جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

صندلی ماساژور آی ریلکس

>> >> >> >>

صندلی ماساژور آی ریلکس ساخت کشور چین و تحت لیسانس کشور آمریکا است. صندلی ماساژورهای i Relax انواع متنوعی از ماساژ را ارائه می دهند و کیفیت بالایی دارند. در طراحی این محصول علاوه به کیفیت ماساژ به راحتی کاربر و مناسب بودن قیمت نیز توجه شده است. با مطالعه توضیحاتی که در مورد تک تک صندلی ماساژورهای این برند داده ایم می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و از آن لذت ببرید. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

صندلی ماساژور آی ریلکس

  • صندلی ماساژور آی ریلکس ibody 101

    صندلی ماساژور آی ریلکس ibody 101 به صورت غلتکی و با استفاده از کیسه های هوای تعبیه شده در نقاط مختلف دستگاه کاربر را ماساژ می دهد. ابعاد کلی دستگاه برابر با 121.5*73*126.4 سانتی متر است که می توان آن را به دلیل مبلی شکل بودن، در هر نقطه از منزل قرار داد. قدرت موتور این صندلی ماساژ برابر با 230 وات است و وزنی معادل 98 کیلوگرم دارد. از جمله انواع ماساژی که می توان با استفاده از این دستگاه گرفت می توان به ماساژ غلتکی کف پا، ماساژ سر و گردن، ماساژ غلتکی نشیمنگاه، ماساژ YOGA، ماساژ سه بعدی، ماساژ دستی، ماساژ اتوماتیک، کشش مفاصل، ماساژ دست، ماساژ بی وزنی، ماساژ L شکل و ماساژ غلتکی پشت کمر به علاوه گرمکن پشت کمر که تاثیر ماساژ را دو برابر می نماید و در شل شدن عضلات بسیار تاثیر گذار است، اشاره نمود. نوع ماساژی که این صندلی ارائه می دهد به صورت ریلکسی، ورز دادن، مشت زدن و کوبیدن می باشد.
    صندلی ماساژور آی ریلکس ibody 101 قابلیت پخش موزیک از طریق اتصال به سیستم بولوتوث دارد که می توان حین ماساژ آهنگ مورد علاقه را از اسپیکر های دستگاه شنید. این صندلی ماساژ مجهز به ریموت کنترل است که با استفاده از آن می توان عملکرد مورد نظر را بر روی دستگاه اعمال نمود و ماساژ مورد نظر را گرفت. عملیات ماساژ در نواحی مختلف در این صندلی ماساژ علاوه بر غلتک، با استفاده از کیسه های هوایی که در نقاط مختلف بدن از جمله: کیسه هوای سرشانه، کیسه هوای ساق پا، کیسه هوای دست، کیسه هوای کمر و کیسه هوای نشیمنگاه تعبیه شده است، صورت می گیرد. از قابلیت های این صندلی ماساژور می توان به تنظیم شدت کیسه هوا و سرعت، تنظیم مدت ماساژ، قابلیت اسکن بدن، تغییر 3 زاویه صندلی ماساژور به صورت اتوماتیک، تنظیم فاصله های غلتک های ماساژ از یکدیگر، توقف آنی دستگاه حین ماساژ، تنظیم زاویه پشتی و ماساژور پا اشاره نمود.

  • صندلی ماساژور آی ریلکس ibody 202

    صندلی ماساژور آی ریلکس ibody 202 قادر است انواع ماساژ به صورت دستی، ماساژ اتوماتیک در چندین حالت مختلف، ماساژ کمر همراه با گرمکن و ماساژ نشیمنگاه به صورت غلتکی و نیز ماساژ بغل نشیمنگاه با استفاده از کیسه هوا را انجام دهد. از ویژگی های این صندلی ماساژ می توان به حرکت اتوماتیک صندلی اشاره نمود که با فشار یک دکمه می توان زاویه صندلی را به صورت خوابیده یا جهت اشغال کمتر فضا و برگرداندن به حالت اولیه تغییر داد. بر روی دسته صندلی ریموت کنترل تعبیه شده است و کاربر با استفاده از آن می تواند تنظیمات مورد نظر بر روی دستگاه را به آسانی اعمال نماید.
    صندلی ماساژور آی ریلکس ibody 202 ساخت کشور چین است که موتوری با قدرت 70 وات دارد. این صندلی ماساژور قابلیت اتصال به بلوتوث دارد و کاربر می تواند در حین ماساژ گرفتن موسیقی مورد علاقه را از اسپیکرهای دستگاه گوش دهد. وزن دستگاه معادل 31 کیلوگرم دارد و ابعاد کلی آن برابر با 90*63*99 سانتی متر است که می توان دستگاه را به دلیل مبلی بودن در هر نقطه از محیط منزل قرار داد. علاوه براین به دلیل برخورداری از جای نگهداری موبایل و پورت USB تعبیه شده در دستگاه می توان در صورت نیاز گوشی هوشمند یا تبلت را شارژ کرد. طول ماساژ به صورت L شکل در این دستگاه تا 120 سانتی متر می باشد و به دلیل وجود گرمکن در ناحیه کمر تاثیر ماساژ بیشتر خواهد شد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()