف تعبیه شده است که کف پا را به خوبی ماساژ می دهد. ماساژ دست از کتف تا انگشتان به صورت ریتمیک از طریق فشار هوای پالسی انجام می گیرد.

 • صندلی ماساژ روتای مدل 8600

  صندلی ماساژ روتای مدل 8600 دستگاهی مناسب برای ماساژ بدن است که تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می نماید. در ناحیه کمر به دلیل سیستم گرمایشی می توان حین ماساژ باعث شل شدن عضلات این ناحیه شد که تاثیر به سزایی در کاهش و تخفیف درد خواهد شد؛ افرادی که دچار کمر درد های مزمن هستند می توانند در جهت درمان از این صندلی ماساژ استفاده نمایند. ماساژ دست از کتف تا انگشتان به صورت ریتمیک از طریق فشار هوای پالسی انجام می گیرد. در ناحیه کمر، گردن و نشیمنگاه برای ماساژ از گوی استفاده شده است که به خوبی این نواحی را ماساژ داده و موجب آرامش خواهد شد. تعداد 78 کیسه هوا در نقاط مختلف دستگاه تعبیه شده است که نواحی بازو، بغل نشیمنگاه، پا، پهلو، دست، کمر و نیز نشیمنگاه با استفاده از این کیسه های هوا ماساژ داده می شود.
  از ویژگی های این صندلی ماساژ می توان به ماساژ بی وزنی که با استفاده از آن صندلی به حالت خوابیده در می آید و باعث حس سبکی در فرد می شود، تنظیم تکیه گاه، جای گیری صفر که صندلی تا 26 سانتی متر رو به جلو حرکت می کند و باز می شود، تنظیم مدت زمان ماساژ، مغناطیس درمانی، حالت اتوماتیک، کشش مفاصل و پخش موزیک از طریق بلوتوث که حین ماساژ لذت را چند برابر می نماید اشاره نمود. این دستگاه ماساژ L شکل را اجرا می کند که از گردن تا ران پا پایین و بالا رفته و نزدیک به انحنای کمر می باشد. علاوه بر این نواحی کف پا از طریق رولینگ که تعداد 4 گوی در 2 ردیف وجود دارد ماساژ داده می شود که شدت آن تا 5 سطح قابل تنظیم است. جهت راحتی کاربر و تنظیم قد، ناحیه ساق پا به صورت اتوماتیک تا 26 سانتی متر کشیده می شود تا نیاز کاربران با قدهای متفاوت را بر آورده نماید.

 • صندلی ماساژور روتای 6920

  صندلی ماساژور روتای 6920 با بهره گیری از 52 عدد کیسه هوا در سرتا سر دستگاه و سیستم گرمایشی با فیبر کربن در قسمت پشت کمر و نشیمنگاه، ماساژی مطبوع و دلچسب را فراهم می‌ کند. برای ماساژ ناحیه پا این صندلی مجـهز به گـوی‌های 2×3 در قسمـت پای صـندلی بوده که با ایجاد ماساژی عمیق به گردش خون کمک می ‌کند؛ تعداد 4 گوی در 2 ردیف نقاط کف پا را ماساژ می دهند که تا 5 سطح سرعت ماساژ قابل تنظیم می باشد. علاوه بر این ناحیه ساق پا به صورت اتوماتیک تا 26 سانتی متر توسط کنترل کشیده می شود تا نیاز کاربران با قدهای متفاوت را برآورده نماید. این دستگاه از خاصیت zero Gravity برخوردار است که با استفاده از آن پشتی صندلی به حالت کاملا خوابیده در می آید و پای صندلی بالا آمده به این صورت وزن بدن در کل بدن تقسیم می شود که حس سبکی را به فرد القا می نماید.
  هنگام ماساژ با صندلی ماساژ Rotai 6920 می توان با استفاده از گرمایش 40 تا 50 درجه، درد در ناحیه پشت کمر را بهبود بخشید؛ علاوه بر این از طریق ماساژ L شکل در این دستگاه که نزدیک به انحنای بدن بوده و از گردن تا ران پا نقاط طب سوزنی را تحریک می نماید، بهترین ماساژ به کاربر ارائه خواهد شد. دستگاه قابلیت پخش موزیک از طریق اتصال به بلوتوث را دارد که می توان حین ماساژ موسیقی مورد علاقه را گوش داد؛ همچنین کنترل بلوتوث، سیستمی قابل استفاده توسط ویندوز 7، موبایل، انواع آیپد و آی سی برای پخش موزیک می باشد که برای سیستم های صوتی دیگر کابل اضافه در کنار سوکت کنترل تعبیه شده است. تعداد 3 ماساژ اتوماتیک، مرکز ثقل صفر، ماساژ دست، ماساژ کف پا و جاگیری صفر با این دستگاه به کاربر ارائه می شود.

7 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()