09377000080
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 9 تير 1395 در ساعت 55 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اسکوترهای نسل جدید با اینکه مدت زمان زیادی از زمان ورودشان به عرصه رقابت نمی گذرد, ولی توانسته اند طرفداران زیادی در همه سنین برای خود پیدا کنند.از آنجایی که استفاده از اسکوتر بسیار ساده و سریع انجام میشود؛ اکثر افراد با شناخت این دستگاه ورزشی تفریحی خواهان استفاده از این دستگاه راحت هستند.

اسکوتر چند کاره ساخته شد!

به همین جهت شرکت های طراح زیادی در تلاش و تکاپو هستند تا بتوانند امکان استفاده از این دستگاه راحت را برای همگان آسان کنند، حتی برای افرادی در سنین بالا و سالمند.شرکتی انگلیسی به تازگی اسکوتر طراحی و تولید کرده است که در مدت زمان کوتاهی میتواند به صندلی قابل نشستن تبدیل شود و به راحتی آن را جا به جا کرد.

efold نام این اسکوتر جدید است که وارد بازار رقابت وسایل ورزشی تفریحی شده است و میتواند سرعتی معادل 20 کیلومتر برای سواری به شما ارائه دهد.

از نکات جالب این دستگاه این است که شما هر زمان که نخواستید از اسکوترتان استفاده کنید، میتوانید به راحتی آن را مانند کیفی قابل حمل، جمع کنید و همراه خود حتی در ادارات و محل کارتان یا هر مکان دیگری که شما به آنجا میروید، ببرید و نگرانی بابت قرار دادن اسکوترتان نداشته باشید.

برای راندن این اسکوتر مانند دیگر اسکوترها کار چندان مشکلی پیش رو ندارید و میتوانید به محض نشستن روی این دستگاه در مدت زمان کوتاهی حتی کمتر از 5 دقیقه به راحتی اسکوتر سواری کنید و از سواری گرفتن از این وسیله تفریحی ورزشی لذت ببرید.

این اسکوترهای جدید نیز میتوانند ما انسانها را در کمک کردن به بهبود آلودگی هوا و کم شدن ترافیک محیط زندگیمان یاری کنند که امروزه به معضلی بزرگ در جوامع تبدیل شده است.اسکوترهای "افولدی" به دلیل صندلی که برای نشستن و راحتی که در امر جا به جایی برای شخص کاربر فراهم میکند، بیشتر مورد توجه قشر زیادی از سالمندان قرار گرفته است و به آنها در انجام امور روزانه خود کمک زیادی می کند.

با استفاده از این اسکوتر آنها قادر میشوند بدون اینکه ازشخص دیگری کمک بخواهند، کارهایشان را بدون اینکه احتیاج به فعالیت زیادی باشد، انجام دهند.این مدل از اسکوترهای جدید طوری طراحی شده اند که میتوانند معمولا وزنی تا 150 کیلوگرم را بدون اینکه به مشکلی بربخورند و تعادل شخص کاربر بهم بریزد.

آلومنیوم و استیل جنس بدنه این اسکوترهای جدید است که باعث میشود وزن این دستگاه به بیشتر از 19 کیلو نرسد و کاربر به راحتی میتواند آن را با خود حمل کند. برای اینکه بتوانید مسافتی حدود 10 کیلومتر را به راحتی با این اسکوتر طی کنید، باید این دستگاه حدود 5/4 ساعت برای شارژ کاملش داخل پریز باشد و شارژ شود.

همان طور که گفته شد این مدل کامل ترین مدل اسکوترهای برقی موجود در بازار است. اسکوتر برقی افولدی دارای" یو اس بی" است که میتوانید از آن به عنوان شارژ نیز استفاده کنید و به راحتی در حین سواری به دیگر کارهایتان نیز برسید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()