هاوربرد جدید Swagway به اسپیکرهای بلوتوثی مجهز شده است!

10 / 10
از 1 کاربر

اگر اهل تماشا کردن فیلم های تخیلی باشید، شاید بارها و بارها وسیله ای که برای ما جلب توجه میکرده و از تماشایش لذت میبردیم؛ وسیله ای بود که با آن شخص میتوانست به راحتی از سطح زمین بلند شود و به پرواز در بیاید و حرکت کند.در دنیای امروزی ما درست است که وسیله شبیه آن طراحی شده است ولی هنوز قابلیت آن را ندارد که پروازی لذت بخش را به ما هدیه دهد اما با استفاده از علم روز و تکنولوژی توانسته سرعت خوبی را برای ما به ارمغان بیاورد.

هاوربرد جدید Swagway به اسپیکرهای بلوتوثی مجهز شده است!

اسکوتر برقی وسیله ای ورزشی و تفریحی که با داشتن بدنه ای ساده میتوانی در هر سن وسالی که باشی از آن استفاده کنی. از 10 سال گرفته تا 40 سال سواری گرفتن از این وسیله کار چندان مشکلی ندارد، فقط کافی ست 5 دقیقه و شاید کمتر برای یادگیری آن وقت بگذارید.

همان طور که میدانید این دستگاه از یک بدنه اصلی ساخته شده است که تمام قطعات اسکوتر داخل آن جا سازی شده است.Swgway شرکت سازننده اسکوتر برقی برای جلوگیری از خطراتی که امروزه به گوش میرسد، تدابیری اندیشیده است.این شرکت در ساخت بدنه اسکوترهای برقی خود از پلاستیک مقاومی استفاده کرده است که در برابر حرارت مقاوم است و آتش گرفتن دستگاه را تاخیر می اندازد.
باتری ها که نقش مهمی در تولید انرژی برای موتور دستگاه دارند، در مدل تولید شده این شرکت داخل پوشش آلومنیومی قرار گرفته اند تا به واسطه آن حرارت تولید شده از آنها به دیگر اجزای تشکیل دهنده اسکوتر آسیبی وارد نکند و در واقع ریسک کمتری در مواجهه با خطرات برای کاربران علاقه مند خود دارند.

این مدل از اسکوترهای برقی به لوازم جانبی زیادی مجهز شده اند، مانند: اسپیکر، بلوتوث ، ریموت، کیلومتر شمار و سرعت سنج که به جذابیت این دستگاه اضافه کرده است.

کاربر استفاده کننده از این مدل شرکت میتواند به راحتی از امکانت بلوتوث و اسپیکر که در زیر دستگاه تعبیه شده است، در گوش کردن به آهنگ مورد علاقه خودش استفاده و در ضمن از میزان کیلومتر و سرعتی که توانسته با اسکوتر بپیماید، اطلاع پیدا کند و از سواریش لذت ببرد.

در هنگام استفاده از اسکوتر در سرعت بالا شما دیگر شاهد شنیدن صدای بوقی ممتد را در گوشتان نخواهید بود و این مشکل در تولیدات جدید این شرکت حل شده است.

در این نوع مدل ارایه شده از این شرکت برای شروع سواری گرفتن از این دستگاه دو انتخاب وجود دارد:

1- مقدماتی

2- اسپرت که هنگامی که میخواهید با این دستگاه شروع به حرکت کنید از مرحله اول آن یعنی مقدماتی باید استفاده کنید و حداکثر سرعتی که میتوان در این مرحله از دستگاه انتظار داشت 13 کیلومتر در ساعت است و با ادامه حرکت و روی روال مشخص افتادن، میتوانید تغییر برنامه دهید و قدرت دستگاهتان را بالاتر ببرید و در سطوحی که دارای شیب کمی هستند، این دستگاه میتواند تا 19 کیلومتر نیز حرکت کند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()