اسکی فضایی اکسترا RSX1500

XTERRA RSX1500 Elliptical & Stepper

>> >> >> >>
کد کالا : 1500
تخفیف :
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

اسکی فضایی اکسترا RSX1500 تلفیقی از دستگاه اسکی فضایی و استپر است. این دستگاه دارای صندلی مبله است که می توانید به راحتی روی آن بنشینید و تکیه دهید. انتقال نیرو در این دستگاه از طریق دیسک 10 کیلوگرمی انجام می شود و صندلی آن نیز  قابلیت تنظیم به صورت افقی دارد که با توجه به قدتان می توانید میزان دوری و نزدیکی به پدال ها را تنظیم نمایید. حالت حرکت پاها بر روی این دستگاه مانند استپر به صورت جلو و عقب رفتن است.

دسته های بلند این دستگاه مانند اسکی فضایی بوده و قابلیت تنظیم نیز دارند و می توانید با چرخاندن پیچ تعبیه شده بر روی آنها مدل قرارگیری دسته ها را تغییر دهید. این دستگاه قابلیت تنظیم مقاومت به صورت الکترومگنتی دارد که سطح مقاومت ورزش کردن را می توانید در آن تا 24 حالت تغییر دهید و تمریناتی با سختی های مختلف و در سطوح متفاوتی اجرا کنید. 

نمایشگر دیجیتالی این دستگاه قادر است سرعت، زمان، مسافتی که طی کرده اید، برنامه در حال اجرا، میزان کالری که می سوزانید، تعداد ضربان قلبتان را به نمایش در بیاورد و شما در حین انجام دادن تمرینات با یک نگاه به مانیتور از وضعیت عمومی بدن خود مطلع شوید. انتقال نیرو در این دستگاه از طریق دیسک انجام می شود و وزن دیسک این دستگاه نیز 10 کیلوگرم است و در زیر پایه های این اسکی فضایی چرخ نیز تعبیه شده است که با کمک آنها می توانید دستگاه را حرکت دهید و آن را جابه جا کنید. این دستگاه برای بهبود بیماران توانبخشی به دلیل کارآیی بالای آن و حرکت اکثر اعضای بدن بسیار مناسب بوده و باعث فعالیت فیزیکی بیماران خواهد شد.

با کمک دستگاه می توانید در حال ورزش ماهیچه های ساق پا، ران ها و عضلات بازو را نیز فعال و تقویت کرده و با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود چربی های این نواحی را زودتر آب کرده و کمک کنید به مرور حتی ماهیچه ها عضلانی شوند و ظاهر زیبایی پیدا کنند. ورودی کابل AUX نیز بر روی نمایشگر این دستگاه تعبیه شده است که به شما این امکان را می دهد تا با متصل کردن به گوشی یا MP3 خود بتوانید در حین انجام تمرینات به موسیقی مورد علاقه تان گوش دهید و متوجه گذر زمان نشوید و بتوانید مدت طولانی تری ورزش کنید.

این مدل دستگاه اکسترا دارای 14 برنامه از پیش تعیین شده در سطوح مختلف می باشد که بهتر است زمانی که آمادگی جسمانی تان بالا رفت از آنها استفاده کنید و سطح تمریناتتان را تغییر دهید. نهایت وزنی که این دستگاه می تواند تحمل کند تا وزن 140 کیلوگرم است و بر روی دسته های کنار صندلی آن سنسور ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با لمس آنها می توانید در کمترین زمان از تعداد ضربان قلب تان مطلع شوید و بتوانید به راحتی آن را کنترل کنید. این دستگاه 1 سال گارانتی تعمیر دارد.

مشخصات فنی

مشخصات کلی
تحمل وزن :
140 کیلوگرم
موارد نمایشی مانیتور :
سرعت، کالری، مسافت، تعداد ضربان قلب، نوع برنامه در حال اجرا
نوع برنامه :
14 برنامه از پیش تعیین شده در سطوح مختلف
نوع سیستم :
الکترو مگنتی
فشار تمرینی :
تغییر شدت سختی یا مقاومت از 1 - 24 حالت
قابلیت های ویژه :
سنسور ضربان قلب،ورودی کابل AUX
کشور سازنده :
تایوان
ارسال :
رایگان
نصب :
رایگان
گارانتی :
1 سال

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()