پیشنهاد شگفت انگیز

+ لیست کامل
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
عملکرد
سیستم انتقال حرکت
برند
نوع صندلی
تحمل وزن
محدوده قیمت
کالا برای:

لیست قیمت دوچرخه ثابت خانگی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین جستجوی پیشرفته
>> >> >>

یکی دیگر از ابزارهای ورزشی هوازی که فروشگاه هایپرجیم آن را در انواع و اقسام مختلف عرضه می کند، دوچرخه ثابت است . دوچرخه ثابت همانند تردمیل هوازی بوده و در یک جا ثابت ارائه می شود . دوچرخه ثابت نیز در دو نوع باشگاهی و خانگی به بازار عرضه گردیده است . فروشگاه هایپرجیم دوچرخه ثابت را در طرح ها وبرند های گوناگون برای شما عزیزان ورزشکار ارائه می کند. از انواع برندهای دوچرخه ثابت خانگی می توان پاندا،پروتئوس،جی کی اکسر ، فلکسی فیت و... را نام برد .

فروشگاه هایپرجیم قصد دارد در این قسمت از مجموعه فروشگاه اینترنتی خود انواع دوچرخه ثابت را بر اساس برند و قدرت تحمل وزن و کشور سازنده عرضه کند . اگر بخواهیم از انواع گوناگون دوچرخه ثابت نام ببریم می توانیم به دوچرخه ثابت نشسته ، دوچرخه ثابت اسپینینگ و دوچرخه ثابت پشتی دار اشاره کنیم که جملگی در فروشگاه اینترنتی هایپرجیم به بهره برداری می رسد . در بخش های ذیل به انواع و اقسام مختلف دوچرخه ثابت خانگی می پردازیم .

لیست قیمت دوچرخه ثابت خانگی

پیش از هر توضیحی درباره انواع دوچرخه ثابت خانگی لازم است ابتدا دلیل نیاز به تمرین با انواع دوچرخه ثابت از قبیل دوچرخه ثابت خانگی و دوچرخه ثابت باشگاهی را مورد بررسی و دقت نظر قرار دهیم. نیاز به تمرین‌های ورزشی در دورانی که مردم گرفتار زندگی شهری و گرفتاری‌های حاصل از آن مانند کم‌تحرکی، آلودگی هوا، غذاهای چرب و پرکالری و در نتیجه ایجاد عوارضی مانند چاقی، فشار خون، دیابت، و انواع بیماری‌ها شده‌اند، از راه امکاناتی که تمرین‌های بدنی را در هر شرایطی برای افراد آسان کند، امری مهم و ضروری است. استفاده از وسیله‌های مختلفی مانند دوچرخه ثابت خانگی و باشگاهی و تردمیل از جمله روش‌هایی است که افراد را قادر می‌سازد تا در محیط‌های کوچک و بسته به دویدن یا شبیه سازی دوچرخه‌سواری بپردازند و سلامت جسم و روح خود را حفظ کنند، و اگر سلامتی خود را تاحدودی از دست داده‌اند، بتوانند با انجام این تمرین‌ها، دوباره به دست بیاورند. تمرین با دوچرخه ثابت خانگی و حس خوب شادی و رضایتی که در نتیجه آن در هر شخصی به وجود می‌آید، ترشح هورمون‌های اندروفین و آدرنالین را در بدن او بیشتر می‌کند و درنتیجه حس شادی و سرزندگی و انرژی و رضایت از زندگی را در بدن شخص به جریان می‌اندازد. تهیه دوچرخه ثابت خانگی و تمرین با آن، به تقویت قلب و ریه نیز کمک می‌کند و احتمال گرفتگی رگ‌های قلب را از افراد دور می‌کند. عضله سازی یکی دیگر از پیامدهای تمرین با دوچرخه ثابت خانگی است. تمرین با دوچرخه ثابت خانگی روی عضله‌های ران و ساق پا و باسن و حتی شکم فرد فشار می‌آورد و پرورش عضله و عضله‌سازی را در دراز مدت برای فرد به ارمغان می‌آورد. همچنین خرید دوچرخه ثابت خانگی و تمرین با آن به کم شدن اضطراب در فرد کمک می‌کند و شادی و نشاط حاصل از تمرین، منجر به سرزندگی و دوری فرد از افسردگی می‌شود. از همه مهم‌تر آنچه بیشتر مردم به دنبال آن هستند، کم کردن وزن است و خرید دوچرخه ثابت خانگی و تمرین با آن در خانه به کم کردن وزن فرد ورزشکار کمک می‌کند و به طور خاص و مشخص از اندازه دور ران و شکم ورزشکار کم می‌کند. رسیدن به تعادل در فشار خون و حتی پائین آمدن قند در بیماران دیابتی نیز با انجام تمرین‌های ورزشی ممکن است و تمرین با دوچرخه ثابت خانگی، چنین پیامدی را برای افراد دیابتی به دنبال دارد.

انواع دوچرخه ثابت خانگی را می‌توان به سه گروه اصلی تقسیم‌بندی کرد که عبارتند از: دوچرخه ثابت نشسته، دوچرخه ثابت ایستاده، و دوچرخه‌های ثابت اسپینینگ؛ البته نوعی از دوچرخه ثابت خانگی هم به نام دوچرخه ثابت مینی بایک که به معنای دوچرخه کوچک است هم وجود دارد که در اندازه خیلی کوچک تولید می‌شود و امکان ورزش کردن را در هر شرایطی برای فرد فراهم می‌کند. گروه نخست از انواع دوچرخه ثابت خانگی که انواع دوچرخه ثابت نشسته یا دوچرخه مبله است، برای افرادی مناسب است که ممکن است مشکل مفصل زانو یا مهره‌های کمر داشته باشند. این افراد می‌توانند بر روی دوچرخه‌های مبله یا نشسته بنشینند و هم‌زمان که تمرین می‌کنند و به پرورش عضله‌ها و چربی‌سوزی می‌پردازند، زانو و کمر خود را از آسیب بیشتر در امان نگه دارند. همچنین بسیار پیش می‌آید که پزشکان برای کسانی که دچار بیماری‌هایی مثل ام‌اس هستند، تمرین با دوچرخه ثابت نشسته را تجویز می‌کنند تا به ورزش کردن و پرورش عضله‌ها بپردازند و از کار افتادن اندام‌ها و عضله‌ها را به تاخیر بیندازند، یا عضله‌های آسیب دیده را دوباره به حرکت وادار کنند. نوع دیگر دوچرخه ثابت یا دوچرخه ثابت ایستاده امکان رکاب زدن را در دو حالت نشسته و ایستاده برای ورزشکار فراهم می‌سازد، اما زین آن مناسب نشستن دائمی طراحی نشده است. تمرین با دوچرخه ثابت ایستاده، کالری‌سوزی را در فرد بیشتر می‌کند و به تقویت عضله‌ها منجر می‌شود و زین‌های قابل تنظیم آن نیز به کاربران کمک می‌کند تا هنگام خستگی، به صورت نشسته به تمرین بپردازند. دوچرخه ثابت اسپینینگ از انواع دوچرخه ثابت ایستاده، و حرفه‌ای‌ترین نوع دوچرخه ثابت خانگی است که شرایطی شبیه به وضعیت واقعی دوچرخه‌سواری را برای ورزشکار فراهم می‌سازد. انواع دوچرخه ثابت اسپینینگ شبیه دوچرخه‌های کورسی هستند و امکان ایستادن و نیم خیز شدن روی دوچرخه را به ورزشکار می‌دهند تا در زمان رکاب زدن، کالری بیشتری بسوزانند. مینی بایک را نیز می‌توان به عنوان یک نوع از انواع دوچرخه ثابت خانگی نام برد که به کاربر اجازه می‌دهد در زمان صحبت کردن با تلفن، کار با رایانه، هنگام تماشای تلویزیون، یا برخی مشغولیت‌های دیگر به تمرین با آن بپردازد و از وقت خود نهایت استفاده را ببرد. مینی بایک برای کسانی که سن بیشتری دارند، یا نیاز به فیزیوتراپی دارند هم اهمیت بسیار پیدا می‌کند. به مینی بایک پدال برقی هم گفته می‌شود و با آن می‌توان به تقویت عضله‌ها در مچ و ساق پا، و حتی به تقویت عضله‌های دست پرداخت.

انواع دوچرخه ثابت خانگی مجهز به دنده نیستند، اما مجهز به سیستم مقاومتی شده‌اند تا کاربران بتوانند میزان فشاری را که به پدال‌های دوچرخه می‌دهند را کم و زیاد کنند. از نظر مقاومت، انواع دوچرخه ثابت به دوچرخه ثابت مگنتی یا مغناطیسی و دوچرخه ثابت الکترومگنتی یا الکترومغناطیسی تقسیم می‌شوند. تنظیم مقاومت دوچرخه ثابت به معنای تنظیم دوچرخه برای وارد کردن فشار و نیروی کمتر یا بیشتر به رکاب، و در نتیجه فعالیت بدنی بیشتر و چربی‌سوزی بیشتر است. مقاومت انواع دوچرخه‌های مگنتی را معمولا می‌توان تا 8 درجه سخت‌تر یا آسان‌تر کرد، و تغییر دادن آن به صورت دستی است و کاربر باید برای انجام آن از دوچرخه پائین بیاید و این کار را با شل یا سفت کردن پیچ‌های مربوط به آن که معمولا در نزدیکی پدال کار گذاشته شده است، انجام دهد. اما تغییر مقاومت انواع دوچرخه الکترو مگنتی به شیوه دیجیتال است و از راه مانیتور دستگاه انجام می‌شود و کاربر در هنگام تمرین هم می‌تواند با فشار دادن کلیدی این کار را انجام دهد و نیازی به پائین آمدن از دوچرخه ندارد.

خرید دوچرخه ثابت خانگی

خرید دوچرخه ثابت خانگی و تمرین با آن در خانه برای همه کسانی که می‌خواهند بدنی ورزیده‌تر و آماده‌تر داشته باشند، برتری‌های بسیاری دارد که دادن روحیه خوب به ورزشکار فقط یکی از آنهاست. یک نکته را همواره به خاطر داشته باشید که برای خرید دوچرخه ثابت خانگی با کارشناسان آگاه مشورت کنید و دوچرخه ثابتی که مناسب تمرین شماست را خریداری کنید تا زانو و مچ و کمر شما دچار آسیب نشود. به طور کلی می‌توان گفت همان‌گونه که خرید دوچرخه ثابت خانگی مناسب، برای هر آنچه گفته شد مفید است، خرید دوچرخه ثابت خانگی نامناسب، به همان اندازه می‌تواند آسیب‌رسان باشد. خرید دوچرخه ثابت خانگی باید با توجه به نیاز تمرینی و بدنی کاربر باشد، یعنی اگر شما دوچرخه ثابت خانگی را برای بالا بردن سرعت پدال زدن خود می‌خواهید، باید از نوعی از دوچرخه استفاده کنید که توانایی تحمل پدال زدن‌های تند را داشته باشد، و چنانچه شما دچار اضافه وزن هستید و هدف شما از تمرین، چربی سوزی و لاغری است، دقت کنید که دوچرخه‌ای انتخاب کنید تا وزن زیادی را بتواند تحمل کند. اما اگر شما دوچرخه‌ای برای همه افراد خانواده می‌خواهید، باید دوچرخه‌ای متناسب با نیازهای جمع تهیه کنید تا همه افراد بتوانند از آن بهترین استفاده را بکنند. یکی دیگر از برتری‌های خرید دوچرخه ثابت خانگی فراهم ساختن امکان تمرین در خانه، در هر فصل و هر زمان از شبانه‌روز و در هر آب و هوای جغرافیایی، و البته در هر جامعه‌ای است که امکان دوچرخه سواری در کوچه و خیابان را به همه افراد نمی‌دهد.

فروش دوچرخه ثابت خانگی

فروش دوچرخه ثابت خانگی در فروشگاه هایپر جیم به صورت گسترده و در انواع مختلف و مدل‌های متفاوت و برندهای گوناگون انجام می‌شود و هر ورزشکاری به نسبت نیاز و علاقه خود می‌تواند نوع دوچرخه ثابت خانگی مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کند. سایت هایپرجیم جستجو به دنبال نوع مناسب دوچرخه ثابت خانگی را برای شما آسان کرده و شما می‌توانید با در نظر گرفتن گزینه‌های متفاوت به دنبال دوچرخه ثابت خانگی مورد علاقه خود بگردید. یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای خرید و فروش دوچرخه ثابت خانگی نوع برند آن است. دسته‌بندی بر اساس نوع برند دوچرخه ثابت خانگی انواع دوچرخه ثابت از یک برند را در دیدرس شما قرار می‌دهد تا بر اساس آن به جستجو بپردازید و دوچرخه ایستاده یا نشسته و یا دوچرخه حرفه‌ای اسپینینگ آن برند را مورد دقت قرار دهید و دوچرخه ثابت خانگی دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. اگر شما در پی ساختار خاصی از دوچرخه مثلا دوچرخه ثابت خانگی مبله یا دوچرخه ثابت خانگی ایستاده و یا دوچرخه ثابت خانگی اسپینینگ و یا حتی مینی بایک هستید، جستجو بر اساس آن می‌تواند صورت گیرد و همه انواع ساختار دوچرخه ثابت خانگی مورد نظر را برای شما به نمایش بگذارد. فروش دوچرخه ثابت خانگی در سایت هایپرجیم حتی می‌تواند بر اساس قیمت باشد و اگر قیمت خاصی مورد نظر شما است، گزینه گران‌ترین یا ارزان‌ترین را برای نمایش آنها انتخاب کنید. یکی دیگر از گزینه‌ها در فروش دوچرخه ثابت خانگی جدیدترین‌هاست که مشتری را از آخرین نمونه‌های دوچرخه ثابت خانگی که وارد بازار شده، آگاه می‌کند؛ حتی ممکن است شما به دنبال پربازدیدترین نمونه‌های دوچرخه ثابت خانگی باشید که در این صورت نیز کار برای شما آسان شده است و آنچه بیشتر مورد استقبال همگانی مردم قرار گرفته در معرض دید شما گذاشته می‌شود.

دوچرخه ثابت خانگی ارزان و باکیفیت

دوچرخه ثابت خانگی ارزان و باکیفیت را می‌توانید در فروشگاه هایپرجیم بیابید، هرچند توجه به این نکته بسیار ضروری است که تنها شرط یک دوچرخه خوب، با ساخت حرفه‌ای و کارایی بالا و کیفیت متمایز، ارزان بودن آن نیست و چنانچه تنها ملاک خرید دوچرخه ثابت خانگی ، ارزان بودن آن باشد، راه به جایی نخواهیم برد؛ اما می‌توان دوچرخه ثابت خانگی ارزان و با کیفیت را نسبت به برندهای دیگر، و حتی دوچرخه ثابت خانگی ارزان و با کیفیت را نسبت به فروشگاه‌های دیگر در فروشگاه هایپرجیم پیدا کرد. شما می‌توانید برای دیدن انواع دوچرخه ثابت خانگی از نمایشگاه و فروشگاه حضوری ما دیدن نمایید و یا اگر با خرید اینترنتی راحت‌تر هستید، تصویر و ویژگی‌های برندهای مختلف دوچرخه ثابت خانگی را در سایت ما در جستجوی دوچرخه ثابت خانگی ارزان و با کیفیت مشاهده کنید و در صورت داشتن هر گونه پرسشی درباره کارکرد و کیفیت هر کدام از برندها و مدل‌ها، با ما تماس بگیرید و سوال خود را با ما مطرح کنید.

مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی

مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی را در بین انواع برندهای موجود در فروشگاه هایپرجیم می‌توانید پیدا کنید و نوع دوچرخه ثابت خانگی متناسب با ویژگی‌های مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. از انواع مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی می‌توان برند کراس فیتنس را نام برد که در انواع نشسته یا مبله و ایستاده، و در دو نوع مغناطیسی و الکترو مغناطیسی ساخته شده و هر کدام دارای بهترین ویژگی‌هایی است که یک مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی می‌تواند داشته باشد. ویژگی‌هایی مانند تحمل وزن زیاد، نمایشگرهای بزرگ و حرفه‌ای، در دسترس قرار دادن هر آنچه در هنگام تمرین برای کاربر لازم است همچون تنظیم سطح مقاومت دوچرخه، قابلیت جابه‌جایی آسان، برنامه‌های تمرینی از پیش تعیین شده، و بسیاری برتری‌های دیگر که این مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی را تبدیل به گزینه‌ای مطرح در خرید و فروش دوچرخه ثابت خانگی کرده است. دوچرخه ثابت فیت لند را هم می‌توان به عنوان مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی مطرح کرد که دوچرخه‌های مبله یا نشسته و حرفه‌ای آن طرفداران بسیاری دارد. برند پروتئوس نیز یکی دیگر از انواع مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی است که در انواع مبله و ایستاده و با تحمل وزن‌های گوناگون و امکانات بسیار در سایت هایپرجیم مشاهده می‌کنید. برندهای آذیموس، جی کی اکسر، اسپرتک، آیرون مستر، و بسیاری دیگر از انواع دوچرخه ثابت خانگی را هم می‌توان به عنوان مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی مطرح کرد. دقت کنید که همه انواع مارک خوب دوچرخه ثابت خانگی در کنار مقاومت و استحکام لازم برای تحمل وزن، دارای توانائی‌های بسیاری هستند که کار با هر یک را برای کاربر آسان و لذت‌بخش می‌سازند.

8 / 10
از 67 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()