جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
قدرت موتور
نوع تنظیم شیب
نوع ضربه گیر
نوع کاربری
کشور سازنده
کالا برای:

تردمیل آذیموس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته
>> >> >> >>

آذیموس

تردمیل یکی از بهترین تجهیزات ورزشی است که برای رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن و البته ارتقای سلامتی کمک زیادی خواهد کرد. تردمیل در کشورهای مختلف با امکانات و کیفیت قطعات متفاوت تولید می‌شود که می‌توانید با توجه به بودجه و وزن و امکاناتی که نیاز دارید بهترین تردمیل را برای خانه یا حتی باشگاه ورزشی خود انتخاب کرده و خریداری نمایید. با توجه به سخت شدن واردات تردمیل از کشورهای مختلف، تردمیل آذیموس ساخت کشور چین که برای تولیدات تجهیزات ورزشی خود از قطعات تایوان استفاده کرده و برای محصولات خود قیمت‌های مناسبی را در نظر گرفته است. تردمیل خانگی آذیموس در انواع مدل‌های متفاوت و متنوع تولید شده است که با توجه به کیفیت و کارایی که هر کدام از انواع تردمیل آذیموس دارند، قیمت فوق العاده منصفانه و مناسبی برای آنها در نظر گرفته شده است.
قیمت تردمیل آذیموس این امکان را برای تمام افراد با هر سطح توان مالی این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانند تردمیل خانگی مناسبی برای خود و اهالی خانه تهیه کنند و روزانه ورزش مناسبی برای حفظ سلامتی و رسیدن به تناسب اندام انجام دهند.علاوه بر این کیفیت تردمیل آذیموس بسیار بالا بوده و در خط تولید تردمیل آذیموس از بهترین لوازم جهت ساخت انواع تردمیل آذیموس استفاده می‌شود. تردمیل آذیموس در مدل‌های تردمیل خانگی آذیموس و تردمیل باشگاهی آذیموس باشگاهی تولید شده‌اند که البته تردمیل خانگی آذیموس نیز به دو دسته تردمیل آذیموس تک کاره و تردمیل آذیموس چندکاره تقسیم بندی می‌شود؛ بنابراین کاربران به راحتی می‌توانند در بین انواع تردمیل آذیموس نسبت به سلیقه خود بهترین تردمیل آذیموس را برگزینند.
تردمیل آذیموس در انواع تردمیل خانگی آذیموس و تردمیل باشگاهی آذیموس دارای میزان تحمل وزن و قابلیت های متفاوتی می‌باشند. از مزایای تردمیل آذیموس وجود ضربه گیرهای موجود در انواع تردمیل آذیموس می‌باشد؛ تردمیل آذیموس جهت جلوگیری از فشار و آسیب به نواحی زانو، کمر و همچنین ستون فقرات در انواع تردمیل آذیموس ضربه گیرهای متفاوتی تعبیه کرده است که هر کدام به نوع خود موجب ارتجاعی شدن صفحه تردمیل می‌شوند و نیز احتمال صدمات به اندام را به طور چشمگیری حین تمرین بر روی تردمیل آذیموس کاهش خواهند داد. مراکز فروش تردمیل آذیموس در تمام دنیا فعال بوده و در کشور ایران نیز فروشگاه تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» یکی از مراکز فروش تردمیل آذیموس می‌باشد که در زمینه فروش تردمیل آذیموس بسیار فعال بوده و انواع تردمیل پرومستر را به مشتریان گرامی عرضه می‌دارد.
فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی «هایپرجیم» این امکان را فراهم کرده است تا به صورت حضوری و غیرحضوری بتوانید انواع تردمیل آذیموس را مشاهده کرده و اطلاعات زیادی درباره تردمیل آذیموس دریافت کرده و با آگاهی کامل خرید تردمیل آذیموس را انجام دهید. برای خرید تردمیل آذیموس بهتر است از کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی هایپرجیم استفاده نمایید. قیمت تردمیل آذیموس در هایپرجیم نسبت به سایر مراکز فروش تردمیل آذیموس بسیار مناسب بوده و مشتریان گرامی می‌توانند پس از مقایسه قیمت تردمیل آذیموس اقدام به خرید تردمیل آذیموس نمایند. هنگام خرید تردمیل آذیموس باید به گارانتی تردمیل آذیموس و نیز خدمات پس از فروش تردمیل آذیموس دقت شود؛ زیرا یکی از آیتم‌های اصلی خرید تردمیل آذیموس برخورداری از ضمانت تردمیل آذیموس می‌باشد. با توجه به این امر هایپرجیم فروش تردمیل آذیموس را همراه با گارانتی تردمیل آذیموس و نیز خدمات پس از فروش تردمیل آذیموس به مشتریان گرامی عرضه می‌نماید.

تردمیل آذیموس | خرید و فروش تردمیل آذیموس | قیمت تردمیل آذیموس | تردمیل آذیموس ارزان

با استفاده از تردمیل آذیموس می‌توانید به کاهش وزن، پرورش عضلات، بهتر کردن وضعیت کارکرد قلب و عروق دست پیدا کنید. فروشگاه اینترنتی تردمیل آذیموس هایپرجیم، تردمیل آذیموس را در انواع و مدل‌های مخلتف گردآوری کرده است تا شما با بررسی هر کدام از آنها قادر باشید بهترین تردمیل آذیموس مناسب خود را برای باشگاه یا خانه انتخاب نمایید. فروشگاه اینترنتی تردمیل آذیموس هایپرجیم کارشناسان مجربی دارد که می‌توانند شما را برای خرید تردمیل آذیموس مناسب راهنمایی کنند و خرید تردمیل آذیموس خوبی را تجربه نمایید.

تردمیل آذیموس یکی از برترین برندهای تولید شده در دنیای تردمیل است که با قابلیت‌های متنوع و خوبی که در تردمیل آذیموس در انواع مختلف وجود داشته برتری ویژه‌ای نسبت به سایر برندهای متفرقه تردمیل در سراسر دنیا دارد. برای خرید تردمیل آذیموس باید به نکات زیادی مانند قدرت موتور، میزان نهایت سرعت تردمیل، شیبی که تردمیل آذیموس در انواع مختلف می‌تواند به شما ارائه دهد و ... توجه کنید تا خرید تردمیل آذیموس خوبی را تجربه نمایید.

خرید تردمیل آذیموس / قیمت تردمیل آذیموس

در زمان خرید تردمیل آذیموس یا حتی سایر برندهای تردمیل خانگی به میزان سرعت تردمیل، تعداد ضربه گیرها، قدرت موتور تردمیل، میزان وزنی که تردمیل می‌تواند تحمل کند و ... توجه نمایید. با خرید تردمیل خانگی برای خانه می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز که فرصتی پیدا کردید پیاده روی انجام داده و روزانه حداقل نیم ساعت از روزتان را به سلامتی برای بدنتان اختصاص دهید. خرید تردمیل آذیموس چند کاره برای خانه به شما کمک می‌کند تا باشگاهی کوچکی در خانه داشته باشید و سریعتر بتوانید از شر چربی‌های اضافی بدنتان خلاص شده و ورزشی حرفه‌ای را به تنهایی در خانه انجام دهید. با خرید تردمیل آذیموس می‌توانید پیاده روی و دویدن طبیعی را در محیط بسته‌ای مانند خانه یا باشگاه انجام دهید. فروشگاه هایپرجیم امکان خرید تردمیل آذیموس را به صورت اینترنتی فراهم نموده است که مشتریان می‌توانند به روش آنلاین انواع تردمیل آذیموس را مشاهده کرده، پس از بررسی‌ها و مقایسه قیمت تردمیل آذیموس با سایر مراکز اینترنتی فروش تردمیل آذیموس، مورد نظر را سفارش داده و در جهت خرید تردمیل آذیموس اقدام نمایند. قیمت تردمیل آذیموس در انواع مختلف آن متفاوت است که بنا به ویژگی‌های انتخابی شما بر روی تردمیل آذیموس این قیمت تردمیل آذیموس متفاوت خواهد بود. با بررسی دقیق فروشگاه اینترنتی هایپرجیم به راحتی می‌توانید قیمت تردمیل آذیموس را با یکدیگر مقایسه کنید و مناسب‌ترین تردمیل آذیموس با مناسب‌ترین قیمت تردمیل آذیموس مناسب خود را انتخاب نمایید. علاوه بر مناسب بودن تردمیل آذیموس در هایپرجیم ارسال و نصب تردمیل آذیموس در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم رایگان در تهران انجام شده و این ارسال تا باربری شهر شهرستانی‌های عزیز رایگان خواهد بود.

تردمیل آذیموس ارزان

قیمت تردمیل یکی از ارکان‌های مهم در زمان خرید تردمیل است و اکثر افراد به دنبال تردمیل ارزان هستند. بهتر است بدانید درست است که قیمت تردمیل بسیار اهمیت دارد و باید خریدی مناسب شرایط اقتصادی‌تان انجام دهید، اما بهتر است کیفیت را فدای کمیت نکنید و از فروشگاه‌های غیر مجاز و غیر تخصصی تردمیل خریداری نکنید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم با فروش تردمیل آذیموس ارزان سعی دارد به اقتصاد شما و البته انتخاب درست شما کمک کند. تردمیل آذیموس ارزان با تدبیر کمک به ورزش دوستان عزیز ارائه شده است و شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که تردمیل آذیموس ارزان دارای کیفیت بسیار خوبی است و با سایر تردمیل های گران قیمت در سایر فروشگاه‌ها برابری می‌کند.

8 / 10
از 80 کاربر
 • تردمیل آذیموس AZ 6080

  نهایت سرعتی که می تواند تردمیل آذیموس AZ 6080 به شما ارائه دهد تا 16 کیلومتر است که بهتر است با توجه به میزان آمادگی جسمانی تان از سرعت تردمیل استفاده کنید تا دچار مشکلی نشوید. وزن تردمیل آذیموس AZ 6080 در حدود 70 کیلوگرم است و فضایی برای قرار دادن بطری آب و موبایل دارد. قابلیت پخش موزیک از طریق MP3 امکان پذیر است و از این طریق می توانید در حین اجرای تمرینات سرگرم گوش دادن به موسیقی باشید و متوجه گذر زمان نشوید. این تردمیل آذیموس AZ 6080 ضربه گیر SDS داشته که از آسیب به کمر و زانو جلوگیری کرده، صفحه تردمیل را نرم می کند و ضربه گیر Anti-shock که بر روی این تردمیل تعبیه شده است از ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران جلوگیری می کند. تردمیل آذیموس AZ 6080 دارای کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم و چرخ جهت جا به جایی آسان می باشد. این قطعات این تردمیل ساخت چین و تحت لیسانس تایوان است و تحت استانداردهایی مانند: CE، ETV، CNAB و ... ساخته شده است.
  تردمیل آذیموس AZ 6080 با ابعاد تسمه 130*43 سانتی متر و قدرت موتور 1.5 اسب بخار است که در حداکثر زمان کارکرد خود این قدرت به 3 اسب بخار نیز ارتقا پیدا می کند. نهایت وزنی که تردمیل آذیموس AZ 6080 می تواند تحمل کند تا وزن 120 کیلوگرم است. بر روی دسته های این تردمیل آذیموس AZ 6080 سنسورهای ضربان قلب تعبیه شده است که کمک می کند تا بتوانید تعداد ضربان قلب را در حین اجرای تمرینات مشاهده کنید. مانیتور LCD تردمیل آذیموس AZ 6080 اطلاعاتی همچون سرعت، زمان، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا، ضربان قلب و ... را در اختیار شما قرار می دهد و با مشاهده این اطلاعات می توانید برای تمرینات خود برنامه ریزی کنید و علائم حیاتی را نیز تحت کنترل داشته باشید. تردمیل برقی آذیموس AZ – 6080 دارای 12 برنامه اتوماتیک و از پیش تعیین شده، 3 برنامه دستی (انتخابی) و یک برنامه چربی سوزی می باشد. شیب برقی تردمیل آذیموس AZ 6080 تا 15 درجه قابل تنظیم می باشد و با استفاده از شیب برقی می توانید ورزش کوه پیمایی را شبیه سازی کنید و با انجام دادن تمرینات متنوع درصد کالری سوزی خود را افزایش داده و زودتر به تناسب اندام و ارتقای سطح سلامتی خود برسید. تردمیل آذیموس AZ 6080 قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که استفاده نمی شود می توان آن را جمع کرد تا فضای منزل بیهوده اشغال نشود. با این کار از حجم دستگاه کاسته می شود و نصب مجدد آن به سادگی توسط جک گازی امکان پذیر است. بر روی دسته های تردمیل آذیموس AZ 6080 کلید تنظیم شیب و سرعت تعبیه شده است که با استفاده از آنها به راحتی حین اجرای تمرینات می توانید تنظیمات تردمیل را انجام دهید. تردمیل آذیموس AZ 6080 دارای 15 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد تا در صورت نیاز بتوانید از آنها استفاده نمایید.

 • تردمیل آذیموس AZ 6080-4

  تردمیل آذیموس AZ 6080-4 دارای ابعاد تسمه 130*43 سانتی متر و قدرت موتور 1.5 تا 3 اسب بخار است. این تردمیل آذیموس AZ 6080-4 چند منظوره بوده و دارای ویبراتور برقی، میله درازو نشست و مسگری می باشد. تردمیل برقی آذیموس AZ 6080-4 دارای ضربه گیر SDS و ضربه گیر Anti-shock بوده که می توانند از آسیب به کمر و زانو جلوگیری کرده و از ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران جلوگیری کنند. نهایت وزنی که تردمیل آذیموس AZ 6080-4 می تواند تحمل کند تا وزن 120 کیلوگرم است. شیب در این تردمیل به صورت برقی تا 15 درجه قابل تنظیم می باشد و با استفاده از شیب برقی می توانید کالری سوزی خود را افزایش داده و زودتر به تناسب اندام و ارتقای سطح سلامتی برسید. تردمیل برقی آذیموس AZ 6080-4 قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که استفاده نمی شود می توان آن را جمع کرد و برای دوباره آماده کردن تردمیل می توانید از جک گازی که بر روی این تردمیل آذیموس AZ 6080-4 تعبیه شده است استفاده نمایید. قطعات این تردمیل ساخت چین و تحت لیسانس تایوان است و تحت استانداردهایی مانند: CE، ETV، CNAB و ... ساخته شده است.
  تردمیل آذیموس AZ 6080-4 دارای 12 برنامه اتوماتیک و از پیش تعیین شده، 3 برنامه دستی (انتخابی) و یک برنامه چربی سوزی می باشد. تردمیل آذیموس AZ 6080-4 نمایشگر LCD دارد که قادر است اطلاعاتی همچون سرعت، زمان، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا، ضربان قلب، میزان توده چربی بدن و ... شما را در اختیار شما قرار دهد. تردمیل آذیموس AZ 6080-4 دارای 15 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد تا در صورت نیاز بتوانید از آنها استفاده نمایید. کلید تنظیم شیب و سرعت بر روی کنسول و البته دسته های تردمیل آذیموس AZ 6080-4 تعبیه شده است که با استفاده از آنها در حین اجرای تمرینات نیز می توانید تنظیمات لازم را انجام دهید. تا 16 کیلومتر در ساعت نهایت سرعتی است که می توانید بر روی تردمیل برقی آذیموس AZ 6080-4 بدوید و تمرینات پر قدرتی را اجرا کنید و وجود کلید اضطراری در این تردمیل نیز کمک می کند تا در هر شرایطی که تعادلتان برهم خورد با متوقف شدن موتور تردمیل دچار حادثه و آسیب دیدگی نشوید. وزن تردمیل آذیموس AZ 6080-4 در حدود 81 کیلوگرم است و فضایی برای قرار دادن بطری آب و موبایل دارد.

 • تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4

  قدرت موتور تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 اسب بخار است که در شرایط پیک مصرف خود به 2.5 اسب بخار نیز می رسد. فضایی که ما می توانیم بر روی تردمیل راه برویم یا بدویم تسمه نامیده می شود که در تردمیل های مختلف ابعاد متفاوتی دارند و ابعاد تسمه تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 نیز 130*43 سانتی متر است. در برنامه های متفاوت ورزشی بهتر است با تغییر دادن سرعت میزان شدت تمرینات را تنظیم کنید. نهایت سرعتی که بر روی این تردمیل آذیموس می توانید بدوید 16 کیلومتر در ساعت است. شیب تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 را می توانید به صورت برقی تا 15 درصد تغییر دهید. وزن تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 در حدود 78 کیلوگرم است که قادر است تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل کند. وجود نمایشگر بر روی تردمیل سبب می شود تا شما بتوانید از سرعت، مسافت طی شده، تعداد ضربان قلب، میزان توده چربی موجود در بدن تان مطلع شوید و بتوانید آنها را کنترل و تنظیم نمایید.
  تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 قابلیت تاشوندگی نیز دارد که با استفاده از جک گازی می توانید آن را به راحتی جمع کرده و از باقی فضای خانه استفاده کنید. با تغییر دادن شیب صفحه ای که بر روی آن می دوید می توانید کالری بیشتری بسوزایند و فضایی مانند زمان کوه نوردی را برای خود شبیه سازی کنید. این مدل تردمیل آذیموس چند منظوره بوده و دارای ویبراتور برقی، میله درازنشست و مسگری می باشد که با استفاده از آنها می توانید تمرینات کاملی را در خانه اجرا کنید و برای خود باشگاه کوچکی در هر ساعت از شبانه روز به دلخواه در اختیار داشته باشید. قطعات تردمیل برقی آذیموس AZ 680-1/4 ساخت چین و تحت لیسانس تایوان است و این تردمیل دارای استانداردهای جهانی مانند: CE، ETV، CNAB و ... می باشد. تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 دارای 12 برنامه از پیش تعیین شده و اتوماتیک، 3 برنامه شخصی (انتخابی) و 1 برنامه چربی سوزی می باشد. ضربه گیر SDS و ضربه گیر Anti Shock که بر روی تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 قرار داند کمک می کنند از فشار وارده بر روی ستون فقرات و زانوهای شما کاسته شود و سر و صدای اجرای تمرینات شما نیز اطرافیان را اذیت نکند و دچار مشکلی نشوید.
  استفاده از تردمیل به ارتقای سلامتی و رسیدن به اندامی متناسب شما را کمک خواهد کرد، البته به شرطی که مداوم و اصولی تمرینات پیاده روی و دویدن تان را انجام دهید. تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 دارای سنسور ضربان قلب و کلید های سرعت و شیب بر روی دسته های تردمیل می باشد. وجود کلید ایمنی بر روی این تردمیل برای ایست سریع موتور است که در صورتی که کاربر دچار مشکل و عدم تعادل در راه رفتن بشود، تردمیل به سرعت خاموش شده و دچار مشکلی نخواهید شد. وجود ورودی اتصال به MP3 به شما کمک می کند تا بتوانید در حین اجرای تمرینات و پیاده روی به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید و متوجه گذر زمان نشوید. بر روی تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 فضایی برای قرارگیری موبایل و بطری آب نیز تعبیه شده است که می توانید لوازم همراه خود را بر روی آنها قرار دهید و راحت تر ورزش کنید. تردمیل آذیموس AZ 6080-1/4 دارای 15 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()