>> >> >> >>
کد کالا : 629
هدیه ویژه ی خرید :
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

برای سفت کردن ماهیچه ها و گرمانی کل بدن و ارتقای سلامتی کل بدن تان می توانید از این دستگاه تحریک الکتریکی استفاده نمایید. از این دستگاه هم به وسیله دست ها و هم پاها می توانید استفاده نمایید. این دستگاه به دلیل اینکه همزمان می تواند به نقاط طب فشاری یا گروه های عضلانی فشار وارد کند می تواند جلسه درمانی کاملی برای افراد در سنین مختلف باشد. دستگاه تحریک الکتریکی ماهیچه اتو بادی کر e-Physio Plus تواند انرژی شما را افزایش دهد و همین موضوع دردها شما را از بین برده و توان عضلانی شما را نیز افزایش خواهد داد.

به واسطه استفاده از دستگاه تحریک الکتریکی ماهیچه OTO e-Physio plus سیگنال های درد به مغز نخواهد رسید و جریان خون راحت تر و سریع تر در بدن حرکت خواهد کرد. این دستگاه تحریک الکتریکی OTO دارای برنامه های خودکار برای از بین رفتن گرفتگی عضلات، بهبود دردها و کیفیت خوابتان می باشد. در نود و نه سطح مختلف می توانید قدرت این دستگاه را تغییر دهید. دستگاه تحریک الکتریکی ماهیچه اتو بادی کر e-Physio Plus بسیار سبک است و می توانید در خانه یا هر مکانی که مایل بودید از آن استفاده نمایید. در این دستگاه پدهای پای بزرگ وجود دارد که امکان تماس بهتر پاهای شما را با تحریک کننده الکتریکی فراهم می کند.

تحریک الکتریکی فرکانس های تکنولوژی را با هنر ماساژ قدیمی تلفیق کرده و سبب افزایش سرعت گردش خون را در بدن تان خواهد شد. 30 نوع موج الکتریکی (الگوی فرکانسی) مختلف قادرند کف پاهای شما را تقویت و تحریک کنند و این موج ها از طریق پاها به سادگی به عضلات و تمام نقاط بدن تان وارد شوند و از انقباض یا انبساط های بیش از حد عضلات جلوگیری خواهند کرد. بر روی این دستگاه نمایشگر و دکمه هایی وجود دارد که به راحتی می توانید دستگاه را از طریق آنها تنظیم نمایید. 

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()