>> >> >>
کد کالا : 2200
معرفی به دوستان :

 

بررسی تخصصی و اجمالی

دوچرخه ثابت دی کی سیتی F22 دارای نمایشگر LCD می باشد که می تواند سرعت، زمان، مسافت، کالری مصرفی و تعداد ضربان قلب کاربر را نشان دهد. دوچرخه ثابت دی کی سیتی F22 تا وزن 180 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. دوچرخه ثابت دی کی سیتی باشگاهی F22 دارای ابعاد 132.6*78*144.5 سانتی متر بوده و وزن دوچرخه ثابت دی کی سیتی باشگاهی F22 در حدود 55.6 کیلوگرم است. استفاده از دوچرخه ثابت بر روی نیم تنه ی پایینی بدن تاثیر می گذارد و در ضمن سبب استحکام ماهیچه ی مرکزی بدن می شود و با استفاده از آن می توانید صدها کالری بسوزانید.

با استفاده از دوچرخه ثابت دی کی سیتی باشگاهی F22 می توانید بر روی ماهیچه های دوسر و عضلات عقب ران تاثیر زیادی بگذارید. دوچرخه ثابت دی کی سیتی F22 از انواع دوچرخه ثابت مدرن Air Bike بوده و دارای ظاهری جدید با طراحی جذاب و زیبا می باشد. دسته های دوچرخه ثابت دی کی سیتی F22 علی رغم دیگر دوچرخه ثابت بلند است که این طراحی به زیبایی دوچرخه ثابت دی کی سیتی باشگاهی F22 می افزاید. زمانی که با دوچرخه ثابت دی کی سیتی باشگاهی F22 تمرینات ورزشی تان را انجام دهید هورمون شادی در بدن تان ترشح خواهد شد و سبب شادابی و نشاط بیشتر شما خواهد شد و شما کم کم سرحال تر از گذشته خواهید شد.

زین دوچرخه ثابت دی کی سیتی F22 به صورت عمودی و افقی قابلیت تنظیم دارد و با هر خصوصیات جسمانی که باشید می توانید زین دوچرخه ثابت دی کی سیتی F22 را متناسب با خود تنظیم نمایید. دوچرخه ثابت دی کی سیتی F22 دارای پایه های فیکس و تثبیت کننده بوده که با قرار دادن روی زمین دوچرخه ثابت دی کی سیتی باشگاهی F22 در زمان استفاده تکان نخورده و لغزشی نخواهد داشت و علاوه بر این پایه ها دارای چرخ هایی جهت جابه جایی می باشد که به حمل آسان دوچرخه ثابت دی کی سیتی باشگاهی F22 کمک بسیاری خواهد داشت. دوچرخه ثابت دی کی سیتی F22 ساخت تایوان و مونتاژ چین می باشد و دوچرخه ثابت دی کی سیتی باشگاهی F22 دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.

مشخصات فنی

مشخصات کلی
ابعاد دستگاه :
132.6*78*144.5 سانتی متر
وزن دستگاه :
55.6 کیلوگرم
تحمل وزن :
180 کیلوگرم
سیستم انتقال حرکت :
تسمه
نوع دوچرخه :
اسپینینگ
تنظیم ارتفاع :
قابلیت تنظیم صندلی بصورت عمودی و افقی
چرخ برای حمل آسان :
yes
تنظیم عمودی زین :
yes
تنظیم افقی زین :
yes
اطلاعات نمایشگر :
سرعت، زمان، مسافت، کالری مصرفی و تعداد ضربان قلب کاربر
نوع نمایشگر :
ال سی دی
قابلیت اتصال به بلوتوث :
yes
برنامه Body Fat :
yes
سازنده
برند :
دی کی سیتی
کشور سازنده :
تایوان مونتاژ چین
ضمانت ( گارانتی) :
1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
نصب رایگان :
yes
ارسال رایگان :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()