تی آر ایکس Force Kit Grade A

TRX Force Kit Grade A

>> >> >> >>
کد کالا : 889
قیمت : 1,200,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 1,200,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

تی آر ایکس Force Kit Grade A این وسیله ورزشی نصب آسان و راحتی دارد و به راحتی میتوانید در هر مکان و زمانی از آن استفاده کنید. تنوع در انجام حرکات ورزشی با TRX سبب شده تا کاربر بعد از مدتی دچار خستگی و یکنواختی ورزش نشود و بتواند مدت زمان بیشتری بدن ورزش را ادامه دهد. استفاده از وزن بدن برای حفظ تعادل در تمرینات TRX باعث کم شدن خطرات گرفتگی عضلات و مفاصل می شود. این ورزش را هر گروه سنی و جنسی می توانید به راحتی انجام دهید و از مزایای آن استفاده کنید.

این پکیج TRX که شامل: تسمه اصلی، دفترچه آموزشی با 12 هفته برنامه تمرینی، لنگرگاه اصلی، لنگرگاه پشت در، کیف مخصوص حمل، 2 عدد دی وی دی آموزش است. هم زمانی تمرینات TRX با یکدیگر باعث می شوند تا در طول تمرین تمام بدن درگیر ورزش و فعال شوند. این بسته TRX دارای بندهایی محکم و دو لایه ای است که دارای روکش ابریشمی هستند و به دست ها آسیبی وارد نمی کنند.

این وسیله ورزشی مقاومت بسیار بالا و انعطاف پذیری بسیار خوبی داشته و افراد با وزن سنگین می توانند با این وسیله ورزش مفیدی انجام دهند. جنس داخلی دسته این وسیله از پلاستیک ABS است که مشخصه بارز آن یک تکه و بدون درز بودن بدنه آن است. این ورزش 1300 حرکت متفاوت و علمی دارد که تمامی عضلات از انگشتان پا تا عضلات گردن و پشت سر را درگیر کرده و میتوانید آنها را پرورش نیز دهید.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()