دستگاه شوت داخل پا بیرون پا پروتئوس Pros 304

10 / 10
از 1 کاربر

Proteus Pros 304

محصولات >> تجهیزات ورزشی >> دستگاه بدنسازی >>
کد کالا : 304
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

دستگاه شوت داخل پا بیرون پا پروتئوس Pros 304 ، ساخت کشور چین بوده و تحت لیسانس کشور تایوان قرار دارد؛ این دستگاه بدنسازی تاییدیه CE دریافت کرده؛ ساختار قاب آن فولادی و بیضی شکل می باشد؛ پد آن به آسانی قابل تنظیم است و دارای محل قفل می باشد. موقعیت عضلات درگیر بر روی این دستگاه، روی تصویر نشان داده می شود و تعداد حرکات صحیح را نمایش می دهد. قسمتی که پا در آن قرار می گیرد قابل تنظیم بوده و این بخش طوری طراحی شده که ضد لغزش می باشد.

وزن پشته دستگاه 100 کیلوگرم است و سیم بسیار قدرتمندی دارد؛ چرخی که سیم در آن قرار می گیرد روان عمل می کند. برای مفاصل متحرک بلبرینگ تعبیه شده و کار با این دستگاه را راحت تر می کند. ابعاد این دستگاه 119*114*157 سانتی متر است و 179 کیلوگرم وزن دارد. در این دستگاه محل نگه داری بطری آب و حوله تعبیه شده است.

ورزش با این دستگاه بدنسازی عضلات پشت ران و داخل ران را می سازد. این تمرینات توانایی بدن را افزایش می دهند و باعث تقویت استخوان ها می شوند؛ مربیان حرفه ای می دانند عضلات با چاقی مقابله می کنند؛ وقتی عضلات بیشتری داشته باشید بدن برای نگه داری از عضلات انرژی بیشتری صرف می کند؛ در نتیجه سوخت و ساز افزایش پیدا کرده و فرد متناسب تر باقی می ماند.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()