>> >> >> >>
کد کالا : 629
قیمت : 2,800,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 2,800,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

برای سفت کردن ماهیچه ها و ارتقای سلامتی کل بدن تان می توانید از این دستگاه تحریک الکتریکی استفاده نمایید. از طریق دست ها و هم پاها می توانید از این دستگاه م یتوانید استفاده نمایید. دستگاه تحریک الکتریکی ماهیچه OTO e-Physio plus به دلیل اینکه همزمان به نقاط طب فشاری یا گروه های عضلانی فشار وارد کند می تواند جلسه درمانی کاملی برای افراد در سنین مختلف باشد. دستگاه تحریک الکتریکی ماهیچه اتو بادی کر e-Physio Plus انرژی شما را افزایش می دهد و همین موضوع دردهای شما را از بین برده و توان عضلانی شما را نیز افزایش خواهد داد.

به واسطه استفاده از دستگاه تحریک الکتریکی ماهیچه OTO e-Physio plus سیگنال های درد به مغز نخواهد رسید و جریان خون راحت تر و سریع تر در بدن حرکت خواهند کرد. این دستگاه تحریک الکتریکی OTO دارای برنامه های خودکار برای از بین رفتن گرفتگی عضلات، بهبود دردها و کیفیت خوابتان می باشد. در نود و نه سطح مختلف می توانید قدرت این دستگاه را تغییر دهید. دستگاه تحریک الکتریکی ماهیچه اتو بادی کر e-Physio Plus بسیار سبک است و می توانید در خانه یا هر مکانی که مایل بودید از آن استفاده نمایید. در این دستگاه پدهای پای بزرگ وجود دارد که امکان تماس بهتر پاهای شما را با تحریک کننده الکتریکی فراهم می کند. بر روی این دستگاه تحریک الکتریکی دو کانال درمان تعبیه شده است که درمان همزمان 6 نقطه روی بدن را ممکن می کند و چرخه درمان نیز از 1 تا 60 دقیقه می باشد.

تحریک الکتریکی فرکانس های تکنولوژی را با هنر ماساژ قدیمی تلفیق کرده و سبب افزایش سرعت گردش خون را در بدن تان خواهد شد. 30 نوع موج الکتریکی (الگوی فرکانسی) مختلف قادرند کف پاهای شما را تقویت و تحریک کنند و این موج ها از طریق پاها به سادگی به عضلات و تمام نقاط بدن تان وارد شوند و از انقباض یا انبساط های بیش از حد عضلات جلوگیری خواهند کرد. بر روی این دستگاه نمایشگر و دکمه هایی وجود دارد که به راحتی می توانید دستگاه را از طریق آنها تنظیم نمایید. 

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()