09377000080
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 9 تير 1395 در ساعت 15 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

انجام دادن چند کار هم زمان برای بیشتر ما انسانها لذت بخش است و این را یک هنر میدانیم و همیشه تلاش میکنیم تا جایی که میتوانیم دستگاه هایی برای رفاه بیشتر زندگیمان بسازیم تا بتوانند آنها نیز چند کار مختلف را هم زمان در یک دستگاه با کم شدن تمام هزینه های جانبی شان انجام دهند.اینکه یک دستگاه بتواند به طور هم زمان چندین کار را به نحو درست خود انجام دهد، ما را هم از لحاظ اقتصادی یاری میکند و هم از لحاظ مدیریت زمان برای ما نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

موکس تلفیقی از دوچرخه و اسکوتر!

موکس؛ نام وسیله تفریحی ورزشی جدیدی است که با تلفیق دوچرخه و اسکوتر به وجود آمده است و این امکان را به ما می دهد که هم بتوانیم از مزیت های خوب دوچرخه بهره مند شویم، هم اسکوتر.این وسیله بسیار خلاقانه و زیبا طراحی شده است. تلفیق زیبای دو وسیله پر طرفداری مانند دوچرخه و اسکوتر این امکان را به طرفداران خود میدهد تا به راحتی از هر دو وسیله به طور هم زمان و با کاربردی راحت استفاده کنند.

موکس مانند دوچرخه، دارای دو چرخ بزرگ و مقاوم و صندلی ای برای نشستن دارد. وجود فاصله 20 اینچی که بین این دو چرخ وجود دارد، این امکان را به کاربر خود میدهد تا هرگاه از نشتن و سواری گرفتن از موکس خسته شد به راحتی بایستد و به سواری خود ادامه دهد. بدون اینکه در فعالیت و رکاب زدنش خللی ایجاد شود.

وسیله ورزشی تفریحی موکس از آلومنیوم به منظور کاهش وزن و راحتی کاربران در امر جابه جایی ساخته شده است.به طوری که کاربر به راحتی میتواند آن را جابه جا و حمل کند. موکس طوری ساخته شده است که شما میتوانید در برخورد با موانع و سطوح شیب دار نیز به راحتی عبور کنید و مشکلی سر راهتان وجود نداشته باشد.

سازندگان این وسیله برای ایمنی هر چه بیشتر کاربران خود چرخ های این دستگاه را مجهز به دیسک ترمزی مکانیکی کرده اند تا در هنگام استفاده از این موکس بالاترین ضریب اطمینان را شخص کاربر داشته باشد و با اطمینان خاطر بیشتری به سواری ادامه دهد...

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()