جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
تحمل وزن
کالا برای:

تردمیل آذیموس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی اقساطی جدیدترین ارزان ترین گرانترین جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

آذیموس

تردمیل یکی از بهترین تجهیزات ورزشی است که برای رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن و البته ارتقای سلامتی کمک زیادی خواهد کرد. تردمیل در کشورهای مختلف با امکانات و کیفیت قطعات متفاوت تولید می‌شود که می‌توانید با توجه به بودجه و وزن و امکاناتی که نیاز دارید بهترین تردمیل را برای خانه یا حتی باشگاه ورزشی خود انتخاب کرده و خریداری نمایید. با توجه به سخت شدن واردات تردمیل از کشورهای مختلف، تردمیل آذیموس ساخت کشور چین که برای تولیدات تجهیزات ورزشی خود از قطعات تایوان استفاده کرده و برای محصولات خود قیمت‌های مناسبی را در نظر گرفته است. تردمیل خانگی آذیموس در انواع مدل‌های متفاوت و متنوع تولید شده است که با توجه به کیفیت و کارایی که هر کدام از انواع تردمیل آذیموس دارند، قیمت فوق العاده منصفانه و مناسبی برای آنها در نظر گرفته شده است.
قیمت تردمیل آذیموس این امکان را برای تمام افراد با هر سطح توان مالی این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانند تردمیل خانگی مناسبی برای خود و اهالی خانه تهیه کنند و روزانه ورزش مناسبی برای حفظ سلامتی و رسیدن به تناسب اندام انجام دهند.علاوه بر این کیفیت تردمیل آذیموس بسیار بالا بوده و در خط تولید تردمیل آذیموس از بهترین لوازم جهت ساخت انواع تردمیل آذیموس استفاده می‌شود. تردمیل آذیموس در مدل‌های تردمیل خانگی آذیموس و تردمیل باشگاهی آذیموس باشگاهی تولید شده‌اند که البته تردمیل خانگی آذیموس نیز به دو دسته تردمیل آذیموس تک کاره و تردمیل آذیموس چندکاره تقسیم بندی می‌شود؛ بنابراین کاربران به راحتی می‌توانند در بین انواع تردمیل آذیموس نسبت به سلیقه خود بهترین تردمیل آذیموس را برگزینند.
تردمیل آذیموس در انواع تردمیل خانگی آذیموس و تردمیل باشگاهی آذیموس دارای میزان تحمل وزن و قابلیت های متفاوتی می‌باشند. از مزایای تردمیل آذیموس وجود ضربه گیرهای موجود در انواع تردمیل آذیموس می‌باشد؛ تردمیل آذیموس جهت جلوگیری از فشار و آسیب به نواحی زانو، کمر و همچنین ستون فقرات در انواع تردمیل آذیموس ضربه گیرهای متفاوتی تعبیه کرده است که هر کدام به نوع خود موجب ارتجاعی شدن صفحه تردمیل می‌شوند و نیز احتمال صدمات به اندام را به طور چشمگیری حین تمرین بر روی تردمیل آذیموس کاهش خواهند داد. مراکز فروش تردمیل آذیموس در تمام دنیا فعال بوده و در کشور ایران نیز فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» یکی از مراکز فروش تردمیل آذیموس می‌باشد که در زمینه فروش تردمیل آذیموس بسیار فعال بوده و انواع تردمیل پرومستر را به مشتریان گرامی عرضه می‌دارد.
فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» این امکان را فراهم کرده است تا به صورت حضوری و غیرحضوری بتوانید انواع تردمیل آذیموس را مشاهده کرده و اطلاعات زیادی درباره تردمیل آذیموس دریافت کرده و با آگاهی کامل خرید تردمیل آذیموس را انجام دهید. برای خرید تردمیل آذیموس بهتر است از کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی هایپرجیم استفاده نمایید. قیمت تردمیل آذیموس در هایپرجیم نسبت به سایر مراکز فروش تردمیل آذیموس بسیار مناسب بوده و مشتریان گرامی می‌توانند پس از مقایسه قیمت تردمیل آذیموس اقدام به خرید تردمیل آذیموس نمایند. هنگام خرید تردمیل آذیموس باید به گارانتی تردمیل آذیموس و نیز خدمات پس از فروش تردمیل آذیموس دقت شود؛ زیرا یکی از آیتم‌های اصلی خرید تردمیل آذیموس برخورداری از ضمانت تردمیل آذیموس می‌باشد. با توجه به این امر هایپرجیم فروش تردمیل آذیموس را همراه با گارانتی تردمیل آذیموس و نیز خدمات پس از فروش تردمیل آذیموس به مشتریان گرامی عرضه می‌نماید.

تردمیل آذیموس | خرید و فروش تردمیل آذیموس | قیمت تردمیل آذیموس | تردمیل آذیموس ارزان

با استفاده از تردمیل آذیموس می‌توانید به کاهش وزن، پرورش عضلات، بهتر کردن وضعیت کارکرد قلب و عروق دست پیدا کنید. فروشگاه اینترنتی تردمیل آذیموس هایپرجیم، تردمیل آذیموس را در انواع و مدل‌های مخلتف گردآوری کرده است تا شما با بررسی هر کدام از آنها قادر باشید بهترین تردمیل آذیموس مناسب خود را برای باشگاه یا خانه انتخاب نمایید. فروشگاه اینترنتی تردمیل آذیموس هایپرجیم کارشناسان مجربی دارد که می‌توانند شما را برای خرید تردمیل آذیموس مناسب راهنمایی کنند و خرید تردمیل آذیموس خوبی را تجربه نمایید.

تردمیل آذیموس یکی از برترین برندهای تولید شده در دنیای تردمیل است که با قابلیت‌های متنوع و خوبی که در تردمیل آذیموس در انواع مختلف وجود داشته برتری ویژه‌ای نسبت به سایر برندهای متفرقه تردمیل در سراسر دنیا دارد. برای خرید تردمیل آذیموس باید به نکات زیادی مانند قدرت موتور، میزان نهایت سرعت تردمیل، شیبی که تردمیل آذیموس در انواع مختلف می‌تواند به شما ارائه دهد و ... توجه کنید تا خرید تردمیل آذیموس خوبی را تجربه نمایید.

خرید تردمیل آذیموس / قیمت تردمیل آذیموس

در زمان خرید تردمیل آذیموس یا حتی سایر برندهای تردمیل خانگی به میزان سرعت تردمیل، تعداد ضربه گیرها، قدرت موتور تردمیل، میزان وزنی که تردمیل می‌تواند تحمل کند و ... توجه نمایید. با خرید تردمیل خانگی برای خانه می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز که فرصتی پیدا کردید پیاده روی انجام داده و روزانه حداقل نیم ساعت از روزتان را به سلامتی برای بدنتان اختصاص دهید. خرید تردمیل آذیموس چند کاره برای خانه به شما کمک می‌کند تا باشگاهی کوچکی در خانه داشته باشید و سریعتر بتوانید از شر چربی‌های اضافی بدنتان خلاص شده و ورزشی حرفه‌ای را به تنهایی در خانه انجام دهید. با خرید تردمیل آذیموس می‌توانید پیاده روی و دویدن طبیعی را در محیط بسته‌ای مانند خانه یا باشگاه انجام دهید. فروشگاه هایپرجیم امکان خرید تردمیل آذیموس را به صورت اینترنتی فراهم نموده است که مشتریان می‌توانند به روش آنلاین انواع تردمیل آذیموس را مشاهده کرده، پس از بررسی‌ها و مقایسه قیمت تردمیل آذیموس با سایر مراکز اینترنتی فروش تردمیل آذیموس، مورد نظر را سفارش داده و در جهت خرید تردمیل آذیموس اقدام نمایند. قیمت تردمیل آذیموس در انواع مختلف آن متفاوت است که بنا به ویژگی‌های انتخابی شما بر روی تردمیل آذیموس این قیمت تردمیل آذیموس متفاوت خواهد بود. با بررسی دقیق فروشگاه اینترنتی هایپرجیم به راحتی می‌توانید قیمت تردمیل آذیموس را با یکدیگر مقایسه کنید و مناسب‌ترین تردمیل آذیموس با مناسب‌ترین قیمت تردمیل آذیموس مناسب خود را انتخاب نمایید. علاوه بر مناسب بودن تردمیل آذیموس در هایپرجیم ارسال و نصب تردمیل آذیموس در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم رایگان در تهران انجام شده و این ارسال تا باربری شهر شهرستانی‌های عزیز رایگان خواهد بود.

تردمیل آذیموس ارزان

قیمت تردمیل یکی از ارکان‌های مهم در زمان خرید تردمیل است و اکثر افراد به دنبال تردمیل ارزان هستند. بهتر است بدانید درست است که قیمت تردمیل بسیار اهمیت دارد و باید خریدی مناسب شرایط اقتصادی‌تان انجام دهید، اما بهتر است کیفیت را فدای کمیت نکنید و از فروشگاه‌های غیر مجاز و غیر تخصصی تردمیل خریداری نکنید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم با فروش تردمیل آذیموس ارزان سعی دارد به اقتصاد شما و البته انتخاب درست شما کمک کند. تردمیل آذیموس ارزان با تدبیر کمک به ورزش دوستان عزیز ارائه شده است و شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که تردمیل آذیموس ارزان دارای کیفیت بسیار خوبی است و با سایر تردمیل های گران قیمت در سایر فروشگاه‌ها برابری می‌کند.

8 / 10
از 85 کاربر
 • تردمیل آذیموس AZ 3010CA

  قدرت موتور تردمیل آذیموس AZ 3010CA در حدود 2 اسب بخار است که در شرایط پیک مصرف خود به 4 اسب بخار نیز می رسد و ابعاد تسمه تردمیل آذیموس AZ 3010CA نیز 130*43 سانتی متر است. تردمیل آذیموس AZ 3010CA دارای سنسور ضربان قلب و کلیدهای سرعت و شیب بر روی دسته های تردمیل می باشد. وجود کلید ایمنی بر روی این تردمیل برای ایست سریع موتور است که در صورتی که دچار مشکل و عدم تعادل در راه رفتن شوید، تردمیل به سرعت خاموش شده و دچار مشکلی نخواهید شد. وزن تردمیل آذیموس AZ 3010CA در حدود 77 کیلوگرم است که قادر است تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل کند. وجود نمایشگر LED بر روی تردمیل آذیموسAZ 3010CA سبب می شود تا شما بتوانید از سرعت، مسافت طی شده، تعداد ضربان قلب، میزان توده چربی موجود در بدن تان مطلع شوید و بتوانید آنها را کنترل و تنظیم نمایید. قابلیت پخش موسیقی از طریق اتصال به MP3 در این تردمیل وجود دارد تا بتوانید در حین اجرای تمرینات و پیاده روی به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید و متوجه گذر زمان نشوید. بر روی تردمیل آذیموس AZ 3010CA فضایی برای قرارگیری موبایل و بطری آب نیز تعبیه شده است. نهایت سرعتی که بر روی این تردمیل آذیموس می توانید بدوید تا 16 کیلومتر در ساعت است.
  با تغییر دادن شیب صفحه ای که بر روی آن می دوید می توانید کالری بیشتری بسوزایند و فضایی مانند زمان کوه نوردی را برای راه رفتن خود شبیه سازی کنید. شیب تردمیل آذیموس AZ 3010CA را می توانید به صورت برقی تا 15 درصد تغییر دهید. تردمیل آذیموس AZ 3010CA قابلیت تاشوندگی نیز دارد که با استفاده از جک گازی می توانید آن را به راحتی جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کنید. قطعات تردمیل آذیموس AZ 3010CA ساخت چین و تحت لیسانس تایوان است و این تردمیل دارای استانداردهای جهانی مانند: CE، ETV، CNAB و ... می باشد. ضربه گیر SDS و ضربه گیر Anti Shock که بر روی تردمیل آذیموس AZ 3010CA تعبیه شده اند که می توانند فشار وارده بر روی ستون فقرات و زانوهای شما کاسته شود و سر و صدای اجرای تمرینات شما نیز اطرافیان را اذیت نکند و دچار مشکلی نشوید. در برنامه های متفاوت ورزشی بهتر است با تغییر دادن سرعت میزان شدت تمرینات را تنظیم کنید. تردمیل آذیموس AZ 3010CA دارای 18 برنامه از پیش تعیین شده و اتوماتیک، 3 برنامه شخصی (انتخابی) و 1 برنامه چربی سوزی می باشد. تردمیل آذیموس AZ 3010CA برای ضمانت دارای 15 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که در صورت خرابی و نیاز می توانید از آنها استفاده نمایید.

 • تردمیل آذیموس AZ 3030CA

  قطعات تردمیل آذیموس AZ 3030CA ساخت چین و تحت لیسانس تایوان است و این تردمیل دارای استانداردهای جهانی مانند: CE، ETV، CNAB و ... می باشد. تردمیل آذیموس AZ 3030CA دارای ابعاد تسمه 145*51 سانتی متر است. تردمیل آذیموس AZ 3030CA قدرت موتور 3 اسب بخاری دارد که در اوج مصرف خود تا این قدرت تا 6 اسب بخار می رسد. تردمیل آذیموس AZ 3030CA در حدود 133 کیلوگرم وزن دارد که می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل می کند. برای طولانی تر شدن عمر تردمیل بهتر است افرادی با این دستگاه ورزش کنند که وزن آنها 10 الی 20 کیلوگرم کمتر از وزن دستگاه باشد. شیب برقی این تردمیل آذیموس AZ 3030CA با به صورت برقی تا 15 درجه قابل تنظیم می باشد. تردمیل آذیموس AZ 3030CA قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که استفاده نمی شود می توان آن را جمع کرد تا فضا بیهوده اشغال نشود. نصب مجدد تردمیل آذیموس AZ 3030CA توسط جک گازی امکان پذیر است. جک گازی سبب آرام باز شدن تردمیل روی زمین می شود. قابلیت پخش موزیک از طریق ورودی MP3 و اسپیکر در تردمیل آذیموس AZ 3030CA وجود دارد.
  تردمیل آذیموس AZ 3030CA دارای 36 برنامه، 3 برنامه انتخابی، امکان ذخیره کردن 1 برنامه به صورت دستی و 1 برنامه چربی سوزی می باشد. در تردمیل آذیموس AZ 3030CA ضربه گیر SDS که از آسیب به کمر و زانو جلوگیری می کند تعبیه شده است. کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی آسان از امکانات این تردمیل خانگی به شمار می آیند. نهایت سرعتی که با تردمیل آذیموس AZ 3030CA می توانید بدوید 20 کیلومتر در ساعت است. تردمیل آذیموس AZ 3030CA دارای مانیتور LCD است که اطلاعاتی همچون سرعت، زمان، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا، ضربان قلب، توده چربی بدن (Body Fat) و ... را در اختیار شما قرار می دهد. تردمیل آذیموس AZ 3030CA قابلیت برنامه ریزی بر اساس تعداد ضربان قلب را نیز دارد. فضایی برای قرار دادن بطری آب و موبایل نیز بر روی این تردمیل تعبیه شده است. تردمیل آذیموس AZ 3030CA برای ضمانت دارای 15 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که در صورت خرابی و نیاز می توانید از آنها استفاده نمایید.

 • تردمیل آذیموس AZ 3020CA

  نمایشگر LCD تردمیل آذیموس AZ 3020 CA می تواند سرعت، مسافت، تعداد ضربان قلب، درجه شیب و میزان توده چربی بدن را نمایش دهد. تردمیل برقی آذیموس AZ 4120G تحت استانداردهایی مانند: CE، ETV، CNAB و ... ساخته شده است و از لحاظ جنس قطعات و کیفیت بی نظیر است و داشتن 15 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش گواهی بر این کیفیت است. ابعاد تسمه در تردمیل آذیموس AZ 3020 CA در حدود 140*48سانتی متر است. حداقل و حداکثر سرعتی که تردمیل آذیموس AZ 3020 CA می تواند در اختیار شما قرار دهد 1 تا 18 کیلومتر در ساعت است. تردمیل آذیموس AZ 3020 CA قابلیت تنظیم شیب تا 15 درجه را داردکه با تنظیم آن می توانید کالری بیشتری بسوزانید. قطعات استفاده شده در تردمیل آذیموس AZ 3020 CA ساخت چین و تحت لیسانس تایوان است. تردمیل آذیموس AZ 3020 CA دارای قدرت موتور 2.5 اسب بخار است که در زمان اوج پیک مصرف خود به 5 اسب بخار می رسد. قابلیت تاشوندگی یک از قابلیت های خوب اکثر تردمیل های خانگی است و تردمیل آذیموس AZ 3020 CA نیز این قابلیت را دارد و در صورت کمبود فضا می توانید این تردمیل را جمع کرده و برای استفاده مجدد از تردمیل آذیموس AZ 3020 CA می توانید از جک گازی تعبیه شده در این تردمیل استفاده نمایید.
  وزن تردمیل آذیموس AZ 3020 CA در حدود 120 کیلوگرم بوده و می تواند تا وزن 135 کیلوگرم را تحمل کند. تردمیل آذیموس AZ 3020 CA دارای 36 برنامه از پیش تعیین شده (اتوماتیک)، 3 برنامه شخصی (انتخابی) و 1 برنامه چربی سوزی می باشد که با انتخاب هر یک از آنها می توانید به صورت اصولی تمرینات ورزشی تان را انجام دهید. تردمیل برقی آذیموس AZ 4120G دارای ضربه گیر SDS و ضربه گیر Anti shock می باشد که این دو ضربه گیر قادرند شدت فشاری که در زمان راه رفتن و دویدن به زانوهای شما وارد می شود را بگیرند و اجازه نخواهند داد سر و صدای فعالیت شما مخصوصا دویدنتان اطرافیان و مخصوصا همسایگان را دچار مشکل کند. برای قرار دادن لوازم اضافی مانند بطری آب یا موبایل و ... جایگاه مخصوصی بر روی تردمیل آذیموس AZ 3020 CA در نظر گرفته شده است که به شما در حین ورزش کمک بزرگی می کند. وجود کلید اضطراری در تردمیل آذیموس AZ 3020 CA نیز کمک می کند تا در هر شرایطی که تعادلتان برهم خورد با متوقف شدن موتور تردمیل دچار حادثه و آسیب دیدگی نشوید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()