>> >> >> >>
کد کالا : 007
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

دستگاه دراز و نشست آذیموس AZ 007 قادر است از سرو گردن شما در زمان اجرای تمرین درازنشست محافظت کرده و کاملا کم حجم بوده و قابل حمل می باشد. قابلیت تاشوندگی آب راکت AZ 007 سبب می شود تا بتوانید در کمترین فضایی که در اختیار دارید یا داخل کمد آن را جای دهید. دستگاه دراز و نشست آذیموس AZ 007 دارای سه فنر مجزا بوده که با سختی های متفاوتی می باشد و با توجه به نیاز و آمادگی بدنی تان می توانید از آنها استفاده نمایید. دستگاه دراز و نشست آذیموس AZ 007 قابل استفاده در منزل یا باشگاه و مکان های عمومی می باشد و محدودیت فضایی ندارد.

از دستگاه دراز و نشست آذیموس AZ 007 بدون آمادگی بدنی و گرم بودن بدن استفاده نکنید و توجه داشته باشید با انجام دادن درازنشست تنها به لاغری نخواهید رسید. ابعاد دستگاه دراز و نشست آذیموس AZ 007 در حدود 70*50*80 سانتی متر بوده و برای همه مکان ها مناسب است. تمرین با دستگاه دراز و نشست آذیموس AZ 007 باعث رشد و تقویت عضلات شکم و پهلو می شود و با این ورزش می توانید کالری بیشتری نیز بسوزانید و به شکم تان فرم زیبایی بدهید. با انجام دادن درازنشست می توانید عضلات شکم و حتی ران هایتان را تقویت کرده و حتی سبب آب شدن چربی های این قسمت نیز خواهید شد.

حتی اگر این ورزش به ظاهر ساده را درست انجام ندهید می توانید به ستون فقرات تان آسیب برسانید و بر عکس سبب کمردرد شما گردد. برای اینکه بتوانید این ورزش را راحت و به شکل صحیح انجام دهید و از دستگاه دراز و نشست مانند دستگاه دراز و نشست آذیموس AZ 007 استفاده نمایید. دستگاه دراز و نشست آذیموس AZ 007 کاملا استاندارد ساخته شده است و مانند سایر دستگاه های درازنشست غیر استاندارد به بدن شما آسیبی وارد نمی کند و دچار مشکلی نخواهید شد. دستگاه دراز و نشست آذیموس AZ 007 ساخت چین بوده و تحت لیسانس تایوان می باشد.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()