>> >> >> >>
کد کالا : 022
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

پله های استپ میل دی کی سیتی ST-22 قابل تنظیم است و برای ورزشکار راه رفتن بر روی پله را شبیه سازی می کند. ارتفاع بلندترین گامی که بر روی استپ میل دی کی سیتی ST-22 می توانید بردارید و دستگاه را تنظیم کنید تا 26 سانتی متر است و کوتاه ترین گام شما بر روی استپ میل دی استپ میل دی کی سیتی ST-22 دارای قدرت موتور 4 اسب بوده و این قدرت موتور این امکان را به استپ میل دی کی سیتی ST-22 می دهد که بتواند تا وزن 180 کیلوگرم وزن را تحمل کند. استپ میل دی کی سیتی ST-22 دستگاه هوازی است که تمرین با آن برای بدن فواید بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

ابعاد کلی استپ میل دی کی سیتی ST-22 در حدود 156*100*214 سانتی متر داشته و وزن این استپ میل دی کی سیتی ST-22 نیز در حدود 231 کیلوگرم است. استپ میل دی کی سیتی ST-22 دارای پایه های فیکس است که سبب ثابت ماندن استپ میل دی کی سیتی ST-22 در زمان اجرای تمرینات ورزشی می شود. برای ثابت ماندن برخوردار می باشد. محل قرارگیری بطری آب در استپ میل دی کی سیتی ST-22 تعبیه شده است و با استفاده از این دستگاه هوازی می توانید کالری سوزی خوبی در بدنتان به راه بیندازید و در همزمان عضلاتتان را نیز تقویت کنید. با استفاده از استپ میل دی کی سیتی ST-22 پله نوردی را شبیه سازی کرده و سبب سلامتی قلب و عروق آن نیز شوید.

بر روی دسته های استپ میل دی کی سیتی ST-22 سنسور ضربان قلب تعبیه شده است تا در کوتاه ترین زمان از تعداد ضربان قلب تان مطلع شوید. کی سیتی ST-22 در حدود 19 سانتی متر قابل تنظیم می باشد. سرعت و شدت تمرینات تان را در استپ میل دی کی سیتی ST-22 می توانید تنظیم نمایید. بر روی نمایشگر استپ میل دی کی سیتی ST-22 می توانید سرعت، تعداد ضربان قلب، زمان، کالری که می سوزانید را مشاهده کرده و آنها را تنظیم نمایید و تغییر دهید. استپ میل دی کی سیتی ST-22 ساخت تایوان و مونتاژ چین است و دارای گرامی 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات فنی

مشخصات کلی
حداکثر تحمل وزن :
180 کیلوگرم
قدرت موتور :
4HP AC
ابعاد دستگاه :
156*100*214 سانتی متر
وزن دستگاه :
231 کیلوگرم
مانیتور دستگاه :
نمایشگر سرعت، تعداد ضربان قلب، زمان، کالری
کشور سازنده :
تایوان و مونتاژ چین
گارانتی :
1 سال و 5 سال خدمات پس از فروش
ارسال و نصب رایگان :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()