09377000080
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تردمیل حیوانات

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین اقساطی فقط کالاهای موجود :

تردمیل حیوانات خانگی از جمله دستگاه هایی است که بعد از مدتی حیوان خانگی شما عاشق آن می شود. تردمیل حیوانات خانگی شامل تردمیل سگ و تردمیل گربه می شود. سگ ها جزو آن دسته از حیوانات خانگی اند که به صورت غریزی نیازمند پیاده روی روزانه هستند. با خرید تردمیل حیوانات می توانید از فواید زیادی بهره مند شوید. برای مثال اگر تردمیل سگ یا تردمیل حیوانات را تهیه کنید، به افزایش سلامتی جسمی و روحی سگ خود، حل مشکلات رفتاری آن ها و افزایش طول عمرشان کمک می کنید. استفاده از تردمیل مخصوص سگ یک تضمینی برای سلامت جسمی سگ شماست، چرا که پیاده روی علاوه بر یک فعالیت ورزشی منظم برای تحرک و تخلیه انرژی، تناسب اندام و پیشگیری از چاقی سگتان مفید است. اضافه وزن در سگ ها باعث عضله درد، مشکل قلبی و تنفسی می شود. در نتیجه تردمیل سگ برای سگ هایی که تحرک خاصی ندارند، بسیار مناسب است. این نوع سگ ها کم کم تعامل ذهنی خود را با محیط از دست می دهند و امیال طبیعی مانند مسابقه و شکار نیز در آن ها کاهش پیدا می کند. برخی اوقات رفتارهایی مانند پارس بیش از حد، حفر گودال، جویدن های غیرضروری و سایر رفتارهای تخریبی و بی هدف ناشی از خستگی حیوان است که با استفاده از تردمیل مخصوص حیوانات ، انرژی حیوان تخلیه شده و رفتارهای منفی آن به حداقل می رسد. مفاصل سگ ها ذاتا با افزایش سن ضعیف می شوند، بنابراین فعالیت روزانه و استفاده از تردمیل مخصوص سگ برای حفظ قدرت عضلات آن بسیار مهم است. برای استفاده از تردمیل مخصوص سگ باید سرعت تردمیل بسیار کم باشد و آرام آرام با توجه به جثه سگ سرعت تردمیل سگ افزایش یابد. قبل و بعد استفاده از تردمیل مخصوص سگ به سگتان آب و غذا ندهید. به این نکته توجه داشته باشید که خرید تردمیل حیوانات برای گربه هایی که به پیاده روی آن ها کمتر توجه می شود و نیاز به تحرک بیشتری دارند نیز مناسب است.

خرید و فروش تردمیل حیوانات

خرید و فروش تردمیل حیوانات به دو صورت حضوری و غیرحضوری در هایپرجیم امکان پذیر است. هایپرجیم این امکان را برای متقاضیان انواع تردمیل حیوانات فراهم کرده است تا افرادی که به روش خرید کلاسیک یا سنتی علاقه مند هستند هم بتوانند به راحتی و باب میلشان خرید و فروش تردمیل حیوانات را انجام دهند. در این صورت شما می توانید تنوع و گستردگی انواع تردمیل حیوانات را در سایت هایپرجیم مشاهده کنید و به صورت حضوری خرید تردمیل حیوانات را انجام دهید، هایپرجیم از سراسر ایران پذیرای حضور شماست.

انواع تردمیل حیوانات

انواع تردمیل حیوانات در کنار کیفیت چشمگیر، طراحی ظاهری شکیلی هم دارند که همین مسئله موجب رونق خرید و فروش تردمیل حیوانات شده است. تردمیل مخصوص حیوانات تنوع و امکانات زیادی دارد، برای مثال می توان به تردمیل های آبی اشاره کرد که معمولا برای فیزیوتراپی حیوانات از آن استفاده می شود. از امکانات انواع تردمیل حیوانات، قفل ایمنی، حفاظت ایمنی و حالت های چندگانه است و با حرکت آرام حیوان را نمی ترساند.

قیمت تردمیل حیوانات

قیمت تردمیل حیوانات برای افرادی که حیوان خانگی دارند، مسئله مهمی است. حتما قبل از خرید تردمیل حیوانات عبارت تردمیل حیوانات ارزان را در اینترنت جستجو کرده اید، اگرچه به کارگیری این عبارت در این شرایط اقتصادی کمی نامعقول است. زیرا هیچ کالایی در بازار ثبات ندارد و قیمت تردمیل حیوانات نیز وابسته به همین مسئله است. مناسب بودن قیمت تردمیل حیوانات از دیگر دلایلی است که محبوبیت انواع تردمیل حیوانات بیشتر کرده است. شما می توانید از به روز بودن قیمت تردمیل حیوانات در سایت هایپرجیم اطمینان داشته باشید.

تردمیل حیوانات ارزان

عبارت تردمیل حیوانات ارزان ، عبارتی است که به احتمال زیاد در هنگام خرید و فروش تردمیل حیوانات از ذهن شما عبور کرده باشد. برخی از افراد تنها به دنبال تهیه تردمیل حیوانات ارزان هستند و به نیاز حیوان خود توجهی ندارند. در این صورت ممکن است، آن تردمیل حیوانات خانگی به درستی پاسخگوی نیازهای شما نباشد و در هنگام استفاده برایتان محدودیت یا آسیب به همراه داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که کیفیت را فدای تهیه تردمیل حیوانات ارزان نکنید.


تردمیل حیوانات نیز یکی از انواع تردمیل به حساب می آید. از تردمیل حیوانات عموما در مراکز توانبخشی حیوانات استفاده می شود. اگرچه استفاده خانگی و شخصی از انواع تردمیل حیوانات نیز منافاتی با ماهیت این دستگاه ندارد. تردمیل یکی از تجهیزات ورزشی پرکاربرد است و به طور کلی دستگاهی برای راه رفتن و دویدن در یک محل ساکن و ثابت است. اگر نگاهی به تاریخچه دستگاه تردمیل بیندازیم، مشاهده می کنیم که قبل از پیشرفت و توسعه ماشین ها، از انواع تردمیل به منظور کنترل قدرت حیوانات و انسان ها برای انجام کارها استفاده می شد. اغلب این تردمیل ها، آسیاب بودند که توسط گام های یک شخص یا حیوان کنترل می شدند. بعد از مدتی، از انواع تردمیل به عنوان دستگاهی برای تنبیه و مجازات زندانیانی که به کار سخت محکوم شده بودند، استفاده می شد. اصطلاحات تردمیل و تردویل برای مجازات و قدرت، به جای یکدیگر استفاده می شدند. اما امروزه از انواع تردمیل برای کنترل قدرت استفاده نمی شود و کاربرد ورزشی دارد. تردمیل مخصوص حیوانات یک بستر در حال حرکت، به همراه یک تسمه نقاله گسترده است که توسط موتور الکتریکی یا چرخ لنگر، کنترل می شود. تسمه به سمت عقب می رود و کاربر با توجه به سرعت تسمه نقاله بر روی ترمیل می دود یا راه می رود. تردمیل مخصوص حیوانات دستگاهی است که مخصوص حیواناتی از جمله سگ و گربه طراحی شده است. تردمیل حیوانات خانگی از فواید زیادی برخوردار است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()