استفاده از دستگاه تردمیل آبی در ایران

6 / 10
از 2 کاربر

استفاده از دستگاه تردمیل آبی در ایران

استفاده از دستگاه تردمیل آبی به عنوان جهشی بزرگ درعلم پزشکی و هسته ای دنیا محسوب می شود.

مدت کمی ست که از این دستگاه به صورت محدود در ایران نیز استفاده می شود.ساختار واترواک (تردمیل آبی) به گونه ای است که در یک کابین مجزا، امکان آب درمانی برای بیمار وجود دارد. در واقع تردمیل درون این کابین شیشه ای پر از آب قرار داده شده و وضیت دقیق استفاده کننده به طور مرتب از خارج دستگاه برای متخصص قابل چک کردن است.

استفاده از تردمیل به عنوان یک ورزش هوازی طرفداران بسیاری دارد. با این وجود برخی از افراد مانند مبتلایان به بیماریهای مفصلی،افرادی که دارای اضافه وزن مزمن هستند و سالمندان به دلیل برخی از مشکلاتی که استفاده از تردمیل های خانگی برای آنها ایجاد میکند از انجام این ورزش محروم می شوند، اما امروزه استفاده از تردمیل آبی این محدودیت ها را از بین برده و حتی در درمان برخی از بیماریها و نا توانی های جسمی موثر است.

این دستگاه دارای قابلیت های بسیاری از جمله امکان دسترسی به تنظیم شیب مثبت و منفی ،تنظیم دمای آب،دارا بودن 24 برنامه ورزشی برای کاربریها ی مختلف، کنترل کننده ضربان قلب، میزان مسافت طی شده و کالری مصرفی،سیستم تصفیه آب در حین کار با دستگاه و ایجاد محیطی کاملا بهداشتی برای کاربر،سیستم قطع سریع و ایمن دستگاه،سیستم نگهدارنده برای افرادی که قابلیت ایستادن ندارند،امکان استفاده از ماساژ جت آبی و همچنمین دارای ضربه گیر قوی و ایمن برای جلوگیری از آسیب دیدن مفاصل در حین کار هستند.

از مزایای قابل ذکر این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-بالا رفتن توانایی جسمی ،قدرت عضلات و استقامت بدن
- از بین بردن خشکی و بالا بردن انعطاف پذیری مفاصل
-افزایش تعادل بدن
-آرامش اعصاب و بالا رفتن کیفیت خواب
-کاهش درد و خستگیهای استخوانی
-ورزشی مطمئن و بی خطر
-سوزاننده زیاد کالری و کاهش وزن دائمی
- یک ورزش آبی مفید، بدون داشتن دغدغه آلودگی استخر
- عاملی موثر در بهبود بیماران مبتلا به گردن درد و کمر درد های شدید،سکته مغزی،پارکینسون ،کشیدگی ، شکستگی و در رفتگی اندامهای بدن

ارسال نظر

علي كعبي : 09128650216
10 0
من براي منزل شخصي ميخوام وبنده تنگي نخاع دارم وبراي درمان كمرم ميخوام خوب هست بنظر شما؟
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()