ایران برای مسابقات اسکیت آسیا و جهان آماده می شود!

10 / 10
از 1 کاربر

ایران برای مسابقات اسکیت آسیا و جهان آماده می شود!

اسکیت به دلیل سادگی و کاربرد همگانی که دارد کمتر به چشم مسابقه و مدال آوری به آن نگاه شده است. در حالی که اسکیت و رشته های متنوع و گوناگون آن توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند و با برگزاری مسابقات به تعداد و وسعت طرفدارانش افزوده شده است.امروزه مسابقات زیادی در رشته های مختلف اسکیت هم در سطح جهانی و هم آسیایی برگزار می شود که سطح برگزاری آنها بسیار قوی و بالاست.

ورزش اسکیت توانسته است امروزه طرفداران زیادی را در جهان و به ویژه آسیا به خود جلب کند که این طرفداران با شرکت در مسابقات میزان علاقه و اشتیاقشان را به همگان نشان می دهند.

جدید ترین مسابقات این رشته ورزشی مسابقات جهانی اسکیت است که شهریور ماه امسال قرار است در رشته سرعت برای سنین جوانان و بزگسالان برای دختران و پسران در چین برگزار شود.

دبیر فدراسیون اسکیت ورزش اسکیت در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: بازی های آسیایی اسکیت امسال نیز آبان ماه در رشته های سرعت، هاکی، فری استایل و هنری در رده سنی جوانان و بزگسالان نیز در چین برگزار خواهد شد.

نصیری گفت: اکنون ورزشکاران در اردوهای خود به سر می برند و پس از گزینش توسط کادرفنی و مربیان خود برای شرکت در این مسابقات اعزام خواهند شد.

وی افزود: برای آمادگی هر چه بیشتر اسکیت سواران اردوهای زیادی برگزار شده و می شود؛ مانند: اردویی که هم اکنون در اصفهان برای تیم سرعت در حال برگزاری بوده و تیم هاکی نیز از مسابقات ایتالیا در حال برگشتن است و از همه مهم تر اردوی تیم "فری استایل" است که قرار شده در سمنان به جهت آمادگی هر چه بیشتر اسکیت سواران برگزار شود.

برگزاری یا حتی شرکت در مسابقات اسکیت مانند دیگر رشته های ورزشی احتیاج به کمک مالی و حمایت اسپانسر دارد تا فدراسیون بتواند به راحتی و با پشتوانه خوبی ورزشکاران را راهی مسابقات خارج از خانه کند.به همین دلیل است که از مسولان و صاحب نظران انتظار یاری و کمک برای پیشرفت این رشته ورزشی می رود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()