تخت ماساژ چوبی ریلکس PEJ1S28

10 / 10
از 1 کاربر

Relax PEJ1S28 Massage Table

محصولات >> ماساژور >> دستگاه ماساژور >>
کد کالا : 128
قیمت : 2,950,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 2,950,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

تخت ماساژ چوبی ریلکس PEJ1S28 ساخت کشور چین می باشد. این تخت قابلیت تنظیم ارتفاع از 61 تا 86 سانتی متر دارد و ابعاد کلی آن 86*71*192 سانتی متر است. این تخت سه تکه است و پشتی قابل تنظیمی دارد که می توانید آن را مطابق با کاری که می خواهید انجام دهید تنظیم نمایید. کوسن بسیار نرم، نگدارنده بازوها و کیف قابل حمل از تجهیزات خوب این تخت می باشند. لبه های این تخت مربعی است و می تواند تا وزن 204 کیلوگرم را تحمل کند. تخت ماساژ وسیله ای ضروری برای انجام دادن ماساژی خوب است و روی تخت ماساژ محل نگهدارنده سر و دست تعبیه شده است.

محل سر در این تخت سوراخی دارد زمانی که افراد برای ماساژ دیدن قسمت پشت بدن به شکم روی تخت می خوابند بسیار پرکاربرد است، زیرا اگر این سوراخ نباشد به افراد احساس خفگی دست می دهد و روی تخت راحت نیستند و نمی توانند مدت زمان زیادی در وضعیت خوابیده قرار بگیرند. در قسمت کناری این تخت برای استراحت و قرارگیری خوب دست ها محلی تعبیه شده است که این امکان را برای دست ها فراهم می کند تا در راحت ترین حالت خود قرار بگیرند.

پایه های این تخت از چوب مرغوبی ساخته شده است که در برابر وزن های سنگین و جابه جایی بسیار مقاوم می باشند. وزن این تخت 18 کیلوگرم است و به راحتی در صورت لزوم می توانید آن را جابه جا کنید. ماساژ دیدن باعث افزایش گردش خون در بدن، انعطاف پذیری عضلات و ستون فقرات، بیشتر شدن تعادل بدن می شود که اگر در زمان اجرای ماساژ روی تخت مناسبی قرار گرفته باشید، مزایای ماساژ برای شما دوچندان خواهد شد. فوم این تخت بسیار نرم بوده و ضخامتی 5 سانتی متری دارد که در براب آب و روغن مقاوم است و حالت خود را از دست نمی دهد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()