الپتیکال Circle Fitness E7

Circle Fitness E7 Elliptical

>> >> >> >>
کد کالا : 07
هدیه ویژه ی خرید :
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

الپتیکال Circle Fitness E7 دارای پدال هایی با طول 50 سانتی متر است و این محدوده فضای خوبی برای قرار دادن پاها می باشد با الپتیکال می توانید به تناسب اندام دلخواهتان برسید و چربی سوزی خوبی را تجربه نمایید. این الپتیکال دارای برنامه HRC، برنامه شروع سریع، برنامه چربی سوز، برنامه کاردیو یا تمرینات هوازی، برنامه مقاومت، برنامه اینتروال، برنامه هدف، برنامه شخصی سازی، برنامه تست فیزیکی می باشد که با انتخاب یکی از این برنامه ها در کمترین مدت زمان می توانید بدون نیاز به مربی برنامه اصولی خوبی اجرا کنید. ابعاد این دستگاه 181*68*204 سانتی متر است و می تواند تا وزن 182 کیلوگرم را تحمل کند.

برای انجام دادن ورزش از طریق الپتیکال سعی کنید کمرتان را صاف نگه دارید و شانه های شما به سمت عقب و سرتان رو به جلو باشد تا تمام عضلات در زمان ورزش فعالیت داشته باشند. این دستگاه 2 دسته دارد یکی ثابت و دیگری متحرک و در زمان ورزش دسته های تعبیه شده بر روی الپتیکال را بگیرید که با گرفتن آنها بهتر می توانید فرم بدن را حفظ کنید و تعادل داشته باشید. بر روی دسته های وسط این الپتیکال سنسور ضربان قلب نیز تعبیه شده است که با لمس آنها در کمترین زمان می توانید از تعداد ضربان قلب خود مطلع شوید. الپتیکال نیز یکی از دستگاه های هوازی است که با کمک آن می توانیم حرکات راه رفتن و دویدن را شبیه سازی کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

وزن این دستگاه باشگاهی 105 کیلوگرم بوده و دارای چرخ جهت جابه جایی راحت تر می باشد. الپتیکال E7 مانیتوری زیبا برای نمایش اطلاعات سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده دارد و شما می توانید شدت تمرینات را تا 25 سطح افزایش یا کاهش دهید. این الپتیکال ساخت تایوان به سفارش آمریکا است و دارای 1 سال گارانتی می باشد.

مشخصات فنی

مشخصات کلی
تحمل وزن :
182 کیلوگرم
موارد نمایشی مانیتور :
سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب و کالری سوزانده شده
نوع برنامه :
برنامه HRC، برنامه شروع سریع، برنامه چربی سوز، برنامه کاردیو یا تمرینات هوازی، برنامه مقاومت، برنامه اینتروال، برنامه هدف، برنامه شخصی سازی، برنامه تست فیزیکی
نوع سیستم :
الکترومگنتی
فشار تمرینی :
تغییر شدت سختی یا مقاومت از 1 - 25 مرحله
ابعاد دستگاه :
181*68*204 سانتی متر
قابلیت های ویژه :
دارای دو دسته متحرک و ثابت، سنسور ضربان قلب روی دسته ها، محل قرار گیری بطری آب
کشور سازنده :
تایوان (به سفارش آمریکا)
ارسال :
رایگان
نصب :
رایگان
گارانتی :
1 سال

راهنما

الپتیکال Circle Fitness E7

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()