جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

صندلی ماساژور اکیومد

>> >> >> >>

برند اکیومد یکی از تولید کننده های قوی در زمینه انواع صندلی های ماساژور می باشد که با طراحی هوشمند و اتوماتیک بهترین و پیشرفته ترین انواع ماساژ را برای شما ارائه می دهد.
این صندلی های ماساژور در کشور چین و با استفاده از فن آوری سوئیس تولید می شود و دارای انواع مختلف با ویژگی ها و امکانات متفاوتی ست.شما می توانید با در نظر گرفتن هدف خود از ماساژ و ویژگی های ماساژ دلخواهتان انتخاب مناسبی در این زمینه داشته باشید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

صندلی ماساژور اکیومد

 • صندلی ماساژور آکیومد AM-311

  صندلی ماساژور آکیومد AM-311 دارای غلتک هایی در سراسر بدنه از جمله ساق پا، نشیمنگاه می باشد. این صندلی ماساژ دارای 92 کیسه هوا بوده که در قسمت های مختلفی از بدن تقسیم بندی شده اند. این صندلی ماساژور قابلیت ماساژ گردن، شانه، کمر، ران، پاها و دست ها را دارد و شما می توانید به راحتی نوع، موضع ماساژ و سرعت ماساژتان را خودتان انتخاب کنید. این صندلی قابلیت گرما درمانی برای کل بدن را نیز دارد و کمک زیادی به تسکین درد های شما، رفع خستگی و کاهش استرس تان می باشد. بعد از استفاده از این دستگاه شما احساس آرامش خوبی بعد از یک روز سخت کاری خواهید داشت.
  با قرار گرفتن روی این صندلی ماساژ می توانید از شر کوفتگی و گرفتگی های عضلانی خلاص شوید و با آرامش خوبی در بدنتان به استراحت بپردازید. علاوه بر برنامه های خودکار، کشش مفاصل، گرمکن کل بدن، ماساژور روی پا با ماساژ بادی و سیستم کیسه های هوای چند لایه برای کل بدن از قابلیت های خوب این صندلی ماساژور هستند. با کنترل دکمه ای این صندلی می توانید برنامه مناسب و دلخواه تان را انتخاب کنید و به آرامش برسید. جاگیری صفر یا ثقل صفر (حالت بی وزنی) از قابلیت های خوبی است که در بعضی از مدل های صندلی های ماساژور وجود دارد و با کمک آن می توانید صندلی را کاملا بخوابانید و به صورت درازکش بدن را در حالت ریلکسی کامل قرار دهید. ساخت کشور چین است و دارای 1 سال گارانتی پس از فروش می باشد.

 • صندلی ماساژور آکیومد AM310

  صندلی ماساژور آکیومد AM310 دارای مکانیزم L-TRACK است و با قابلیت ماساژ چرخشی که می تواند ماساژ خوبی را به شما ارائه دهد. طراحی این صندلی ماساژور ارگانیک بوده و بدون اینکه نیاز باشد از صندلی را از دیوار فاصله بدهید می توانید در همه فضای خانه از آن استفاده کنید. در ساخت این صندلی ماساژور آخرین تکنولوژی روز دنیا به کار برده شده است که با استفاده از آنها می توانید آرامش دلچسبی را بعد از یک روز شلوغ کاری تجربه کنید. گوی های ماساژ در سراسر صندلی از کمر تا نشیمنگاه تعبیه شده اند که می توانند به تمامی این نقاط ماساژ خوبی ارائه دهند و ماساژ ریلی این دستگاه به صورت ارگونومیک می تواند از گردن تا کمر را ماساژ قدرتمندی دهد.
  90 عدد کیسه هوا در سراسر این صندلی تعبیه شده اند که قابلیت تنظیم قدرت دارند و می توانید به راحتی شدت آنها را کنترل کرده یا به طور کل آنها را خاموش یا روشن کنید. جاگیری صفر (حالت بی وزنی) از قابلیت های خوبی است که در بعضی از مدل های صندلی های ماساژور وجود دارد و با کمک آن می توانید صندلی را کاملا بخوابانید و بدن را در حالت ریلکسی کامل قرار دهید. کف پاها و ساق پاها از قسمت های مهمی در بدن هستند که به دلیل فعالیت های روزانه بیشتر به ماساژ احتیاج دارند و در این صندلی نیز برای پاها ماساژ غلتکی تعبیه شده است که می توانند ماساژ عمیق و دلچسبی به پاها بدهند و باعث آرام شدن و افزایش گردش خون این ناحیه شوند. تمام افراد با هر سن و سال و فرم بدنی می توانند از این دستگاه استفاده کنند. رنگ این دستگاه carbon black بوده که بسیار خاص و زیباست و این صندلی را بسیار جذاب کرده است.

 • صندلی ماساژور آکیومد AM432

  صندلی ماساژور آکیومد AM432 زیبا و خاص، همراه با آخرین تکنولوژی روزانه ساخته شده است. در این صندلی نیز تعدادی کیسه هوا تعبیه شده اند که قابلیت تنظیم قدرت دارند. گوی های ماساژ در سراسر صندلی از کمر تا نشیمنگاه تعبیه شده اند که می توانند تمامی این نقاط را ماساژ خوبی دهند و ماساژ ی که این دستگاه ارائه می دهد به صورت ارگونومیک بوده و قادر است از گردن تا کمر را ماساژ قدرتمندی دهد. این دستگاه نیازی ندارد با دیوار فاصله زیادی داشته باشد و به همین جهت به فضای زیادی احتیاج ندارد. جاگیری صفر(حالت بی وزنی) از قابلیت های خوبی است که در بعضی از مدل های صندلی های ماساژور وجود دارد و با کمک آن می توانید صندلی را کاملا بخوابانید و بدن را در حالت ریلکسی کامل قرار دهید. در پشت کمر شما سیستم گرمایشی وجود دارد که می تواند کمر نشیمنگاه یا حتی ناحیه ساق پای شما را گرم نگه دارد و اسپاسم های عضلانی شما را از بین ببرد.
  در قسمت نشیمنگاه نیز غلتک تعبیه شده است که از طریق آن می توانید در این قسمت نیز ماساژ دریافت کنید. از ویژگی های خوب این صندلی ماساژور داشتن کیسه هوا در قسمت شانه است که به گردن ماساژ شیاتسو ارائه می دهد. تمام افراد با هر سن و سال و فرم بدنی می توانند از این دستگاه استفاده کنند و این دستگاه دارای کیسه های هوای چند لایه برای کل بدن می باشد. کف پاها و ساق پاها از قسمت های مهمی در بدن هستند که به دلیل فعالیت های روزانه بیشتر به ماساژ احتیاج دارند و با استفاده از ریموت کنترل چند زبانه این صندلی ماساژور می توانید دستگاه را به راحتی تنظیم و کنترل کنید. امکان گوش دادن به موسیقی در حین انجام ماساژ در این دستگاه با کمک بلوتوث این دستگاه امکان پذیر است. مکانیزم S-TRACK با قابلیت ماساژ سه بعدی چرخشی نیز در این دستگاه تعبیه شده است که با انتخاب آن می توانید عضلات را از اسپاسم روزانه خلاص کنید.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()