جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

اسکی فضایی

>> >>

اسکی فضایی، یکی از دستگاه های ورزشی پرطرفدار است. این وسیله در دو نوع خانگی و باشگاهی تولید و عرضه می شود. اسکی فضایی، حرکتی شبیه به دویدن را با کمترین فشار بر روی مفاصل و عضلات پا و کمر شبیه سازی می کند. این دستگاه در کنار سایر وسایل ورزشی مانند دوچرخه ثابت و تردمیل ، هم در منزل و هم در باشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. سهولت و ایمنی زیاد اسکی فضایی سبب شده افراد تازه کار و آسیب دیده، برای تمرینات هوازی، تناسب اندام و کاهش وزن به سراغ این وسیله ورزشی بروند. البته با وجود این که کار با اسکی فضایی راحت به نظر می رسد، در بهبود وضعیت قلبی – عروقی و تنفسی بدن تاثیرات چشم گیری دارد و به فرم دادن عضلات پا نیز کمک می کند.

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از اسکی فضایی ، فروشگاه اینترنتی هایپر جیم به منظور رفع نیاز جامعه و فرهنگ سازی ورزش در میان مردم کشورمان، اقدام به فروش انواع اسکی فضایی به صورت آنلاین با مزایای بسیاری کرده است. برای خرید اسکی فضایی مناسب خود به دسته بندی زیر توجه فرمایید و پس از انتخاب محصول مورد نظر، با ما ارتباط برقرار کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن اسکی فضایی خود را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اسکی فضایی

الپتیکال (اسکی فضایی) دستگاهی کاملا هوازی است که می تواند عضلات بدن را به صورت یکنواخت از نوک انگشتان دست تا پا تقویت کند. با کمک الپتیکال می توانید انجام فعالیت های ورزشی دیگر را تعطیل کنید و با جانشینی آن تقریبا به اکثر اهداف مورد نظرتان برسید.الپتیکال یا اسکی فضایی دارای شکل خاصی است که با قرار گرفتن بر روی پدال ها می توانید دسته های این دستگاه را بگیرید و با حفظ تعادل به انجام دادن تمرینات بپردازید.

با کمک الپتیکال می توانید بالاتنه و پایین تنه را به صورت همزمان تمرین دهید و احتیاج بهه استفاده از دستگاه های مختلف ورزشی نخواهد بود. انجام دادن تمرین با دستگاه الپتیکال ظرفیت قلب شما را افزایش خواهد داد و تمرین خوبی برای سلامتی قلب و عروق شما میباشد.هم زمان کار کردن بر روی عضلات توسط الپتیکال باعث زیبایی اندام خواهد شد و قدرت و آمادگی شما را نیز افزایش خواهد داد.

بیشترین عضلاتی که در زمان انجام ورزش با دستگاه اسکی فضایی فعال می شوند؛ عضلات چهار سر، سرین، همسترینگ و پشت ساق پا می باشند. الپتیکال های جدید و پیشرفته دارای برنامه های از پیش تعیین شده هستند و با کمک نمایشگری که بر روی آنها تعبیه شده است میتواند اطلاعاتی مانند؛ سرعت، زمان، میزان کالری سوزانده شده و تعداد ضربان قلب را در اختیار کاربر خود قرار دهد.

سطح شیب نیز در الپتیکال های جدید قابلیت تغییر دارد و با تغییر آن می توانید زاویه تندیی برای خود ایجاد کنید و تمرینات خوبی برای ساق پاهایتان انجام دهید.با استفاده از اسکی فضایی چه در خانه و چه در باشگاه می توانید کالری سوزی خوبی نیز انجام دهید، به طور مثال با هر یک ساعت ورزشی که در سطح متوسط با الپتیکال انجام می دهید، می توانید 800 کالری بسوزانید. الپتیکال دستگاهی هوازی است که برای ریکاوری بدن نیز بسیار مناسب است و به راحت می تواند راه رفتن یا دویدن را برای کاربر شبیه سازی کند. با استفاده از اسکی فضایی میتوانید تاندون ها و مفاصل بدن را نیز تقویت کنید و سلامتی را ارتقا دهید.

زمانی که شما با الپتیکال ورزش انجام می دهید بدن کمترین آسیب و بیشترین بازده را خواهد داشت. ورزش کردن با الپتیکال حتی برای افرادی که آماتور هستند نیز بسیار مناسب است و دچار مشکلی نخواهند شد.ورزش با الپتیکال این امکان را در اختیار ورزشکار قرار می دهد تا با انجام حرکات روبه جلو و روبه عقب عضلات دو سمت را تقویت کند و این موضوع از ویژگی های بسیار خوب این دستگاه هوازی است.

بهتر است بدانید کارشناسان اعلام کرده اند اگر تمام تمرینات ورزشی در الپتیکال روبه جلو و به صورت مداوم انجام شوند، برای زانوها و مفاصل آسیب های جدی در پی خواهند داشت و در مدت زمان طولانی ما را دچار مشکل خواهد کرد. حرکات اگر به طور مساوی به سمت جلو و عقب تقسیم بندی شوند، از میزان فشارهای وارده کم شده و تعادل عضلانی برقرار می شود و با نیروی بیشتری می توانید تمرینات روزانه را انجام دهید و زودتر به هدف مورد نظر برسید.

زمانی که بر روی اسکی فضایی قرار دارید اگر به صورت قائم بر دستگاه باشید، ماهیچه های زیاد تری در نواحی شکم و سینه فعالیت می کنند و می توانید زودتر چربی این نواحی را آب کنید.برای اینکه بتوانید از انجام دادن تمرینات با الپتیکال نتایج بهتری بدست آورید و زودتر به اهداف خود نزدیک شوید، باید از تمرینات اینتروال استفاده کنید.

ورزش با دستگاه الپتیکال این امکان را به شما می دهد تا با تغییر متغییرهایی مانند؛ استقامت، اندازه گام ها و حتی شیب دستگاه، بدن را دچار چالش کنید و زودتر به اهداف مد نظر خود برسید.دستگاه هوازی الپتیکال از سوی کارشناسان ورزشی به عنوان یکی از دستگاه های بی خطر شناخته شده و برای بهبود آسیب دیدگی های ورزشی پیشنهاد می شود.

دویدن بر روی زمین یا حتی راه رفتن می تواند به کمر، ستون فقرات و زانوهای شما فشار وارد کند و باعث ضعف ماهیچه هایتان شود.استفاده از الپتیکال به وجود آمدن ضعف در ماهیچه ها را کم می کند و سبب تقویت عضلاتت نیز می شود. میزان اکسیژن رسانی به بافت ها در بدن بسیار زیاد است و می توانید با کمک این دستگاه چربی سوزی خوبی انجام دهید.برای خرید الپتیکال و آشنایی با برندهای معروف این دستگاه می توانید از مشاوره کارشناسان هایپرجیم استفاده کنید تا خرید خوبی را تجربه کنید و زودتر به اهداف مورد نظر خود برسید.

8 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()