جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

پوشاک ورزشی زنانه آندر آرمور

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی اقساطی جدیدترین ارزان ترین گرانترین جستجوی پیشرفته
>> >> >>

پوشاک ورزشی زنانه آندر آرمور

مهم‌ترین و اولین قد‌می که برای انجام دادن ورزشی موفق باید انجام دهید، انتخاب پوشاک ورزشی مناسب است. یکی از برترین برندها در زمینه تولید پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور است. پوشاک ورزشی آندرآمور علاوه بر اینکه از سلامتی شما محافظت می کند می تواند انگیزه خوبی برای شروع ورزش کرد‌ن شما باشد. توجه داشته باشید پوشاک ورزشی آندرآمور که انتخاب می کنید باید‌ د‌ر عین راحتی، زیبا باشد و پوشاک ورزشی آندرآمور خوب باید بتواند از عرق کردن شما جلوگیری کند. در سراسر دنیا برندهای معروف از جمله پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور اقدام به تولید پوشاک ورزشی زنانه و ... در مد‌ل‌ها، طرح‌ها و اند‌ازه‌های متفاوت کرده اند که باید شما بنا به نیازی که دارید آگاهانه پوشاک ورزشی زنانه مورد نظرتان را انتخاب کنید. پوشاک ورزشی زنانه آندر آرمور از برندهای موفق در آمریکاست که توانسته با تولیدات با کیفیت خود در مدل های متنوع پوشاک ورزشی زنانه طرفداران زیادی پیدا کند.
پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد و با طرح ها و البته کیفیت بسیار خوب خود در بخش تولیدات پوشاک ورزشی زنانه موفق باشد. پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور در سراسر دنیا نمایندگی های فعالی دارد و پوشاک ورزشی زنانه خود را برای ورزشکاران علاقه مند در دسترس قرار داده است. زنان از آنجا که بدنی حساس تر و ظریف تر از آقایان دارند، باید پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور انتخابی آنها پاسخ گوی جنس لطیف و حساس آنها نیز باشد. بانوان باید در انتخاب لباس مخصوصا پوشاک ورزشی زنانه خود دقت بیشتری داشته باشند تا دچار مشکلات پوستی و جسمی نشوند و همیشه جنس برتر آنها مانند پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور و سایر برندهای نظیر آن را انتخاب کنند. در تولید پوشاک ورزشی زنانه آندر آرمور تکنولوژی های پیشرفته زیادی به کار گرفته شده است که سبب می شود در زمان اجرای تمرینات و جنب و جوش زیاد بدن شما خشک بماند‌، راحت تر باشد. پوشاک ورزشی آندر آمور با قدرت کشسانی بالایی که دارد این امکان را می دهد تا در زمان ورزش آزادی عمل بیشتری داشته باشید.
فروشگاه اینترنتی هایپرجیم در ضمینه خرید پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور و فروش پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور و در سایر برندها نیز فعالیت دارد و نمونه های جذاب آنها را برای خرید شما عزیزان گردآوری کرده است. با مطالعات خصوصیات پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور به راحتی می توانید این پوشاک ورزشی زنانه را با یکدیگر مقایسه کرده و حتی غیر حضوری نیز خرید پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور خوبی را تجربه نمایید. به صورت حضوری نیز می توانید به فروشگاه هایپرجیم بیاید و پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور را از نزدیک دیده و خریداری نمایید. قیمت تمام پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور در هایپرجیم بسیار منصفانه در نظر گرفته شده است و میتوان گفت که با خرید پوشاک ورزشی زنامه آندر آمور از هایپرجیم خیالتان بابت کیفیت راحت است.

پوشاک ورزشی زنانه آندر آرمور | خرید و فروش پوشاک ورزشی زنانه آندر آرمور | قیمت پوشاک ورزشی زنانه آندر آرمور

مطلع هستید که در زمان انجام دادن ورزش تعریق شما چند برابر می شود و تنها کار مهمی که باید انجام دهید آن است که لباس ورزشی خود را هوشمندانه انتخاب کنید. برای اینکه در زمان انجام دادن ورزش زود خسته نشوید بهترین کار انتخاب پوشاک ورزشی مناسب است. پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور یکی از برندهای موفق در تولید پوشاک ورزشی زنانه است. فروشگاه های زیادی مشغول به خرید و فروش پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور هستند و باید با در نظر گرفتن قیمت پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور و کیفیت پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور از میان مدل های مختلف پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور انتخاب مناسب انجام دهید پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور تولیدات متنوعی در زمینه پوشاک ورزشی بانوان ارائه کرده است. پوشاک ورزشی که انتخاب می کنید باید مناسب ورزشی باشد که انجام می دهید. در زمان خرید پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور فقط به قیمت پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور توجه نکنید و در حقیقت داشتن کیفیت را در انتخاب پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور د‌ر عین راحتی می تواند در مدل های مختلف اند‌ام شما را زیباتر نشان دهد و حتی از تعریق بد‌ن جلوگیری خواهد کرد‌. برای خرید پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور باید به فروشگاه لباس‌های ورزشی مناسب مراجعه کنید که فروشگاه اینترنتی پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور هایپرجیم از کامل ترین و مناسب ترین فروشگاه هایی است که می توانید انواع مدل های پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور را تهیه کنید.

خرید پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور / قیمت پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور

‌مد‌ل‌ها، طرح‌ها و اند‌ازه‌های متفاوت پوشاک ورزشی زنانه آندر آمورشما را گیج خواهند‌ کرد‌ و برای خرید پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور باید دقت بیشتری داشته باشید. اگر شما برای رشته ای خاص می خواهید انجام دهید باید دقت بیشتری در زمان خرید پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور داشته باشید. امروزه پوشاک ورزشی و حتی پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور در قیمت های مختلفی در بازار موجود هستند و بهترین کار آن است در زمان خرید پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور به قیمت پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور و جنس این پوشاک آن توجه نمایید. در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم قیمت پوشاک ورزشی زنانه آندرآموربسیار به صرفه و ارزان در نظر گرفته شده است و به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید خرید پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور را با بهترین قیمت پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور خریداری نمایید. در زمان خرید پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور را باید به جنس و راحتی آن در بدن تان توجه کنید تا حتی بتوانید برای راحت بودن بدن تان در طی روز یا حتی گشت و گذارتان نیز بتوانید استفاده نمایید.

پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور ارزان

خرید پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور ارزان و یافتن بهترین قیمت فروش پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور با وجود فروشگاه‌های خرید آنلاین پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور مانند هایپرجیم تسهیل شده است. پوشاک ورزشی را فقط از نظر قیمت آن انتخاب نکنید و از هر فروشگاهی خرید نکنید، زیرا لباس مستقیما با پوست شما در ارتباط است و در صورت نداشتن کیفیت خوب شما را دچار مشکل خواهند کرد. پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور ارزان قیمت یکی از محصولات پرطرفدار در فروشگاه اینترنتی پوشاک ورزشی زنانه آندر آمور هایپرجیم می باشد.

پوشاک ورزشی زنانه آندرآمور ارزان قیمت هایپرجیم علاوه بر اینکه قیمت مناسبی دارد، اما در عین حال از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

7 / 10
از 14 کاربر
 • بلوز آستین بلند زنانه آندر آرمور

  بلوز اسپرت آندرآرمور طراحی ساده دارد که با دوخت هایی بر روی آن و نیز لوگوی برند آندرآرمور بر روی سمت چپ لباس کامل شده است که علاوه بر سادگی، بسیار شیک می باشد. این بلوز از جنس فلامنت تولید شده است که جنسی نرم و سبک دارد، در تن حالتی جذب داشته و کاملا کشی است که می توانید آن را به آسانی تن کنید؛ همچنین با پوشیدن این لباس مانعی برای اجرای انوع حرکات کششی، خم شدن یا پیچیدن وجود نخواهد داشت. یقه لباس گرد بوده و دارای آستین های بلند است و اندازه قد لباس کاملا متناسب می باشد؛ همچنین ست کردن این بلوز با سایر لباس های ورزشی از جمله شلوار و کفش بسیار آسان است. این لباس دارای تنوع در رنگبندی می باشد که می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ مورد علاقه را انتخاب نمایید. این بلوز همچنین، مناسب برای پوشیدن به صورت روزانه است و با توجه به جذب بودن مدل آن، اندام شما به زیبایی نشان داده می شود.

 • سویشرت مانتویی آندر آمور

  سویشرت مانتویی آندر آمور؛ لباس ورزشی مناسب بانوان برای اجرای تمرینات روزانه و نیز استفاده روزمره در فصول پاییز و بهار می باشد. مدل این سویشرت جلو بسته و کلاهدار است که حالتی کاملا کشی دارد و هنگام پوشیدن به آسانی تن می رود. قد این پوشاک ورزشی مناسب برای فضای آزاد است که با توجه به جنس تولید شده، دارای آزادی حرکت در چرخش و اجرای تمرینات خواهد بود. جنس این لباس از پارچه غواصی بوده که از 93 درصد پلی استر و 7 درصد لایکرا تولید شده است؛ جنس داخلی این سویشرت به خوبی باعث حفظ هوای گرم در فصل سرما می شود و حالتی پنبه ای و نرم دارد.
  طراحی این پوشاک ورزشی با چاپ مارک آندر آمور در قسمت جلویی، جلوه ای ورزشی و خاص به لباس می دهد. کلاه این سویشرت دارای بند است که می توان آن را تنظیم کرد و همچنین در قسمت سمت راست لباس یک جیب زیپ دار قرار گرفته است. اگر بدنبال لباسی مناسب هستید که بتوانید علاوه بر اجرای تمرینات روزانه، در فصل پاییز و بهار خود را گرم نگه دارید، می توانید این مدل از سویشرت مانتویی آندرآمور را انتخاب نمایید.

 • شلوار ورزشی کشی آندر آرمور

  شلوار ورزشی کشی آندر آرمور؛ از سری محصولات برند معروف آندرامور است که دارای کش پهن و راحتی در کمر است که استفاده این شلوار را برای روزمره و در انجام اجرای تمرینات ورزشی راحت می کند. رنگ و جنس پارچه در قسمت کمر و مچ پاها متفاوت است و طرح دوخت نیز در سراسر شلوار به چشم می خورد و این کارها به جذابیت این شلوار ورزشی افزوده اند. در قسمت زانوها پارچه ای طرح دار کشی زیبایی به کار رفته است.
  جنس این شلوار آندرامور از پلی استر و الاستین است که قابلیت کشسانی آن را بیشتر کرده و اجازه می دهد شما با استفاده از این شلوار احاس راحتی و سبکی داشته باشید و بتوانید آزادانه تمرینات را اجرا کنید. به‌ طور کلی استفاده از پلی‌استر با قابلیت Sweat Wicking در محصولات ورزشی باعث می‌شود که رطوبت بدن به سطح خارجی لباس انتقال پیدا کند و در نتیجه ورزشکار احساس خنکی کند. کیفیت این شلوار بسیار خوب و البته با دوام بسیار زیادی است که بر اثر شست و شو و استفاده مداوم تغییر حالت نداده و تا مدت های زیادی برای شما قابل استفاده با همان زیبایی روز اول خواهد بود. نازکی و سبکی این شلوار سبب می شود در زمان پوشیدن احساس راحتی داشته و آزادی عمل بیشتری داشته باشید، البته نازکی این شلوار به معنای بدن نما بودن آن نیز نمی باشد.

 • لگ ورزشی تور دار آندر آرمور

  برای انجام دادن ورزش های هوازی یا حتی بدنسازی پوشیدن لگ بیشتر پیشنهاد می شود. جنس این لگ از پلی استر و الاستین است و با قد کوتاه تری که نسبت به سایر شلوارها دارد به شما آزادی عمل بیشتری می دهد و سبب عرق کردن شما حین ورزش نشده و جلوی دست و پای شما را برای اجرای تمرینات نخواهد گرفت. به‌ طور کلی استفاده از پلی‌استر با قابلیت Sweat Wicking در محصولات ورزشی باعث می‌شود که رطوبت بدن به سطح خارجی لباس انتقال پیدا کند و در نتیجه ورزشکار احساس خنکی کند.
  کیفیت و دوام این لگ بسیار زیاد است و بعد از مدت زمان کوتاهی استفاده یا شست و شو تغییر حالت نمی دهد. پارچه این لگ به گونه ای است که با پوشیدن آن احساس سبکی داشته و بدن و لباستان بر اثر عرق کردن خیس نخواهد شد و گردش هوای خوبی در این شلوار رخ خواهد داد. در قسمت هایی از این لگ پارچه تور نیز در نظر گرفته شده است که علاوه بر زیبایی و جذابیت این شلوار سبب جریان بیشتر هوا در پاهای شما خواهد شد. رنگ این لگ مشکی بوده و برای استفاده در باشگاه یا خانه مناسب می باشد. کمر این لگ کشی بوده که باعث می شود در زمان انجام ورزش احساس راحت تری داشته باشید و بتوانید با سرعت بیشتری آن را بپوشید یا درآورید. آندرآمور برند شناخته شده ای در بین تولید کنندگان لباس های ورزشی است و توانسته با محصولات با کیفیت خود طرفداران زیادی بدست آورد.

 • لگ ورزشی آندر آرمور

  پوشیدن برخی شلوار گشاد در تمام ورزش ها خوب نیست و گاهی این آزادی شلوارها دست ‌و پا گیر شما خواهد شد و فعالیت شما را محدود خواهد کرد. برند آندرآرمور یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع پوشاک ورزشی است که با تولید این طرح از لگ ورزشی توانسته پیشنهادی عالی برای ورزشکاران حرفه‌ای ارائه دهد. جنس این لگ از پنبه و پلی الاستر است و پنبه موجود در این لگ سبب لطافت بیشتر این شلوار شده و به شما اجازه می دهد در فصل سرما نیز از آن استفاده کنید و پاهای خود را گرم نگه دارید.
  پلی‌استر برخلاف برخی الیاف بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه، کیفیتش را از دست نخواهد داد و در ضمن اجازه نمی دهد بدن شما خیس عرق شود و بدن را خشک نگه می دارد. پلی‌استر برخلاف برخی الیاف بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه، کیفیتش را از دست نخواهد داد. کمر این شلوار نیز کشی و بدون دکمه و زیپ است. این لگ با شست و شو تغییر حالت نمی دهد و می توانید مدت ها از آن با همان فرم و حالت اولیه استفاده کنید. برای دوام و پایداری بیشتر لگ، در روند ساخت آن از الیاف پلی‌استر استفاده شده است.

 • ساپورت طرح دار زنانه آندر آرمور

  یکی از پرکاربرد ترین پوشاک ورزشی که این روزها نیز مورد استفاده اغلب ورزشکاران می باشد ، ساپورت است که موجب راحتی حین تمرین خواهد شد. به همین دلیل انواع ساپورت ورزشی توسط آندر آمور تولید و به بازار عرضه شده است؛ محصولات آندر آرمور از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار داشته و از بهترین الیاف و اجناس تولید می شوند که همین امر موجب معروفیت برند آندر آرمور شده است. ساپورت طرح دار آندر آرمور با برخورداری از جنسی کشی و انعطاف پذیر در تن حالتی جذب داشته که این امر موجب زیباتر نشان دادن اندام ورزشکار خواهد شد. این ساپورت طرح دار آندر آرمور دارای قدی متناسب می باشد که افراد با سایز های متفاوت به راحتی می توانند از این ساپورت طرح دار آندر آرمور برای اجرای تمرینات ورزشی استفاده نمایند.
  این ساپورت طرح دار آندر آرمور دارای کمری ارتجاعی بوده که به راحتی تن می رود و نیز مارک برند آندر آرمور بر روی این ساپورت طرح دار آندر آرمور حک شده است. اجرای تمرین در سالن بدنسازی با پوشیدن این ساپورت طرح دار آندر آرمور هوا را به داخل نفوذ داده و مانع از تعریق بیش از حد بدن حین اجرای تمرین خواهد شد؛ همچنین استفاده از این ساپورت طرح دار آندر آرمور به صورت روزانه در محیط منزل نیز بسیار مناسب بوده و موجب اجرای راحت تر فعالیت های فیزیکی خواهد شد. به دلیل برخورداری این ساپورت طرح دار آندر آرمور از رنگبندی های متنوع می توانید این ساپورت طرح دار آندر آرمور را با سایر پوشاک ورزشی و نیز کتونی ورزشی ست نمایید.

 • ساپورت طرح دار آندر آرمور

  برای اجرای تمرینات روزانه یکی از بهترین پوشش ها استفاده از ساپورت اسپرت است که با استفاده از انواع ساپورت می توان به راحتی به اجرای فعالیت های فیزیکی پرداخت. جنس این ساپورت طرح دار آندر آرمور کشی و ارتجاعی بوده که به راحتی تن می رود و به دلیل کشی بودن اجرای حرکات تمرینی با پوشیدن این ساپورت طرح دار آندر آرمور بسیار آسان می باشد. ساپورت طرح دار آندر آرمور به دلیل رنگی و طرح دار بودن به راحتی با سایر پوشاک ورزشی مانند کتونی ورزشی و تیشرت ورزشی ست خواهد شد. استفاده از ساپورت طرح دار آندر آرمور در سالن بدنسازی به خوبی هوا را به داخل نفوذ داده و مانع از تعریق بیش از حد حین اجرای تمرین خواهد شد.
  کمر این ساپورت طرح دار آندر آرمور کاملا کشی بوده و نیز مارک برند آندر آمور بر روی این ساپورت طرح دار آندر آرمور حک شده است؛ قد این ساپورت طرح دار آندر آرمور مناسب برای سایز های متفاوت بوده و مدلی کاملا جذب در پا دارد که اندام را به زیبایی نشان می دهد. ساپورت طرح دار آندر آرمور محصولی از برند معتبر آندر آرمور می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و می توانید مدت ها از این ساپورت طرح دار آندر آرمور استفاده نمایید. استفاده از این ساپورت طرح دار آندر آرمور در منزل نیز بسیار رایج بوده که موجب راحتی خواهد شد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()