اسکوتر هوشمند 3 میلیونی برای تنبل ها!

10 / 10
از 1 کاربر

ابزارهای زیادی برای راحت تر کردن زندگی بشر به ویژه رفت و آمد آن طراحی و تولید شده است.اسکوترهای برقی یا اسمارت ویل جزو همین وسایل رفاهی محسوب شوند که علاوه بر بالا بردن سطح رفاه زندگی ما انسانها, باعث بالا رفتن سطح تنبلی ما نیز شده است, تا حدی که گاهی ما حاضریم برای داشتن دستگاهی که به راحتی حرکت ما کمک میکند, 3 میلیون 300 هزار تومان پول هزینه کنیم. 

این مدل از اسکوترهای برقی و هوشمند, دارای بدنه و رینگی از جنس منیزیم و چرخ هایی از جنس پلاستیکی مقاوم بوده که در برابر حمل یا برخورد به جسم سخت مقائم هستند, ساخته شده اند. این مدل از اسکوتر دارای برنامه ای از قبل طراحی شده هستند که توسط گوشی همراه دستگاه تفریحی ورزشی هوشمند آن را میتوان کنترل و هدایت کرد.

اغلب کارها را میتوان با کمک همین گوشی به سادگی و بدون صرف انرژی انجام داد؛ کارهایی مثل روشن و خاموش کردن یا بالا و پایین بردن سرعت دستگاه و به نقل از سازنده این اسکوتر یادگیری و آموزش این دستگاه به 3 دقیقه هم نخواهد رسید و کاربر به راحتی میتواند در کمترین زمان اسکوتر سواری کند.

اسکوتر هوشمند 3 میلیونی برای تنبل ها!

کافیست به آرامی روی دستگاه قرار بگیرید و با دادن دستور روشن شدن به دستگاه, شروع به حرکت کرده و خودتان به راحتی سرعت دستگاه را کنترل کنید.فقط به یاد داشته باشید برای شروع کنار تکیه گاه محکمی مثل دیوار قرار گرفته یا از شخص دیگری برای حفظ تعادلتان کمک بگیرید.

این دستگاه ورزشی تفریحی, دستگاهی تعادلی ست و شما میتوانید به راحتی با متمایل شدن به سمت چپ و راست و استفاده از دسته اسکوتر به طرفین, خیلی راحت حرکت کنید و به سمت مورد نظر خود بپیچید.

مانند سایر اسکوترها این دستگاه هم به چراغ های led مجهز است که دید شما را نسبت به محیط اطرافتان در هنگام شب افزایش میدهدو موقع ترمز کردن نیز روشن میشوند.این چراغ ها در رنگ های متنوعی در این نوع مدل ها برای جلب رضایت بیشتر مشتری تعبیه شده اند.

این نوع اسکوترها مانند سایر اسکوترهای برقی احتیاج به شارژ شدن دارند. فقط مدت زمان شارژ شدن آنها به 4 ساعت می رسد و مسافتی که میتوان به راحتی با این اسکوتر ها طی کرد حدود 30 کیلومتر است که بسیار قابل توجه است.

به گفته سازندگان این مدل از اسکوتر, این دستگاه میتواند به راحتی در زمین های خیس و هوای بارانی به راحتی حرکت کند و از سطح شیب دار 15 درجه ای به راحتی بالا برود, بدون اینکه به مشکلی برخورد کند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()