جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

میز بیلیارد لئو

>> >> >>

میز بیلیارد لئو ساخت کشور چین می باشد که در ابعاد و طرح های متفاوتی تولید شده اند.این میز بیلیارد دارای مدل ها و جنس های متفاوتی می باشد که می توانید مطابق سلیقه خود از میان آنها بهترین را انتخاب کنید.میز بیلیارد اصلی ترین نقش را در بازی بیلیارد بازی می کند و می تواند بر روی کیفیت بازی تاثیر بگذارد.برای خرید و انتخاب بهترین میز بیلیارد نیز می توانید محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید و از راهنمایی های مشاوران فروشگاه هایپرجیم نیز کمک بگیرید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
اندازه
برند
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

میز بیلیارد لئو

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Oriental

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Oriental ظاهر شرقی و کلاسیکی دارد. Oriental به معنی شرقی و معماری شرقی می باشد. نام تجاری لئو (Leo) شناخته شده است و 23 سال در زمینه تولید میز بیلیارد تجربه دارد. ابعاد داخلی این میز145*260 سانتی متر می باشد و 4 عدد چوب بازی و 1 عدد جا شاری دارد. این میز بیلیارد یک عد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) بر روی میز دارد.
  LEO Oriental دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب نیز می باشد. گچ به نوک چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار و مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید آن را انتخاب کنید.

 • میز بیلیارد 9 فوت لئو Challenger

  میز بیلیارد 9 فوت LEO challenger جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم و محکم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی  می پوشاند. جنس چوب بیلیارد این میز بسیار خوب و با کیفیت است و این میز 4چوب بیلیارد دارد. گچ به چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ به چوپ بهتر بچسبد و ضربات بهتری زده شوند و 10 گچ  چوب، 10 عد سرچوب برای این میز در نظر گرفته شده است. برای این میز 1 عدد جا چوبی برای قرار دادن چوب ها بعد از اتمام بازی و مثلثی برای جمع کردن توپ ها (راک) نیز در نظر گرفته شده است. این میز دارای ابعاد 160*285 سانتی متر می باشد. این میز یک دست شار تایوانی و 1 عدد جا شاری دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید آن را انتخاب کنید.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Fiery Dragon

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Fiery Dragon قهوه ای رنگ بوده و  طراحی کلاسیکی دارد. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. این میز در کشور چین ساخته شده است و با نام تجاری LEO شناخته شده است. این میز بیلیارد4 عدد چوب برای بازی، یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. این میز بیلیارد 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب دارد.Fiery Dragon به معنای اژدهای آتشین است که نمادی از این نام در کناره های میز طراحی شده است.ابعاد داخلی این میز 145*260 سانتی متر بوده و یک عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید.

 • میز بیلیارد 7 فوت لئو Fiery Dragon

  میز بیلیارد 7 فوت لئو Fiery Dragon قهوه ای رنگ بوده و طراحی کلاسیکی دارد. ابعاد داخلی این میز 130*230 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. این میز در کشور چین ساخته شده است و با نام تجاری LEO شناخته شده است.
  این میز بیلیارد 4 عدد چوب برای بازی، یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10عدد گچ چوب می باشد. Fiery Dragon به معنای اژدهای آتشین است که نمادی از این نام در کناره های میز طراحی شده است.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Monarch

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Monarch بدنه قهوه ای رنگی دارد که در معنای پادشاه می باشد.این میز ظاهری کلاسیک با منبت کاری های زیبا و سلطنتی دارد. ابعاد داخلی این میز 145*260 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها نیز دارد. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند.
  این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد. چوب های این میز کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 چوب برای بازی می باشد.

 • میز بیلیارد 7 فوت لئو Challenger

  میز بیلیارد 7 فوت لئو Challenger دارای طراحی ساده و زیبایی می باشد. این میز چینی بوده و با نام تجاری LEO شناخته شده است. ابعاد داخلی این میز130 *230 سانتی متر می باشد و 4 عدد چوب بازی مدل IBC و 1 عدد جا شاری دارد. این میز بیلیارد یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها ( راک) بر روی میز دارد. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند. لازم نیست نگران سری چوب هایتان در زمان بازی باشید
  میز بیلیارد LEO challenger دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید آن را انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند.

 • میز بیلیارد 7 فوت لئو Hampton

  میز بیلیارد 7 فوت لئو Hampton یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) بر روی میز دارد. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز چینی بوده و با نام تجاری LEO شناخته شده است. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی  می پوشاند. ابعاد داخلی این میز 130 *230 سانتی متر می باشد و 4 عدد چوب بازی مدل IBC و 1 عدد جا شاری دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید آن را انتخاب کنید.

 • میز بیلیارد 9 فوت لئو Hampton

  میز بیلیارد 9 فوت لئو Hampton یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. ابعاد داخلی این میز 160*285 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. بدنه این میز به رنگ مشکی می باشد و پایه های آن طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز به پای شما برخوردی نداشته باشند. طراحی و کنده کاری های اطراف میز بسیار زیبا و خاص می باشد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
  اسلیت ایتالیا جنس سنگ این میز بیلیارد می باشد و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز با نام تجاری LEO شناخته شده است. این میز بیلیارد 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب دارد. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 عدد چوب برای بازی می باشد.

 • میز بیلیارد 8 فوت سفید لئو Hampton

  میز بیلیارد 8 فوت سفید لئو Hampton با بدنه سفید رنگ بسیار جوان پسند و مدرن می باشد. این میز دارای 10 عدد سرچوب و 10عدد گچ چوب می باشد. پایه های میز بیلیارد LEO Hampton طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز به پای شما برخوردی نداشته باشند. اسلیت ایتالیا؛ جنس سنگ این میز بیلیارد می باشد و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 عدد چوب برای بازی می باشد.
  پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. ابعاد داخلی این میز145*260سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. این میز با نام تجاری LEO شناخته شده است و ساخت کشور چین می باشد.

 • میز بیلیارد 9 فوت لئو Fiery dragon

  میز بیلیارد 9 فوت لئو Fiery dragon قهوه ای رنگ بوده و طراحی کلاسیکی دارد. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. Fiery dragon به معنای اژدهای آتشین است که نمادی از این نام در کناره های میز طراحی شده است. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد.
  این میز در کشور چین ساخته شده است و با نام تجاری LEO شناخته شده است. این میز بیلیارد 4 عدد چوب برای بازی، یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. ابعاد داخلی این میز 160*285 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Herod

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Herod این میز چینی بوده و با نام تجاری LEO شناخته شده است. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند. لازم نیست نگران سری چوب هایتان در زمان بازی باشید، این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب نیز می باشد. گچ سبب می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند.
  پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید آن را انتخاب کنید. این میز 4 عدد چوب با کیفیت بالا و مقاوم و 1 عدد جا شاری دارد. این میز بیلیارد یک عد جاچوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای جمع کردن توپ ها (راک) دارد.جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بالایی دارد.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Hampton

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Hampton طراحی کلاسیکی دارد. این میز بیلیارد یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. لازم نیست نگران سری چوب هایتان در زمان بازی باشید .این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. چوب های این میز بیلیارد کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 عدد چوب برای بازی می باشد. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. ابعاد داخلی این میز 130 *230 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد.
  پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و بسیار مقاوم است که روی آن را روکش مخصوص و مقاومی می پوشاند. این میز در کشور چین ساخته شده است و با نام تجاری LEO شناخته شده است. بدنه این میز به رنگ مشکی می باشد و پایه های آن طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز به پای شما برخوردی نداشته باشند. طراحی و کنده کاری های اطراف میز بسیار زیبا و خاص می باشد که چشم هر بینده ای را به خود جلب و علاقه مند به بیلیارد می کند.

 • میز بیلیارد 9 فوت قهوه ای لئو Queen piano

  میز بیلیارد 9 فوت قهوه ای لئو Queen piano رنگی قهوه ای و ظاهری کاملا شرقی دارد. ابعاد داخلی این میز 160*285 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد.میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. پایه های این میز طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز با پای شما برخوردی ندارد.
  این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد. 4 چوبی که برای این میز در نظر گرفته شده است کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند.

 • میز بیلیارد 9 فوت لئو Monarch

  میز بیلیارد 9 فوت لئو Monarch پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید.این میز بدنه قهوه ای رنگی دارد که در معنای پادشاه می باشد. این میز ظاهری کلاسیک با منبت کاری های زیبا و سلطنتی دارد. ابعاد داخلی این میز 160*285 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها نیز دارد. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید.
  گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها دارد. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد. چوب های این میز کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 چوب برای بازی می باشد.

 • میز بیلیارد 8 فوت لئو Queen white piano

  میز بیلیارد 8 فوت لئو Queen white piano دارای پایه های سفید و طرح های مشکی در گوشه های این میز است که ما را به یاد طراحی زیبای پیانو می اندازد. این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها دارد. ابعاد داخلی این میز 145*260 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها نیز دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید.
  چوبی های این میز کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند و این میز دارای 4 چوب برای بازی می باشد. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. این میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد.

 • میز بیلیارد 7 فوت قهوه ای لئو Queen piano

  میز بیلیارد 7 فوت قهوه ای لئو Queen piano رنگی قهوه ای دارد و ظاهری کاملا شرقی و کلاسیک دارد. ابعاد داخلی این میز 130*230 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد. پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد. میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. پایه های این میز طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز با پای شما برخوردی ندارد. این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها (راک) دارد. طراحی این میز به شکل پیانو می باشد  و 4 چوبی که برای این میز در نظر گرفته شده است کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند. 

 • میز بیلیارد 8 فوت قهوه ای لئو Queen piano

  میز بیلیارد 8 فوت قهوه ای لئو Queen piano پارچه درون میز تایوانی می باشد و در 12 رنگ متفاوت تولید شده است که مطابق با سلیقه خود می توانید از بین این رنگ ها انتخاب کنید جنس سنگ این میز بیلیارد اسلیت ایتالیا بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات دارد.میز بیلیارد دارای 10 عدد سرچوب و 10 عدد گچ چوب می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید.پایه های این میزرنگی قهوه ای بوده و ظاهری کاملا شرقی دارد. ابعاد داخلی این میز 145*260 سانتی متر بوده و 1 عدد جا شاری نیز برای جمع آوری توپ ها دارد.
  گچ به سر چوب ها زده می شود تا در زمان ضربه زدن توپ با چوپ تماس بهتری داشته باشد و ضربات بهتر زده شوند. پایه های این میز طوری طراحی شده است که در زمان راه رفتن اطراف میز با پای شما برخوردی ندارد. این میز یک عدد جا چوبی برای جمع آوری چوب ها و مثلثی برای مرتب کردن توپ ها ( راک) دارد. طراحی این میز به شکل پیانو می باشد و 4 چوبی که برای این میز در نظر گرفته شده است کیفیت بالا و استحکام بسیار زیادی دارند و بسیار خوش دست هستند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()