جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

تخته‌ دارت پرو اسپورت

>> >> >>

ورزش دارت طرفداران بسیاری دارد که همین امر باعث رقابت در زمینه ساخت و تولید انواع تخته دارت در برندهای متنوع شده است ؛ تخته دارت پرو اسپورت نیز یکی از تولید کنندگان انواع تخته دارت پرو اسپورت می باشد که انواع تخته دارت پرو اسپورت از کیفیت بالایی برخوردار است. همانطور که می دانید جنس و کیفیت تخته دارت میزان خطا حین برخورد دارت با تخته را کاهش می دهد و شما هنگام خرید تخته دارت باید به نوع تخته دارت دقت نمایید ؛ جنس تخته دارت پرو اسپورت بسیار مستحکم بوده و ضربات دارت را به خوبی جذب کرده و مانع از هدر رفتن امتیاز حین تمرین دارت خواهد شد.
تخته دارت پرو اسپورت وزنی سبک داشته و دارای نگه دارنده دیواری می باشد که به راحتی در نقطه مورد نظر متصل خواهد شد. طراحی تخته دارت پرو اسپورت به صورتیست که دایره تخته دارت پرو اسپورت از قسمت های مثلثی به وسیله سیم فلزی تشکیل شده است ؛ سیم‌ های تعبیه شده بر روی تخته دارت پرو اسپورت که برای مشخص ‌کردن امتیاز‌ روی این صفحه کشیده‌ شده ‌اند ، دارای قطری مناسب هستند تا احتمال برخورد سوزن دارت با ‌آن‌ها کم شود. تخته دارت پرو اسپورت یکی از برندهای معتبر تخته دارت می باشد که در ساخت و تولید تخته دارت پرو اسپورت از بهترین قطعات و ملزومات استفاده شده است.
فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» ارائه دهنده انواع تخته دارت پرو اسپورت می باشد که شما مشتری گرامی می توانید به صورت حضوری از انواع تخته دارت پرو اسپورت در این مرکز فروش تخته دارت پرو اسپورت دیدن فرمایید ؛ انواع تخته دارت پرو اسپورت در این مرکز فروش تخته دارت پرو اسپورت بسیار با کیفیت می باشد. شما مشتری گرامی همچنین می توانید آنلاین و غیر حضوری ، انواع تخته دارت پرو اسپورت را در فروشگاه اینترنتی تخته دارت پرو اسپورت در سایت هایپرجیم مشاهده نموده و در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارش و خرید تخته دارت پرو اسپورت از این فروشگاه اینترنتی تخته دارت پرو اسپورت نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تخته‌ دارت پرو اسپورت | خرید و فروش تخته‌ دارت پرو اسپورت | قیمت تخته‌ دارت پرو اسپورت

دارت تفریحی سرگرم کننده است که با برخورداری از تخته دارت می توانید به راحتی و در کمترین زمان ، ورزش دارت را انجام دهید. درست است که بازی دارت به نظر آسان می آید ، اما برای انجام آن شما نیاز به مهارت لازم داشته و همچنین باید از انواع تخته دارت با کیفیت استفاده کنید تا در نتیجه ورزش تاثیری مثبت داشته باشد. ورزش دارت به شما کمک می کند تا با ایجاد تعادل دست و فکر و چشم ، تمرکزتان را افزایش دهید ؛ این ورزش نیازی به فضای زیاد نداشته و در کوچکترین مکان امکان برگزاری بازی دارت وجود دارد. از مزایای ورزش دارت این است که افراد در هر سن و با هر شرایطی به راحتی می توانند ، بازی دارت را انجام دهند.

فروشگاه اینترنتی تخته دارت پرو اسپورت

فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم جهت سهولت در روند خرید تخته دارت پرو اسپورت و نیز رواج خرید تخته دارت پرو اسپورت به صورت آنلاین ، فروشگاه اینترنتی تخته دارت پرو اسپورت را در سایت هایپرجیم راه اندازی نموده است ؛ در این فروشگاه اینترنتی تخته دارت پرو اسپورت ، انواع تخته دارت پرو اسپورت با کیفیت موجود می باشد. شما می توانید با برخورداری از اینترنتی در کمترین زمان با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی تخته دارت پرو اسپورت به راحتی ، تخته دارت پرو اسپورت مورد نظر را سفارش دهید تا در اسرع وقت تخته دارت پرو اسپورت خریداری شده برای شما مشتری گرامی ارسال شود.

قیمت تخته دارت پرو اسپورت

قیمت تخته دارت پرو اسپورت یکی از فاکتورهای اصلی حین خرید تخته دارت پرو اسپورت می باشد ؛ قیمت تخته دارت پرو اسپورت بسیار مناسب بوده و می توانید با صرف کمترین هزینه بهترین تخته دارت پرو اسپورت را تهیه کنید. اما برای یافتن بهترین قیمت تخته دارت پرو اسپورت باید به مراکز معتبر فروش تخته دارت پرو اسپورت مراجعه نمایید. برای اطلاع از قیمت تخته دارت پرو اسپورت همچنین می توانید به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی تخته دارت پرو اسپورت ، از قیمت تخته دارت پرو اسپورت به آسانی مطلع شوید.

خرید تخته دارت پرو اسپورت و فروش تخته دارت پرو اسپورت

فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه فروش تخته دارت پرو اسپورت می باشد که انواع تخته دارت پرو اسپورت با کیفیت را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد ؛ برای خرید تخته دارت پرو اسپورت شما می توانید به صورت حضوری از این مرکز فروش تخته دارت پرو اسپورت دیدن فرمایید. همچنین امکان خرید تخته دارت پرو اسپورت از فروشگاه اینترنتی تخته دارت پرو اسپورت برای شما مشتری گرامی فراهم شده است که می توانید به صورت آنلاین اقدام به خرید تخته دارت پرو اسپورت نمایید. این مرکز فروش تخته دارت پرو اسپورت بهترین و با کیفیت ترین انواع تخته دارت پرو اسپورت را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد.

تخته دارت پرو اسپورت ارزان

انواع تخته دارت پرو اسپورت ارزان در بازار موجود می باشد ولی هر تخته دارت پرو اسپورت ارزان ارزش خرید ندارد وشما باید تخته دارت پرو اسپورت ارزان را بیابید که کیفیت داشته باشد تا بتوانید مدت ها از تخته دارت پرو اسپورت خریداری شده ساتفاده نمایید. در فروشگاه تجهیزات ورزشی هایپرجیم انواع تخته دارت پرو اسپورت ارزان موجود می باشد ؛ تخته دارت پرو اسپورت ارزان در این مرکز فروش تخته دارت پرو اسپورت ، بسیار با کیفیت و مرغوب بوده که می توانید با خرید تخته دارت پرو اسپورت ارزان ، مدت ها به تفریح و سرگرمی بپردازید.

  • تخته‌ دارت پرو اسپورت BL-17115

    تخته دارت ورزشی همگانیست که افراد خانواده را دور هم جمع کرده و از کوچک ترین عضو خانواده تا بزرگترین آن ها می توانند این بازی را انجام دهند؛ ورزش دارت فواید بسیاری دارد که اصلی ترین فایده آن را می توان افزایش قدرت تمرکز در افراد دانست. برای این ورزش نیازی به فضای زیادی نیست و می توان در کمترین محدوده به اجرای تمرین پرتاپ دارت پرداخت؛ تنها کافیست تخته دارت را در فاصله 173 سانتی متری از سطح زمین به دیوار نصب کرده و برای پرتاب سوزن دارت از تخته 237 سانتی متر فاصله بگیرید که این شعاع پرتاپ برای تمرین دارت کاملا استاندارد می باشد.
    تخته‌ دارت پرو اسپورت مدل BL-17115 با ابعاد 43 سانتی متر است و جنس آن چوبی می باشد که با پرتاب پی در پی سوزن های دارت آسیب نخواهد دید و می توان از آن تا مدت ها استفاده نمود. سیم‌ های تعبیه شده بر روی قاب فلزی که برای مشخص ‌کردن امتیاز‌ روی این صفحه کشیده‌ شده ‌اند، دارای قطر مناسبی هستند تا احتمال برخورد سوزن با ‌آن‌ها کم شود. این تخته دارت دارای 6 عدد سوزن با جنسی فلزی و پره های پلاستیکی می باشد که در اثر برخورد با دیوار یا افتادن بر روی زمین شکسته نخواهند شد. با تداوم در اجرای تمرین دارت می توانید علاوه بر ایجاد تمرکز بالا، زاویه دید چشم ها و دست ها را به خوبی هماهنگ نمایید. این تخته دارت از کیفیت بالایی برخودار بوده و محصولی از کشور چین است.

8 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()