جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

دوچرخه ثابت آذیموس

>> >> >>

آذیموس

دوچرخه ثابت آذیموس وسیله ای کاربردی و مفید برای اجرای تمرینات روزانه به شمار می آید که تاثیر به سزایی در سلامتی قلب- عروق و نیز تناسب اندام دارد. ورزش متدام بر روی دوچرخه ثابت آذیموس در صورتی که با رژیم غذایی منظم و همچنین برنامه تمرینی دقیق همراه باشد ، به طور چشمگیری موجب کالری سوزی خواهد شد ؛ به همین علت بیشتر افرادی که تصمیم به کاهش وزن دارند ، استفاده از انواع دوچرخه ثابت آذیموس را برای رسیدن به نتیجه دلخواه ، در اولویت قرار می دهند. رکاب زدن بر روی دوچرخه ثابت به صورت روزانه همچنین ، به دلیل ترشح هورمون اندورفین در بدن ، باعث افزایش انرژی مثبت در ورزشکار شده و همین امر از ابتلا به افسردگی جلوگیری خواهد کرد.
دوچرخه ثابت آذیموس در انواع مختلف از جمله : دوچرخه ثابت آذیموس خانگی و دوچرخه ثابت آذیموس باشگاهی تولید و به بازار جهانی عرضه شده است ؛ علاوه براین دوچرخه ثابت آذیموس نیز همانند سایر برندهای معتبر دنیا با دو عملکرد متفاوت که عبارتند از : دوچرخه ثابت آذیموس با عملکرد مگنتی و دوچرخه ثابت آذیموس با عملکرد الکترومگنتی موجود می باشد. بنابراین حین خرید دوچرخه ثابت آذیموس با توجه به هدفی که از تمرین بر روی دوچرخه ثابت آذیموس دارید ، اقدام به انتخاب و خرید دوچرخه ثابت آذیموس نمایید.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» جهت جلب رضایت مشتریان گرامی و نیز تکمیل کالکشن نمایشگاه ، انواع دوچرخه ثابت آذیموس را موجود نموده است ؛ شما می توانید با مراجعه به این مرکز فروش دوچرخه ثابت آذیموس ، انواع دوچرخه ثابت آذیموس را به صورت حضوری مشاهده نمایید. همچنین امکان خرید دوچرخه ثابت آذیموس به صورت غیر حضوری و آنلاین در هایپرجیم از طریق فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت آذیموس برای شما مشتریان گرامی فراهم شده است ؛ انواع دوچرخه ثابت آذیموس در فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت آذیموس همراه با جزئیات کامل قرار داده شده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دوچرخه ثابت آذیموس | خرید و فروش دوچرخه ثابت آذیموس | قیمت دوچرخه ثابت آذیموس

تمرین بر روی انواع دوچرخه ثابت موجب افزایش ظرفیت تنفسی خواهد شد ؛ هنگامی که شروع به رکاب زدن بر روی دوچرخه ثابت آذیموس می کنید ، ماهیچه قلب فعالیت بیشتری کرده و به این صورت گردش خون در بدن افزایش خواهد یافت. از این رو برای ادامه ورزش با دوچرخه ثابت ، نیاز به اکسیژن بیشتری دارید تا بتوانید به رکاب زدن بر روی دوچرخه ثابت ادامه دهید ؛ با توجه به این امر میزان اکسیژن دریافتی ریه ها چند برابر شده و با تداوم در اجرای تمرین با دوچرخه ثابت ، ظرفیت ریه ها افزایش خواهد یافت. به همین علت استفاده از انواع دوچرخه ثابت در زمینه پزشکی نیز بسیار رایج بوده و پزشکان تمرین با انواع دوچرخه ثابت را توصیه می نمایند.

فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت آذیموس

یکی از راحت ترین روش های خرید دوچرخه ثابت آذیموس ، روش آنلاین یا غیر حضوری می باشد ؛ فروشگاه هایپرجیم با توجه به این امر اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت آذیموس در سایت هایپرجیم نموده است. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت آذیموس در سایت هایپرجیم ، می توانید با انواع دوچرخه ثابت آذیموس به طور کامل از طریق اطلاعات وارد شده آشنا شوید و در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارش و خرید دوچرخه ثابت آذیموس مورد نظر از این فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت آذیموس نمایید.

قیمت دوچرخه ثابت آذیموس

قیمت دوچرخه ثابت آذیموس با توجه به نوع دوچرخه ثابت آذیموس ، عملکرد دوچرخه ثابت آذیموس ، تحمل وزن دوچرخه ثابت آذیموس ، مرکز فروش دوچرخه ثابت آذیموس و سایر موارد متفاوت خواهد بود. به این دلیل که قیمت دوچرخه ثابت آذیموس یکی از آیتم های خرید دوچرخه ثابت آذیموس به شمار می آید ، در صورتی که قصد خرید دوچرخه ثابت آذیموس را دارید ، بهتر است با تعیین هدف قبل از خرید دوچرخه ثابت آذیموس ، با انتخابی دقیق به طور مستقیم در قیمت دوچرخه ثابت آذیموس تاثیر گذار باشید. برای مثال قیمت دوچرخه ثابت آذیموس با عملکرد الکترومگنتی متغایر با قیمت دوچرخه ثابت آذیموس با عملکرد مگنتی می باشد.

خرید دوچرخه ثابت آذیموس و فروش دوچرخه ثابت آذیموس

خرید دوچرخه ثابت آذیموس باید با توجه به مواردی از جمله : قیمت دوچرخه ثابت آذیموس ، برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت آذیموس ، مراجعه به مرکز معتبر فروش دوچرخه ثابت آذیموس و ... انجام شود. فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» یکی از معتبر ترین مراکز فروش دوچرخه ثابت آذیموس در سراسر ایران می باشد که حین خرید دوچرخه ثابت آذیموس ، گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت آذیموس را به مشتریان گرامی عرضه می دارد. انواع دوچرخه ثابت آذیموس که در این مرکز فروش دوچرخه ثابت آذیموس ارائه می شود از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

دوچرخه ثابت آذیموس ارزان

انواع دوچرخه ثابت آذیموس ارزان در فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» با بهترین کیفیت عرضه می شود که از گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه ثابت آذیموس برخوردار می باشد. انواع دوچرخه ثابت آذیموس ارزان همچنین در فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت آذیموس وجود دارد و در صورتی که تصمیم به خرید دوچرخه ثابت آذیموس ارزان از سایت هایپرجیم دارید ، می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت آذیموس در سایت هایپرجیم با انواع دوچرخه ثابت آذیموس ارزان آشنا شده و پس از انجام بررسی های لازم دوچرخه ثابت آذیموس مورد نظر ، اقدام به ثبت سفارش و خرید دوچرخه ثابت آذیموس نمایید.

  • دوچرخه اسپینینگ آذیموس 8606 (S20)

    دوچرخه اسپینینگ آذیموس 8606 (S20) ؛ دوچرخه ای از نوع اسپینینگ بوده که قابلیت تنظیم زین و فرمان در 2 حالت متفاوت را دارد. این دوچرخه اسپینینگ آذیموس 56 کیلوگرم وزن دارد که می تواند تا 180 کیلوگرم را تحمل کند. این دوچرخه چینی به عنوان دستگاهی برای تناسب اندام و کاهش وزن بسیار ایده آل است و می تواند به ارتقای سلامتی بدن کمک کند. با استفاده از این دوچرخه ثابت اسپینینگ دوچرخه آذیموس می توانید به راحتی در مدت زمان کوتاهی با پیروی از یک برنامه ورزشی مناسب عضلات ران و شکم خود را تقویت کنید و زودتر به اهداف خود برسید. با کمک چرخ هایی که در قسمت جلوی دوچرخه اسپینینگ آذیموس 8606 (S20) تعبیه شده است می توانید دوچرخه ثابت را جابه جا کرده و در دیگر قسمت های خانه یا باشگاه از آن استفاده کنید. نمایشگر این دوچرخه اسپینینگ تعداد ضربان قلب، کالری سوزانده شده و مدت زمانی که تمرینات را انجام داده اید را به نمایش در می آورد.
    دوچرخه اسپینینگ آذیموس AZ 8606 زین راحتی دارد که تمام افراد در هر سن و سالی می توانند از آن استفاده نمایند. بر روی دسته های دوچرخه اسپینینگ آذیموس 8606 (S20) سنسور ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با قرار دادن دست های تان می توانید در کمترین زمان از تعداد ضربان قلب تان مطلع شوید. محلی برای قرارگیری بطری آب نیز بر روی این دوچرخه ثابت تعبیه شده است. این دوچرخه ثابت قابلیت تنظیم دارد و می توانید نسبت به آناتومی بدن تان آن را تنظیم نمایید. مقاومت سرعت دوچرخه اسپینینگ آذیموس 8606 (S20) قابل تنظیم می باشد و بنا به شدت تمرینات خود می توانید آن را تنظیم کنید. با کمک دستگاه اسپینینگ با زیاد کردن اعمال نیروی بیشتر در دوره طولانی، می توانید استقامت عضلانی را بیشتر نمایید. ابعاد دوچرخه اسپینینگ آذیموس 8606 (S20) در حدود 110*60*110 سانتی متر است. دوچرخه اسپینینگ آذیموس 8606 (S20) ساخت چین بوده و دارای 15 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  • دوچرخه ثابت آذیموس 8513 (R30)

    دوچرخه ثابت آذیموس 8513 (R30) دارای مانیتور LCD است که می تواند زمان، کالری، سرعت، ضربان قلب و میزان توده چربی بدن Body fat را به نمایش در بیاورد. صندلی پشتی دار این دوچرخه ثابت آذیموس 8513 (R30) به صورت افقی (کشویی) تنظیم می شود و در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی تعبیه شده است. دوچرخه ثابت مدل نشسته بوده و دارای استانداردهایی مانند استاندارد ROHS، استاندارد CE، استاندارد ETV، استاندارد CNAB و ... می باشد. با استفاده از دوچرخه مگنتیک راحتی آذیموس AZ 8513 R30 می توانید علاوه بر تقویت عضلات به بدن نیز تناسب اندام خوبی دهید سرعت روند چربی سوزی را در بدن تان افزایش دهید. وزن این دوچرخه ثابت آذیموس 52 کیلوگرم است که می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند.
    دوازده برنامه از پیش تعیین شده به صورت اتوماتیک نیز بر روی دوچرخه ثابت آذیموس 8513 (R30) تعبیه شه است که در صورت دلخواه نیز می توانید برنامه های مورد نظرتان را نیز بر روی این دوچرخه ثابت ذخیره کنید. دسته های دوچرخه ثابت آذیموس AZ R30 قابلیت تنظیم دارند و دارای سنسورهای ضربان قلب بردسته ها می باشند. تنظیم مقاومت دوچرخه ثابت آذیموس 8513 (R30) را می توانید به صورت الکترومگنتی تا 32 حالت انجام دهید و تمرینات را در سطوح مختلف اجرا کنید. با دوچرخه ثابت آذیموس 8513 (R30) در خانه و باشگاه می توانید باعث تقویت سیستم قلبی و عروقی و حتی دستگاه تنفسی خود شوید و مانع بسیاری از بیماری ها می گردد. دوچرخه ثابت آذیموس 8513 (R30) دارای ابعاد 70*32*154 سانتی متر است. دوچرخه ثابت آذیموس 8513 (R30) ساخت چین و دارای 15 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

9 / 10
از 33 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()