جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
اندازه
برند
کالا برای:

میز بیلیارد لئو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته
>> >> >>

کمپانی لئو در کشور چین واقع شده است و این برند در سرتاسر دنیا از اعتباری جهانی برخوردار می باشد ؛ برند لئو در زمینه تولید انواع میز بیلیارد فعالیت دارد که انواع میز بیلیارد لئو بسیار با کیفیت بوده و در طرح ها و مدل های متنوع موجود می باشد و همین امر باعث شده افراد با سلیقه های متفاوت بتوانند ، میز بیلیارد مورد علاقه خود را از برند لئو انتخاب نمایند. با توجه به این امر که میز بیلیارد اصلی ترین اجزای بازی بیلیارد می باشد ، بنابراین باید در انتخاب میز بیلیارد دقت شود تا مدت ها کارآیی داشته باشد و آسیب نبیند ؛ میز بیلیارد لئو تولید شده از بهترین چوب و ملزومات بوده که می توانید با اطمینان خاطر میز بیلیارد لئو را سالیان سال استفاده نمایید.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» یکی از عرضه کنندگان انواع میز بیلیارد لئو در سرتاسر ایران است ؛ انواع میز بیلیارد لئو در فروشگاه هایپرجیم ، دارای 2 سال گارانتی می باشد. فروشگاه هایپرجیم انواع میز بیلیارد لئو را با برخورداری از طرح ها و مدل های متنوع موجود نموده است که همین امر باعث انتخاب راحت تر میز بیلیارد لئو مورد نظر برای مشتریان گرامی خواهد بود.

میز بیلیارد لئو | خرید و فروش میز بیلیارد لئو | قیمت میز بیلیارد لئو | فروشگاه اینترنتی میز بیلیارد لئو

همانطور که می دانید جنس میز بیلیارد در کیفیت بازی ارائه شده تاثیر داشته و به همین جهت انتخاب میز بیلیارد یکی از حساس ترین کارها حین خرید میز بیلیارد می باشد. سایز انواع میز بیلیارد متفاوت بوده و شما قادرید نسبت به فضایی که دارید و نیز سلیقه خود ، میز بیلیاردی را انتخاب نمایید که هر چه راحت تر به اجرای بازی بر روی میز بیلیارد بپردازید. علاوه بر تمامی این موارد ظاهر انواع میز بیلیارد بسیار متنوع بوده و برای هر سلیقه ای میز بیلیارد در طرح های متفاوت تولید شده است که موجب انتخاب راحت تر مشتری برای خرید میز بیلیارد مورد نظر خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی میز بیلیارد لئو

هایپرجیم جهت جلب رضایت مشتریان گرامی ، اقدام به فروش میز بیلیارد لئو به صورت آنلاین نموده است ؛ انواع میز بیلیارد لئو در فروشگاه اینترنتی میز بیلیارد لئو موجود می باشد که شما مشتریان گرامی می توانید با مراجعه به سایت هایپرجیم و مشاهده انواع میز بیلیارد در فروشگاه اینترنتی میز بیلیارد لئو ، میز بیلیارد لئو مورد نظر را مورد بررسی قرار داده و پس از مقایسه انواع میز بیلیارد لئو با سایر فروشگاه اینترنتی میز بیلیارد لئو ، اقدام به خرید میز بیلیارد لئو نمایید.

قیمت میز بیلیارد لئو

با توجه به این امر که قیمت میز بیلیارد در این روزها رو به افزایش بوده ، بنابراین یافتن بهترین قیمت میز بیلیارد کار آسانی نیست و باید برای خرید میز بیلیارد مورد نظر به دنبال مراکز فروش میز بیلیارد با قیمتی مناسب بود. قیمت میز بیلیارد لئو بسته به طرح انواع میز بیلیارد لئو و نیز سایز انواع میز بیلیارد لئو متغیر می باشد و با توجه به این امر شما باید حین خرید میز بیلیارد لئو با دقت میز بیلیارد لئو مورد نظر را انتخاب نمایید. علاوه براین برای یافتن بهترین قیمت میز بیلیارد لئو ، باید به مرکز فروش میز بیلیارد لئو که از اعتباری بالایی برخوردار باشد مراجعه نمایید.

خرید میز بیلیارد لئو و فروش میز بیلیارد لئو

هنگام خرید میز بیلیارد لئو عواملی در انتخاب میز بیلیارد لئو تاثیر گذار بوده که باید به آن ها دقت شود و از جمله این موارد می توان به : مرکز معتبر فروش میز بیلیارد لئو ، گارانتی میز بیلیارد لئو و نیز قیمت میز بیلیارد لئو اشاره نمود ؛ بنابراین قبل از هرچیز باید با توجه به این نکات در جهت خرید میز بیلیارد لئو اقدام نمایید. فروشگاه هایپرجیم ازمراکز معتبر در زمینه فروش میز بیلیارد لئو می باشد که انواع میز بیلیارد لئو را همراه با گارانتی عرضه می دارد و این امر باعث اطمینان خاطر مشتری حین میز بیلیارد لئو خواهد شد.

میز بیلیارد لئو ارزان

فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» انواع میز بیلیارد لئو ارزان را در فروشگاه موجود نموده است که موجب جلب رضایت مشتری خواهد شد ؛ همچنین یکی از مزایای خرید میز بیلیارد لئو ارزان از هایپرجیم ، کیفیت بالای انواع میز بیلیارد لئو بوده که با قیمتی مناسب به مشتریان گرامی عرضه می شود. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر در جهت خرید میز بیلیارد لئو ارزان از فروشگاه هایپرجیم اقدام کرده انواع میز بیلیارد لئو ارزان را همراه با گارانتی تحویل بگیرید.

10 / 10
از 1 کاربر
 • میز بیلیارد 7 فوت لئو Challenger

  میز بیلیارد 7 فوت لئو Challenger دارای طراحی ساده و زیبایی می باشد. این میز چینی بوده و با نام تجاری LEO شناخته شده است. ابعاد داخلی این میز130 *230 سانتی متر می باشد و 4 عدد چوب بازی مدل IBC و 1 عدد جا شاری دارد. این میز بیلیارد یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها ( راک) بر روی میز دارد. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند. لازم نیست نگران سری چوب هایتان در زمان بازی باشید
  میز بیلیارد LEO challenger دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید آن را انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Fiery Dragon

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Fiery Dragon قهوه ای رنگ بوده و  طراحی کلاسیکی دارد. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. این میز در کشور چین ساخته شده است و با نام تجاری LEO شناخته شده است. این میز بیلیارد4 عدد چوب برای بازی، یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. این میز بیلیارد 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب دارد.Fiery Dragon به معنای اژدهای آتشین است که نمادی از این نام در کناره های میز طراحی شده است.ابعاد داخلی این میز 145*260 سانتی متر بوده و یک عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Monarch

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Monarch بدنه قهوه ای رنگی دارد که در معنای پادشاه می باشد.این میز ظاهری کلاسیک با منبت کاری های زیبا و سلطنتی دارد. ابعاد داخلی این میز 145*260 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها نیز دارد. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند.
  این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد. چوب های این میز کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 چوب برای بازی می باشد.

 • میز بیلیارد 7 فوت لئو Fiery Dragon

  میز بیلیارد 7 فوت لئو Fiery Dragon قهوه ای رنگ بوده و طراحی کلاسیکی دارد. ابعاد داخلی این میز 130*230 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. این میز در کشور چین ساخته شده است و با نام تجاری LEO شناخته شده است.
  این میز بیلیارد 4 عدد چوب برای بازی، یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10عدد گچ چوب می باشد. Fiery Dragon به معنای اژدهای آتشین است که نمادی از این نام در کناره های میز طراحی شده است.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Hampton

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Hampton طراحی کلاسیکی دارد. این میز بیلیارد یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. لازم نیست نگران سری چوب هایتان در زمان بازی باشید .این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 عدد چوب برای بازی می باشد. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. ابعاد داخلی این میز 130 *230 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد.
  پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. این میز در کشور چین ساخته شده است و با نام تجاری LEO شناخته شده است. بدنه این میز به رنگ مشکی می باشد و پایه های آن طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز به پای شما برخوردی نداشته باشند. طراحی و کنده کاری های اطراف میز بسیار زیبا و خاص می باشد که چشم هر بینده ای را به خود جلب و علاقه مند به بیلیارد می کند.

 • میز بیلیارد 9 فوت لئو Hampton

  میز بیلیارد 9 فوت لئو Hampton یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. ابعاد داخلی این میز 160*285 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. بدنه این میز به رنگ مشکی می باشد و پایه های آن طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز به پای شما برخوردی نداشته باشند. طراحی و کنده کاری های اطراف میز بسیار زیبا و خاص می باشد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
  اسلیت ایتالیا جنس سنگ این میز بیلیارد می باشد و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز با نام تجاری LEO شناخته شده است. این میز بیلیارد 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب دارد. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 عدد چوب برای بازی می باشد.

 • میز بیلیارد 9 فوت لئو Monarch

  میز بیلیارد 9 فوت لئو Monarch پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید.این میز بدنه قهوه ای رنگی دارد که در معنای پادشاه می باشد. این میز ظاهری کلاسیک با منبت کاری های زیبا و سلطنتی دارد. ابعاد داخلی این میز 160*285 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها نیز دارد. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید.
  گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها دارد. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد. چوب های این میز کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 چوب برای بازی می باشد.

 • میز بیلیارد 7 فوت لئو Hampton

  میز بیلیارد 7 فوت لئو Hampton یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) بر روی میز دارد. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز چینی بوده و با نام تجاری LEO شناخته شده است. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی  می پوشاند. ابعاد داخلی این میز 130 *230 سانتی متر می باشد و 4 عدد چوب بازی مدل IBC و 1 عدد جا شاری دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید آن را انتخاب کنید.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Herod

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Herod این میز چینی بوده و با نام تجاری LEO شناخته شده است. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند. لازم نیست نگران سری چوب هایتان در زمان بازی باشید، این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب نیز می باشد. گچ سبب می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند.
  پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید آن را انتخاب کنید. این میز 4 عدد چوب با کیفیت بالا و مقاوم و 1 عدد جا شاری دارد. این میز بیلیارد یک عد جاچوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای جمع کردن توپ ها (راک) دارد.جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بالایی دارد.

 • میز بیلیارد 9 فوت لئو Fiery dragon

  میز بیلیارد 9 فوت لئو Fiery dragon قهوه ای رنگ بوده و طراحی کلاسیکی دارد. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. Fiery dragon به معنای اژدهای آتشین است که نمادی از این نام در کناره های میز طراحی شده است. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد.
  این میز در کشور چین ساخته شده است و با نام تجاری LEO شناخته شده است. این میز بیلیارد 4 عدد چوب برای بازی، یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. ابعاد داخلی این میز 160*285 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید.

 • میز بیلیارد 8 فوت سفید لئو Hampton

  میز بیلیارد 8 فوت سفید لئو Hampton با بدنه سفید رنگ بسیار جوان پسند و مدرن می باشد. این میز دارای 10 عدد سرچوب و 10عدد گچ چوب می باشد. پایه های میز بیلیارد LEO Hampton طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز به پای شما برخوردی نداشته باشند. اسلیت ایتالیا؛ جنس سنگ این میز بیلیارد می باشد و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 عدد چوب برای بازی می باشد.
  پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. ابعاد داخلی این میز145*260سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. این میز با نام تجاری LEO شناخته شده است و ساخت کشور چین می باشد.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Queen white piano

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Queen white piano دارای پایه های سفید و طرح های مشکی در گوشه های این میز است که ما را به یاد طراحی زیبای پیانو می اندازد. این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها دارد. ابعاد داخلی این میز 145*260 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها نیز دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید.
  چوبی های این میز کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 چوب برای بازی می باشد. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد.

 • میز بیلیارد 9 فوت قهوه ای لئو Queen piano

  میز بیلیارد 9 فوت قهوه ای لئو Queen piano رنگی قهوه ای و ظاهری کاملا شرقی دارد. ابعاد داخلی این میز 160*285 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد.میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. پایه های این میز طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز با پای شما برخوردی ندارد.
  این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد. 4 چوبی که برای این میز در نظر گرفته شده است کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند.

 • میز بیلیارد 7 فوت قهوه ای لئو Queen piano

  میز بیلیارد 7 فوت قهوه ای لئو Queen piano رنگی قهوه ای دارد و ظاهری کاملا شرقی و کلاسیک دارد. ابعاد داخلی این میز 130*230 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد. میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. پایه های این میز طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز با پای شما برخوردی ندارد. این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. طراحی این میز به شکل پیانو می باشد  و 4 چوبی که برای این میز در نظر گرفته شده است کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند. 

 • میز بیلیارد 8 فوت قهوه ای لئو Queen piano

  میز بیلیارد 8 فوت قهوه ای لئو Queen piano پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد.میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید.پایه های این میزرنگی قهوه ای بوده و ظاهری کاملا شرقی دارد. ابعاد داخلی این میز 145*260 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد.
  گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. پایه های این میز طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز با پای شما برخوردی ندارد. این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها ( راک) دارد. طراحی این میز به شکل پیانو می باشد و 4 چوبی که برای این میز در نظر گرفته شده است کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()