دوچرخه ثابت آبی بلبرینگی

10 / 10
از 1 کاربر

Stationary Bike Robimax

محصولات >> دوچرخه >> دوچرخه ثابت >>
کد کالا : 475
قیمت : 3,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 3,000,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

ارتباط با ما

تلگرام

بررسی تخصصی و اجمالی

دوچرخه ثابت آبی بلبرینگی نیروی رانش آب تکیه گاه بدن شده و اجازه نمی دهد بدن وزن خود را متحمل بشود.محیط آب در مقایسه با محیط هوا متراکم تر است به همین علت وقتی در آب به ورزش می پردازید مانند زمانی است که به دست ها و پاهای خود وزنه بسته باشید؛ در حالی که خطرات احتمالی ورزش با وزنه را به همراه ندارد.دوچرخه ثابت آبی بلبرینگی وقتی یک نفر در داخل آب می ایستد، بدن فقط 10 درصد وزن خود را تحمل می کند؛ در نتیجه احتمال بروز آسیب های ورزشی تا حد قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. در هنگام غوطه ور شدن در آب گردش خون سریع تر می شود و این مسئله وضعیت قلبی- عروقی فرد را بهبود می بخشد.

ورزش در آب 90 درصد وزن بدن را خنثی می کند و موجب می شود مقدار فشار زیادی به مفاصل و عضلات فرد وارد نگردد . فشار آب بر روی ماهیچه های، مفاصل و اندام های داخلی در طی تمرینات ورزشی مانند یک ماساژ عالی است که هم آرامش بخش می باشد و خستگی و کوفتگی ناشی از فعالیت ورزشی را رفع می کند. فشار آب ورم مفاصل و درد ناشی از آن را تخفیف می دهد و منجر به بهبود بسیاری از بیماری ها می شود.

مقاومت آب 4 الی 44 درصد بیشتر از مقاومت هوا است. در آب به دلیل این که جاذبه کاهش پیدا می کند شخص می تواند حرکاتی را انجام بدهد که در حالت عادی و در خشکی انجام آن حرکات برای او امکان پذیر نمی باشد.تغییرات و طراحی در مکانیزم سیستم بلبرینگی و مکانیکی که سبب روان تر شدن است، مناسب بودن برای همه وزن ها به دلیل کاهش جاذبه و وزن در آب، مناسب برای توانبخشی قلب و عروق، استفاده در موارد ارتوپدی و توانبخشی، ساخته شده از استیل بسیار مرغوب و ضد زنگ، مقاومت بسیار بالا بدنه، استفاده از جوش و اتصالات استیل ضد زنگ، استفاده از پایه های ضد لغزش که دستگاه را در کف سرامیکی یا سیمانی استخر قابل استفاده می کند، تعبیه چرخ های پلیمری جهت جا به جایی آسان بر روی سطح و دیواره استخر و قابلیت تنظیم زین و دسته از ویژگی های خاص این دوچرخه ثابت آبی به شمار می آید.

طول این دستگاه 120، عرض 60 و ارتفاع آن 126 سانتی متر می باشد. ارتفاع دوچرخه با تنظیم عمودی زین تغییر می کند. این دوچرخه در عمق 100 الی 170 سانتی متری استخر جا می گیرد و 13 کیلوگرم وزن دارد. دوچرخه ثابت آبی روبیکمث شامل 12 ماه ضمانت و 5 سال خدمات پس از با فروش با ضمانت نامه شرکت روبیمکث می شود.

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()