دستگاه مولتی جیم خانگی تن آسا H001

Tanasa Moltifunction Gym Machine H001

>> >> >> >>
کد کالا : 13460
قیمت : 18,500,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 18,500,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

دستگاه مولتی جیم خانگی تن آسا H001 از کامل‌ترین وسیله‌های ورزشی و بدنسازی است که می‌تواند در خانه مورد استفاده قرار گیرد و بهره بردن از آن، جای استفاده از وسیله‌های مختلف بدنسازی در باشگاه‌ها را پر می‌کند. ازین‌روست که خرید دستگاه مولتی جیم خانگی تن آسا برای هر بدنساز حرفه‌ای و آماتوری مفید است که می‌خواهد بدون صرف وقت در باشگاه، به انجام تمرین‌های مختلف بدنسازی بپردازد و بدنی ماهیچه‌ای و قدرتمند پرورش دهد. خرید دستگاه مولتی جیم خانگی تن آسا برای باشگا‌ه‌ها هم خریدی به‌صرفه است و بسیاری از ورزشکاران برای تمرین با این‌گونه دستگاه‌های بدن‌سازی به باشگاه‌ها رفت‌وآمد می‌کنند. حرکت‌های کششی و قدرتی بسیاری را می‌توان با دستگاه بدنسازی مولتی جیم تن آسا انجام داد که پرس سینه دست باز و پرس سینه دست جمع دو مورد از آنهاست. حرکت بالا سینه را هم می‌توان با تنظیم صندلی نشیمنگاه دستگاه بدنسازی خانگی مولتی جیم تن آسا به خوبی انجام داد. فلای سینه دست باز و دست جمع هم حرکت دیگری است که دستگاه بدنسازی مولتی جیم خانگی تن آسا در اختیار ورزشکار بدن‌ساز می‌گذارد. حرکت‌های کشش عمود از جلو و پشت و قایقی هم تمرین‌های موثر دیگری در بدن‌سازی است که دستگاه بدنسازی مولتی جیم خانگی تن آسا برای ورزشکار فراهم می‌کند. حرکت جلو بازو با دسته صاف و طناب از روبه‌رو به صورت نشسته هم کارایی دستگاه مولتی جیم تن آسا را بالاتر برده است. با نگاهی به توانائی‌های گوناگون و بسیار این دستگاه قدرتی، قیمت دستگاه مولتی جیم خانگی تن آسا هم قابل پذیرش و معقول جلوه خواهد کرد.

دستگاه مولتی جیم خانگی تن آسا H001 دستگاهی کامل برای انجام همه حرکت‌های ورزشی مورد نیاز ساختن بدنی قوی و عضلانی برای بدن‌سازان است. از دستگاه بدنسازی مولتی جیم تن آسا می‌توان برای تقویت ماهیچه‌های دست و بازو استفاده کرد و از حرکت‌های مختلفی مانند جلو بازو لاری، جلو بازو ایستاده، پشت بازو ایستاده با دسته صاف و طناب هم می‌توان بهره برد. برای تقویت ماهیچه‌های پا هم حرکت‌های تمرینی گوناگونی در دستگاه بدنسازی خانگی مولتی جیم تن آسا پیش‌بینی شده است که از نمونه آنها حرکت جلو ران نشسته، پشت ران ایستاده، داخل ران با مچ بند با سیم‌کش، و خارج ران با مچ بند با سیم‌کش است. تقویت ماهیچه‌های سورینی را هم نباید از یاد ببریم که مورد نیاز همه ورزشکاران است. همچنین از بسیاری از حرکت‌های تمرینی دیگری مانند نشر سرشانه، کول کششی، زیر بغل، فیس کول، شکم و پهلو با سیم‌کش هم می‌توان نام برد که انجام آنها را دستگاه بدنسازی مولتی جیم خانگی تن آسا برای ورزشکار مهیا می‌کند. طول دستگاه بدنسازی خانگی مولتی جیم تن آسا 180 سانتی‌متر، عرض آن 80 سانتی‌متر، و بلندی آن 220 سانتی‌متر است. برای آگاهی از قیمت دستگاه مولتی جیم خانگی تن آسا سایت ما را ببینید و یا به ما تلفن بزنید و با خرید اینترنتی دستگاه بدنسازی مولتی جیم تن آسا بدون خارج شدن از خانه و باشگاه خود، این وسیله بدنسازی همه‌کاره را دریافت کنید.

 

مزایا

- دستگاه مخصوص حرکت‌های مختلف بدنسازی مانند پرس سینه، فلای سینه، کشش عمود، قایقی، جلو و پشت بازو، جلو ران نشسته، و پشت ران ایستاده، داخل ران، سورینی، سرشانه، زیر بغل، و شکم و پهلو و...

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()